KBSC - BSS MONOR

Csákány Csaba

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGE ! KBSC- MONOR  0:3

90. PERC: A mérkőzés végén a játékvezető 9 percet hosszabbít.

89. PERC: A Monor kihasználja utolsó cserelehetőségét Szuhodovszki Soma helyett Ficsor Richárd folytatja.

87. PERC: Újabb csere a Monornál, 6-os számú Tóth Ferenc 8-as számú Peszmeg Viktort váltja.

84. PERC: Hunya Krisztián lőtt kapura, Fila Károly ütötte ki szögletre, melyből komolyabb helyzet nem alakult ki.

83. PERC: Cserél a Monor csapata 69-es számmal Szabó Dominik érkezik 27-es számú Farkas Norbert helyére.

79. PERC: Krausz Raul és Toma Görgy sárga lapos figyelmestetésben részesültek.

77. PERC: Lukács Raymond lövését védte a vendégek kapusa.

73. PERC: A Kazincbarcika emberhátrányban kényszerül befejezni a mérkőzést, miután sérülését követően Heil Valter nem tudja saját lábán elhagyni a játékteret. Gálhidi Görgy a második játékrész első harmadában kihasználta cserelehetőségeit, így 10 emberrel folytatja a KBSC.

71. PERC: A Monor csapatából 18-as számmal játszó Szuhodovszki Soma kap sárga lapos figyelmeztetést.

67. PERC: Heil Valtert ápolják az oldalvonalon kívül.

66. PERC: A Kazincbarcika kihasználja utolsó cserelehetőségét, 8-as számú Takács Péter helyére 13-as számmal Gábor Lukács József érkezik.

54. PERC: A Monor csapatából 8-as számú Peszmeg Viktort kell ápolni.

50. PERC: A frissen beállt Oltean kapott sárga lapos figyelmeztetés, a megítélt szabadrúgást gólra váltotta a Monor csapata. Gólszerző Hunya Krisztián, 0-3

46. PERC: A félidőben kettős cserére szánta el magát Gálhidi György, a KBSC vezetődedzője: Szabó Lukast Sergiu Oltean Adrian váltotta, Virág Ákos helyett Jurj Sergiu-Petrica folytatja.

45+2. PERC: Az utolsó percben a Kazincbarcika támad, Toma rúgta kapura, de lövése messzire elkerülte  a kaput.

45. PERC: Az első játékrész végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Virág Ákos kapsárga lapos figyelmeztetést.

42. PERC: Áll a játék, Krausz Rault kell ápolni.

41. PERC: Takács Péter szabadrúgása jól csavarodott befelé, azonban a monori védők szögletre tisztáztak.

34.PERC: Fótyik Dominik lő kapura kb. 20 méterről, a vendégek kapusa szögletre tolja ki al abdát, ami veszélytelnnek bizonyult a folytatásban.

30. PERC: Peszmeg Viktor lő távolról kapura, mellé.

24. PERC: Hiába a jó indítás Lukács Raymond a kapott labdával már nem tudott mit kezdeni, hiszen a partjelző lest int.

21. PERC: Középkezdés után labdát vesztett a Kazincbarcika, gyors kontratámadásból Frakas Norbert volt eredményes.

20. PERC: Bori Gábor büntetője annak elelnére hogy Fila jól érzete alövés irányát a kapuban landol. 0-1

19. PERC: Nagy kavarodás a hazai kapu előtt, de sem Szuhodovszki Soma se Tóth Barna lövése nem talált azonban Palincvsár Martin egy büntetőt kiharcolt.

12. PERC: Tóth Barna oldalról érkező kapuralövése szerencsére nem a hálóban landolt.

9. PERC: Monori szöglet után ahazai kapu nincs veszélyben.

7. PERC: Kanalos Tony-Markos passzol Toma Görgynek, a vendégek kapusa védi a távolról érkező lövést.

4. PERC: A Monor 13-as számú játékosa Hunya Krisztián lő kapura, mellé.

3. PERC: A mérkőzés első szögletét a KBSC csapatát végzi el, melyet újabb szögletrúgás követ.

1. PERC: Elkezdődik a mérkőzés, a hazai csapat kék-sárga, a Monot fehér-kék színekben lépnek pályára.