Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/BERKI ISTVÁN ÉS KERCSÓ BENCE A KBSC JÁTÉKOSAI

BERKI ISTVÁN ÉS KERCSÓ BENCE A KBSC JÁTÉKOSAI

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

KBSC archívum 2022.12.31-ig

A felkészülés utolsó hetében újabb két játékos írta alá szerződését a Kazincbarcika csapatához.

BERKI ISTVÁN

Berki István a szebb időket is megélt Balmaz Kamilla Gyógyfürdő csapatától igazolt Kazincbarcikára. A játékos karrierje során számos együttesnél megfordult: a 2017/18-as bajnokságban az NB3 Közép csoportjában szereplő Rákosmenti KSK-nál, valamint az ebben az évben az NB3 Keleti csoportját megnyerő Monornál futballozott, 2016/17-ben az NB2-es Siófok keretét erősítette, mig azt megelőzően 2013/14-ben négy alkalommal a Puskás Akadémia színeiben NB1-es mérkőzésen is pályára lépett. Berki István játszott az NB3-as Aqvital-Publo Csákvár keretében (2013/14) , a másodosztályú Dunakanyar-Vác (2011/12) együttesében, valamint a Haladás, az Illés Akadémia és az Újpest korosztályos csapataiban.

KERCSÓ BENCE

Kercsó Bence 1998-as születésű játékos, aki a Ferencvárosnál nevelkedett és a 2013/14-es szezonig a klub kötelékében is futballozott. A 2014/15-ös bajnokságban Dunaújvároson folyatta pályafutását, ahol a Dunaújváros PASE korosztályos csapataiban, valamint az NB3-ban szereplő együttes színeiben is pályára lépett. Kercsó Bence a 2017/18-as bajnokság elején igazolt a szintén a Merkantil Bank Ligaban szereplő Budafoki MTE csapatához, ahol két teljes szezont töltött el. A BMTE színeiben mindkét évben 30-30 alkalommal volt a kezdő tizenegy tagja és neve melett a 2017/18-as, valamint a 2018/19-es szezonban is 3-3 gólt jegyeznek.

Kezdőkép forrása: www.balmazfoci.hu

További híreink

Kialakult az NB II mezőnye

Dátum: 2026. jún 07. 19:45

A vasárnapi osztályozók után kialakult az NB II 2026/2027-es mezőnye. A párharcokat a nyugati csapatok nyerték, azaz az NB III. Észak-Nyugati csoportjának bajnoka, a Gyirmót és az NB III. Dél-Nyugati csoportjának bajnoka, a Nagykanizsa jutott fel az NB II-be. A bajnokság várhatóan július 26-án indul, a pontos menetrend egyelőre nem ismert.

Utánpótlás: Négy csapatunk is dobogós helyen végzett!

Dátum: 2026. jún 02. 10:00

Hétvégén eldőlt, hogy a Kolorcity KBSC utánpótlásának négy korosztálya is dobogós helyen végzett a regionális bajnokságokban. U12-es gárdánk már korábban megnyerte a bajnokságot! U17-es csapatunk ezüstérmes lett! U19-es és U15-ös csapatunk bronzérmet nyert! U9-es és U11-es koroszályaink Bozsik tornákon mutatták meg a tudásukat, U8-asaink pedig Tornalján szerepeltek. Gratulálunk mindenkinek! Szép volt, fiúk!

Melyik a kedvenc barcikai gólod?

Dátum: 2026. jún 01. 11:00

31 gólt szereztünk történetünk első NB I-es évében a Fizz Liga 2025/2026-os szezonjában. Hivatalos YouTube csatornánkon összegyűjtöttük egy lejátszási listába a barcikai gólokat és készítettünk egy másik listát is, az élvonalbeli meccseink összefoglalóival. Neked melyik a kedvenc barcikai gólod?

U12: Hárman a regionális válogatottban

Dátum: 2026. máj 29. 08:00

Csóra Benedek, Sári Nimród és Bárdos Benedek személyében három fiatal labdarúgónk kapott meghívót az U12-es észak-magyarországi regionális válogatottba, amely a napokban Gyulán egy körzet központi kiválasztó tornán mutathatta meg a tudását. A regionális válogatott asszisztensedzője a tornán Fehér Balázs, klubunk alsó szekció vezetője, KK szakmai vezetője volt.

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria