KBSC - BUDAÖRS

Csákány Csaba

KBSC archívum 2022.12.31-ig

A Merkantil Bank Liga 11. fordulójában a Budaörs csapatát fogadja a KBSC FC Putnokon a Várady Béla Sportközpontban. A mérkőzés történéseit itt követhetik nyomon.

VÉGE KBSC - BUDAÖRS 4:0

90. PERC: A mérkőzés végén egy percet hosszabbít a játékvezető!

88. PERC: Olasz kapott labdát a tizenhatoson belül, de lövéséből gól nem született!

86. PERC: Négy perc van hátra a mérkőzés rendes játékidejéből, Krausz Rault ápolják.

82. PERC: Mezőnyben folyik a játék, helyzetek egyik fél oldaról sincsenek.

75. PERC: Kazincbarcikai bedobás következik.

72. PERC: A KBSC nemcsak támadásban, de védekezében is felülmúlja ellenfelét a mai mérkőzésen.

67. PERC: Olasz Dénes lő távolról, Demjén véd!

65. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kap Oltean Sergiu Adrián.

64. PERC : A mérkőzés utolsó cseréje következik: Lengyel Béla váltja  Czvitkovics Pétert.

60. PERC: Kihasználja utolsó cserelehetősét a KBSC Tóth László helyére érkezik Gábor Lukács József.

56. PERC: Cserél a Kazincbarcika Toma György helyére Kiss Bence érkezik!

52. PERC: Czvitkovics teszi középre, Somodi véd!

51. PERC: A második félidő első szögletét a Budaörs csapata végzi el.

46. PERC: A félidőben cserél Gálhidi György. A mérkőzésen mesterhármast jegyző Lukács Raymondot Olasz Dénes váltja.
A vendégcsapat edzője két ponton változtat, Ódé Norbert és Csobánki Ádám hagyták el a pályát, a második félidőben Fejős Áron és Kesztyűs Barna kapnak lehetőséget a Budaörsnél.

45.+1 PERC: A hosszabbítás sem telt eseménytelenül! Lukács Raymond szerzi meg harmadik GÓÓÓÓÓLját a mérkőzésen! A KBSC csapata így magabiztos 4:0-ás vezetéssel hagyja el a pályát az első félidő végén!

45. PERC: A jétékvezető 1 percet hosszabbít az első játékrész végén.

43. PERC: A vendegcsapat negyedik szöglete után szabadrúgás kifelé.

35. PERC: Újabb GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL  a mérkőzésen! Lukács Raymond dupláz! KBSC - BUDAÖRS 3:0

31. PERC: Az imént gólszerző Krausz Raul részesül sárga lapos figyelmeztetésben.

29. PERC: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Krausz Raul szerzi meg első gólját barcikai színekben, mellyel a KBSC két góllal vezet!

23. PERC: Palmes indításból Tóth adja be a labdát melyet Lukács Raymond fejel kapuba. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! KBSC - BUDAÖRS 1:0

19. PERC: Sajbán Mété lő távolről mellé.

18. PERC: Lukács Raymond kap sárga lapot.

14. PERC: Krausz indítása hosszú Kanalosnak.

12. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kapott a vendégcsapat négyes számú játékosa Kékesi Alexander Richárd.

10. PERC: Czvitkovics végzi el 24 méterről a vendégcsapat szabadrúgását, amit rögtön kapura lőtt veszélytelenül.

9. PERC: Palmes tette éles szögből középre a labdát pontatlanul.

8. PERC: A mérkőúzés első szögletét a Budaörs csapata  végezheti el, melyet újabb szöglet követ ugyanebben a percben szintén a vendég csapat végezhetet el.

7. PERC: Egyenlőre eseménytelenül telnek a mérkőzés percei.

1. PERC: A KBSC rögtön az első percben veszélyeztette az ellenfél kapuját.