Bajnokesélyeshez méltóan játszva „kitömte” fiókcsapatunkat az Ózd

Hírek, infók, MEGYE I.

Tizenhat győzelem és két döntetlen állt a vármegyei listavezető neve mellett, mielőtt szombaton Bánhorvátiba érkezett. Fiókcsapatunk becsülettel készült a mérkőzésre, annak ellenére is, hogy számos sérüléssel, hiányzóval kellett megbirkóznia Mátyás József edzőnek, s így csupán két cserével a kispadon vágtunk neki a mérkőzésnek.

Élénk érdeklődés övezte a találkozót, a megyei futballélet számos prominens képviselője is kilátogatott Bánhorvátiba, hogy a vendégek által (is) rangadónak minősített derbit személyesen is lássa.

Nem is kellett túl sokat várniuk az első találatra, Horváth már a 8. percben megszerezte a vezetést az Ózd csapatának. Majd egy kis gólcsend után volt egy hat perces vesszőfutása a Bánhorvátinak, amikor a vendégek három gólt is berámoltak Málik kapujába; így 0-4-es eredménnyel fordultak a csapatok.

A második játékrészben is megmaradt az Ózd dominanciája és kiemelkedő, szervezett játéka: a kezdést követően szinte azonnal, majd utána nagyjából húszpercenként egy-egy gólt is pöttyintettek még, így 7-0 arányban legyőzték fiókcsapatunkat.

S hogy még jobban fájjon a vereség, Kazvinszki Jácintot a 85. percben ki is állította Belicza játékvezető, így rá biztosan nem számíthat a Felsőzsolca ellen Mátyás József, mint ahogy sérültjeink játéka is erősen kérdéses.

B-A-Z vármegyei I. osztály

19. forduló

Bánhorváti – Ózd-Sajóvölgye 0-7 (0-4)

Játékvezetők: Belicza (Géresi, Granoviter)

Bánhorváti

Málik – Tóth L., Bottlik, Pogonyi, Kazvinszki, Lukács G., Marczis (Sándor K. 56’), Bicskey (Kismarton 63’), Zsigrai, Lovasi, Fábián.

Edző: Mátyás József

Gratulálok a vendégeknek és további sok sikert kívánok nekik!

A csapat így hátrébb csúszott a hetedik helyre, szombaton pedig a sereghajtó Felsőzsolca otthonában kellene tovább gyűjtögetni a pontokat, felállva a K.O.-val felérő vereség után.

Bízunk bennetek srácok, hajrá Bánhorváti!