KBSC - VASAS

Csákány Csaba

A Magyar Kupa 7. fordulójában a Vasas ellen lép pályára a KBSC csapata a mérkőzés történéseit itt követhetik.

KBSC-VASAS 2:4

90+3 perc: A mérkőzés utolsó percében 9-es száú Bbévárdi Zsombor szerzi meg a vendégcsapat negyedik gólját.

90. PERC: A játékvezető 3 percet hosszabbít a mérkőzés végén.

87. PERC: A Vasas büntetőjét  6-os számú Biratalan Botond értékesítette.

85. PERC: Kezezés miatt Palmes-Raul Ioant kiállítja  ajátékvezető. A vendégcsapat javára pedig természtesen büntetőt ítél.

83. PERC: ISMÉT EGYENLÍT A KBSC CSAPATA! GÓLSZERZŐ KOVÁCS OLIVÉÉÉR!

78. PERC: A Vasas csapata is kihasználja utolsó cserelehetőségét, Király Botond helyére érkezik Bévárdi Zsombor.

71. PERC: Mindkét csapat cserélt a Vasas csapatában Hrepka Ádámot váltja Birtalan Botond, Gálhidi György pedig Szabó Lukas helyére Fótyik Dominikot hozta be.

70. PERC: Tóth  adja be, Takács lövi kapura. Mellé.

68. PERC: Cserél a hazai csapat Olasz Dénes helyére érkezik Tóth László.

66. PERC: Lukács Raymond kap sárga lapot.

60. PERC: Gálhidi György is változtat a csapaton, Gábor Lukács József helyére érkezett Lukács Raymond.

55. PERC: Takács középre tartó szabadrúgását a vendécsapat játékosa fejeli ki.

53. PERC: Helyzet a hazai oldalon, azonban Kovács Olivér kapura tartó lövését Bősz Levente mentette.

50. PERC: Újabb gyors gól a második félidő elején, az első féldei 3. percebn szerzett vezetést követően, a második játéksrész 5. percében Ádám Martin góljának köszönhetően újra megszerzi a vezetést a vendégcsapat.

47. PERC: A vendégcsapat kezdi jobban a második játékrészt, a második félidő első perceiben már két helyzetet dolgoztak ki.

46. PERC: A félidőben cserélt a vendégcsapat a Talabér Attilát Kelemen Dávid váltotta.

45. PERC: A játékvezető nem hosszíbbít, 1:1-es  eredménnyel vonultak a csapatak a félidőre.!

36. PERC: EGYENLÍT A KBSC !!!! GÓLSZERZŐ PALMES RAUL-IOAN! KBSC- VASAS 1:1

28. PERC: Újabb barcikai szöglet, ezúttal Sazbó Lukas végzi el de Hrepka Ádám kifejeli a kapu elől a labdát.

27.PERC: Palmes ment a kapu elől a Vasas támadását követően.

25.PERC: Kovács indítása hosszú volt Olasznak.

23.PERC: A vendégcsapat 32-es számú játékosa sárgalpos figyelmeztetésben részesül.

15. PERC: Hrepka Ádám pontrúgását küövetően Olasz Dénes mentett a kapu előtt.

14. PERC: A Kazincbarcika csapatából a 18-as számmal játszó Belényesi Csaba kapott sárga lapos figyelmeztetést.

5. PERC: Takács kapura tartó lövését követően,  az első szögletrúgást a KBSC végezhette el.

3. PERC: A mérkőzés 3. percében veztést szerez a Vasas csapata, a kipattanót Szatmári Lóránd értékesítette. KBSC-VASAS 0:1.

1. PERC:  A mérkőzés kezdőrúgását 20-as számmal Olasz Dénes végezte el. A vendégcsapat fehér-piros, a KBSC hagyományos kék-sárga színösszeállításban játszik.