Gólzáporos győzelemmel nyitott idegenben Mátyás József csapata

Göndör Judit

Hírek, infók, MEGYE I.

A tavaly erős középcsapatként szereplő Hidasnémeti otthonába látogatott tegnap a Bánhorváti csapata. S bár egy eltiltás miatt volt hiányzó fiókcsapatunkban, a srácok magabiztosan kezdtek, ami a 15., illetve a 18. percben két Harsányi Dénes góllal kellő nyomatékot is kapott. Ekkor még Orosz révén fel tudtak zárkózni a hazaiak, de a félidő vége előtt Koós is „besegített” és így 3-1-es vezetéssel ment szünetre Mátyás József csapata.

Aztán a második félidő elején beindult a Kazvinszki-henger; kiváló formában lévő támadónk (és UP edzőnk) tizenöt perc alatt háromszor talált be a hazaiak kapujába, 1-6. Az i-re a pontot Bottlik Bernát tette fel a 90. percben, így kiütéses, 7-1 arányú győzelmet aratott fiókcsapatunk.

Örömteli, hogy esetenként az NB2-es csapattal is edző, 18 éves Harsányi Dénes két góllal is letette a névjegyét ezen a mérkőzésen.

JEGYZŐKÖNYV

B-A-Z vármegyei I. osztály

2. forduló

Hidasnémeti VSC - Bánhorváti SE 1-7 (1-3)

Gólszerzők: Kazvinszki 3 (50’, 59’, 65’), Harsányi 2 (15’, 18’), Bottlik (90’)

Bánhorváti

Málik (Sándor K. 61’) – Bottlik, Kovács Sz., Kazvinszki, Harsányi (Tóth L. 61’), Bicskey (Bári 46’), Zsigrai, Jobbik, Marczis, (Pogonyi 58’), Fábián, Sebők (Kerékgyártó 53’).

Edző: Mátyás József

Kitartást a hazai csapatnak, együtt tudunk érezni velük...

Az első félidőben voltak zavarok a játékunkban, mind támadásban, mind pedig védekezésben. A második játékrészben stabilizáltuk ezeket, és ez az eredményben is megmutatkozott. Cseréink is jól álltak bele a mérkőzésbe, gratulálok a srácoknak!

A továbbiakban pedig sok sikert a hazaiaknak!

A Bánhorváti két fordulót követően egy győzelemmel és egy döntetlennel a tabella élére állt. Folytatás augusztus utolsó napján a Mezőkeresztes otthonában.