KBSC - VÁC FC - NB2 24. forduló

Csákány Csaba

Vége a mérkőzésnek KBSC FC- VÁC FC 0:5

90. PERC: A játékvezető 1 percet hosszabbít a rendes játékidő végén.

87. PERC: 0:5-re vezet a vendégcsapat, gólszerző 9-es számmal Zsolnai Richárd.

84. PERC: A Vác is kihasználja harmadik cserelehetőségét 16-es számú Pintér Bence érkezik 14-es számú Tóth Gergely Csaba helyére.

74. PERC: Cserél a vendégcsapat is 24-es számú Mátyás Zsolt 10-es számú Csillag Dariust váltja.

72. PERC: A Kazincbarcika kihasználja utolsón cserelehetőségét 5-ös számú Lukács Raymond helyére 16-os számmal Ádám Ferenc érkezik.

68. PERC: 0:4-re vezet a vendégcsapat, gólszerő 11-es számú Sóron Tibor.

65. PERC: Cserél a vendégcsapat, 8-as számú Varga Szabolcsot 7-es számmal Kákonyi Dániel váltja.

64. PERC: Újabb váci gól, a venmdégek harmadik találatát 9-es számú Zsolnai Richárd szerzi.

62. PERC: Lukács Raymond kapő sárga lapos figyelmezetést.

60. PERC:  Cserél a  Kazincbarcika 8-as számmal Takács Péter érkezik 14-es számú Kiss Bence helyére.

57. PERC: Toma adja  középre, Lukács mellett suhan el a labda.

54. PERC: Lukács adja be a tizenhatoson belülról, Tóth felé  az indítás, a váci védők szerelik a támadást.

52. PERC: Kanalos lövi távolról kapura, sajnos mellé.

46. PERC: A szünetben cserélt a Kazincbarcika 21-es számú Szabó Lukast 2-es számmal Palmes Raul-Ioan váltja.

FÉLIDŐBEN KBSC -VÁC 0:2

45.  PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

44. PERC: Nagy a kavarodás a vendégcsapat kapuja előtt,  azoban a hazai szépítő találatb még mindig várat magára.

39. PERC: Sóron adja középre Vargának, aki kapura lövi a labdát, Somodi ismét bravúrral hárítja a lövést.

35. PERC: Hazai szabadrúgást követően a vendégek kapusa hamarabb érkezik, mint Lukács, így a labda a váciaké.

30. PERC: A csapat talán eddigi legnagyobb helyzetét Belényesi hagyja ki.

29. PERC: A vendégek 6-os számú játékosa Durso Giulian kap sárga lapos figyelmeztetést.

21. PERC:  0:2-re vezeta Vác csapata,  a második  gólszerző 17-es számmal Görgényi Dávid.

20. PERC: Váci szabadrúgás után Somodi védi bravúrral Szabó Norman lövését.

18. PERC: Mikló adja középre Kanalosnak, a játékvezető lesként ítéli meg a helyzetet.

17. PERC: Fótyik indítása hosszú volt Miklónak.

11. PERC: Toma adja középre, Lukács jól érkezik, a labda a vendégek kapusáé.

10. PERC: Újabb kazincbarcikai szöglet, Szabó Lukas végzi el.

7. PERC: A mérkőzés első szögletét a hazai csapat végzi el .

6. PERC: Mikló teszi középre, azonbana az egyenlítés még várat magára.

4. PERC: A mérkőzés elején megszerzi a vezetést a Vác FC csapata, gólszerző 11-es számmal Súrón Tibor.