Kazincbarcika-WKW ETO FC Győr ÉLŐ

Róth Zoltán

Kazincbarcika-WKW ETO FC Győr 2-4
Gólszerzők: Heil (49.), Kanalos (72.) ill. Szatmári (17.), Magasföldi (21.), Zamostny (77.), Erdélyi (86.)
Sárga lap: Süttő (22.), Kovács O. (29.), Gábor (66.) ill. Szánthó (62.), Beliczky (66.)

KBSC:
Somodi - Tóth Sz., Heil, Belényesi, Süttő (Gábor, 32.) - Palmes, Kovács O. (Sigér, a szünetben) - Engel (Murai, 50.), Kanalos, Mikló - Kristófi
Vezetőedző: Koleszár György

Győr:
Szatmári - Kovács K., Vadász, Debreceni, Rokszin - Bagi, Magasföldi, Szatmári - Beliczky (Zamostny, 66.), Erdélyi, Szántó (Múcska, 75.)
Vezetőedző: Szentes Lázár

Percről-percre:

VÉGE, 4-2-re nyert a Győr!

93. perc: Kristófi beadását követően Belényesi fejelt a kapu fölé.

3 perc a hosszabbítás.

90. perc: Tóth Szabolcs vezette középre a labdát, majd 18 méterről a kapu mellé lőtt.

86. perc: Ott a negyedik győri gól...eldőlt... Zamostny lövése levágódott Somodiról, az érkező Erdélyi 4 méterről az üres kapuba lőtt. 2-4

79. perc: Murai lőtt 16 méterről, de Szatmári biztosan fogta a lövést.

77. perc: Megint vezet a Győr...Tóth Szabolcsot faltolták a győri 16-os előtt, majd Lukács ívelt Szatmári kezébe. A Győr a jobb oldalon kontrázott és az átívelt labdát a bal oldalon érkező Zamostny 8 méterről a kapuba lőtte. 2-3

75. perc: Újabb győri csere, Szánthó helyett Múcska folytatja.

72. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Kanalos térült-fordult a 16-os sarkánál, majd elemi erővel a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 2-2!!

69. perc: Ivószünet..

68. perc: Szánthó kapu elé ívelt szabadrúgását Somodi magabiztosan fogta.

66. perc: Beliczky öklelte fel játékon kívül Gábort...érthetetlen módon piros lap helyett, mindkét játékos sárga lapot kapott. Szentes Lázár reagált is, lekapta Beliczkyt, Zamostny érkezett.

64. perc: Tóth nagy bedobása tisztán találta meg Murait, aki Szatmári kezeibe lőtte a labdát.

62. perc: Szánthó buktatta Tóthot, sárga.

61. perc: Gábor tört be a 16-oson belülre, majd Palmeshez passzolt, aki 14 méterről a védőkbe lőtte a labdát.

57. perc: Sigér 16 méteres lövését védte bravúrral Szatmári.

52. perc: Kanalos ugratta ki remekül Kristófit, aki kiszorított helyzetből a kapu mellé lőtt.

51. perc: Kanalos kapu elé ívelt szabadrúgását Heil sarkalta a kapu mellé.

50. perc: Kristófi lőtt a kapu fölé. Újabb csere nálunk, Engel helyett Murai lép pályára.

49. perc: GÓÓÓÓÓL!! Kanalos bal oldali szöglete után Heil 8 méterről fejelt a kapuba. 1-2!

47. perc: Kanalos cselezett ki két védőt, majd 15 méterről a kapu mellé lőtt.

46. perc: Tóth Szabolcs nagy bedobása után Gábor lövése a védőkről csorgott szögletre. A szöglet után Belényesit találta meg tisztán a labda, de nem volt jó az átvétel.

Elkezdtük a második félidőt. A szünetben Sigér lépett pályára Kovács Olivér helyett.

Véget ért az első félidő, 2-0 arányban vezet a Győr csapata!

46. perc: Kanalos két csel után 17 méterről lőtt a kapu fölé. 2 perc a hosszabbítás!

45. perc: Újabb gyors győri kontra végén Erdélyi közeli lövését védte Somodi.

36. perc: Gábor húzta meg ügyesen a jobb szélt, középre passzolt Kristófihoz, aki a kapunak háttal állva Belényesihez továbbított, de utóbbi lövését blokkolták a védők.

32. perc: Koleszár mester változtat, Süttő helyett Gábor folytatja.

31. perc: Kanalos 17 méteres lövését védte Szatmári.

29. perc: Kovács Olivér nem engedett elvégezni egy szabadrúgást, sárga.

26. perc: Süttő passzolt Kovácshoz, aki 17 méterről gyengén a kapu mellé lőtt.

24. perc: Ivószünet..

22. perc: Süttő rúgta meg csúnyán Erdélyit, sárga.

21. perc: Növelte előnyét a Győr! Egy mintaszerű támadás végén Szánthó centerezett középre, ahol az érkező Magasföldi 10 méterről a kapuba lőtt. 0-2

17. perc: Vezetést szerzett a Győr! Egy 16-oson belüli kavarodást követően Szánthó lőtt kapura, Somodi védett, de a kipattanót Szatmári 3 méterről a kapuba lőtte. 0-1

15. perc: Kristófi került lövőhelyzetbe a 16-oson belül, de lövését Debreceni blokkolta.

13. perc: Engel cselei után Kanalos elé került a labda, aki Miklóhoz passzolt, de utóbbi lövését blokkolták a védők.

5. perc: Beliczky beadására Erdélyi érkezett középen, de Heil szögletre mentett.

1. perc: A győriek kezdték a találkozót.

Pályán a csapatok, mi kék-sárgában a vendég győriek zöld-fehérben játszanak majd.

Hamarosan kezdődik a találkozó, Hajrá Barcika!

Pályaválasztóként legutóbb 2009-ben Magyar Kupa mérkőzésen találkoztunk az akkor NB I-es Győrrel. Az eredmény akkor 1-2 lett, úgy hogy a szünetben még 1-0-ra vezettünk.

A mai találkozó játékvezetője Gyarmati II Tibor lesz, segítői Szert Balázs és Varga Gábor.

Ősszel 4-3 arányú vereséget szenvedtünk Győrben, a rúgott gólok számával most is elégedett lennénk!

Köszöntjük olvasóinkat Putnokról, ahol csapatunk NB II-es bajnoki mérkőzést játszik a Győr csapata ellen. Kövessék velünk a találkozót!