KBSC - BÉKÉSCSABA -NB2 19.forduló

Csákány Csaba

VÉGE KBSC FC- BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0

45+1 PERC: Gálhidi György is kihasználja utolsó cserelehetőségét Takács Péter érkezik Toma György helyére.

45. PERC: Három perc hosszabbtás következik a második játékrész végén.

89. PERC: Gálhidi György második cserelehtőségével él, Belényesi Csaba érkezik Kiss Bence helyére.

86. PERC: A mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését a Békéscsaba 77-es számú játékosa, Sinanovic Sinan kapja.

83. PERC: Cserél a Békéscsaba Máris Dominik érkezik Pilán Márkó helyére.

78. PERC: A mérkőzés egyik legnagyobb hazai helyzete, Kanalos Tony-Markos rúgta el, azonban érkező nem volt.

74. PERC: Helyzetelőnyben a hazai csapat, azonban a várva-várt gól még mindig nem érkezett meg.

61. PERC: Első hazai csere, Tóth Lászlót vátja Gábor Lukács József, illetve a Békéscsaba részéről  Mezei Szabolcs helyére Sinanovic Sinan érkezik

FÉLIDŐBEN KBSC FC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0:0

44. PERC: Békéscsabai szöglet következik, melyből a Kazincbarcika kontrázhat.

41. PERC: Szabó lövi el...mellé.

35. PERC: Lustyik lövi el tizenkilenc méterről, felé.

33.PERC: Fótyik lő kapura, a vendégkapus ismét véd.

27. PERC: Cserél a vendégcsapat, 13-as számú Urbin Péter a 16-os számú Szalai Dánielt váltja.

19. PERC: Szabó lövi kapu mellé a megszerzett labdát.

18. PERC: Békéscsabai szabadrúgás következik, melyet a vendégek rögtön kapura rúgnak...mellé.

16. PERC: Újabb lehetőség a KBSC előtt a gólszerzésre, Kanalost ugratják ki, akinek hosszú az inditás.

9. PERC: Kiss lövi kapura, a vendégek kapusa bravúrral véd, a kipattanót már pontatlanul rúgja rá a hazai csapat.

6. PERC: Kanalos kapura tartó lövése után a mérkőzés első szögletét a KBSC végzi el.