ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: VASAS - KAZINCBARCIKA

VASAS -KAZINCBARCIKA 1:1

90+4. PERC: Véget ért a mérkőzés , újabb egy pontot gyűjtött a Kazincbarcika csapata.

90+2. PERC: Horváth László kapja meg idei második sárga lapos figyelmeztetését.

90+1. PERC: A Vasas szögletét Balajti végzi el.

90. PERC: A második játékrész végén 4 perc a hosszabbítás.

86. PERC: Mindkét csapat kihasználja utolsó cserelehetőségét , a Kazincbarcikánal 8-as Lakatos Miklós helyére 21-essel érkezik Géringer Tamás , a hazaiaknál pedig 12-es Kovács Milánt 24-essel Rétyi Róbert váltja.

84. PERC: Lakatos Miklóst kell ápolni.

77. PERC: A Vasas javára ítélt szabadrúgást 9-es számmal Daróczi Zoltán lövi a jobb alsóba. VASAS- KAZINCBARCIKA 1:1

76. PERC: 20-as számmal Kercsó Bence kap sárga lapos figyelmeztetést.

71. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál, 5-ös számú Lukács Raymond helyére 7-essel Oldal Tibor érkezik.

69. PERC: Gólszerzőnk, Fótyik Dominik kap sárga lapos figyelmeztetést.

68. PERC: Gálhidi György is változtat a csapaton, a pályát elhagyó 9-es Berki István helyére 20-assal érkezik Kercsó Bence.

65. PERC: Újabb csere a Vasasnál 29-es Terbe Botondot 9-es Baróczi Zoltán váltja.

62. PERC: A mérkőzésen elsőként  a hazai csapat cserél, 26-os Lakatos Csaba helyére 13-assal Király Botond érkezik

58. PERC: Birtalan Botond kap labdát tizenhatosunk előtt, a kapu irányába tartó lövés a kapu fölött száll el.

56. PERC: 22-es számmal játszó Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

52. PERC: Büntetőt ítél a játékvezető, a tizenegyest Fótyik Dominik végzi el. VASAS-KAZINCBARCIKA 0:1

50. PERC: Újabb Kazincbarcika szöglet, Lukács fejel rosszul a kapu előtt.

47. PERC: Az első Kazincbarcika szögletet Berki István végzi el.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapatban sem történt változtatás.

45+1. PERC: Berki István kap sárga lapos figyelmeztetést.

45. PERC: Az első játékrész végén 2 percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Balajti lő bal szélről kapura, Fótyik lövi ki a labdát.

41. PERC: A hazaiak kapuja előtt Mikló Roalnd adta be pontatlanul a labdát, érkező nem volt.

37. PERC: Javarészt a mi térfelünkön zajlika játék, de ennek ellenére igazán veszélyes helyzet a hazai csapat előtt sem adódott.

34. PERC: Egy hazai beadás után Fótyik ment szépen a kapunk előtt.

31. PERC: A Vasas csapatából 26-os számmal játszó Lakatos Csaba kap sárga lapot.

27. PERC: Mikló Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

22. PERC: A mérkőzés első szögletét a Vasas csapatából Szatmári Lóránd végezte el.

18. PERC: A tizenhatos irányába tartó szabadrúgást végeznek el a hazaiak, Farkas András ment a kapu előtt.

12. PERC: Kontrából indult meg a Vasas, a laposan Horváth László kapuja felé tartó labdát hálóörünk magabiztosan fogja.

7. PERC: Újabb szabadrúgás, ismét Berki István végez el, a tizenhatoson belül Ivan Rados húzza le a labdát, a hazaik kapuja előtt mindeközben Olteant kell ápolni.

6. PERC: Szabadrúgás a Kazincbarcikának, Berki végzi el, a hazaiak kifejelik a kapu elé tartó labdát.

3. PERC: Tizenegyest raklamálnak a hazaiak, büntető helyett a Kazincbarcika indulhat meg, helyzetig nem jutottunk.

2. PERC: Szép összejáték után a kapunk előtt a hazai csapat, Balajti vette le rosszul a labdát a tizenhatoson belül, kontra helyett újabb Vasas támadás, melyet Fótyik hárít.

1.PERC: Elhangzott a kezdősípszó a Merkantil Bank Liga hatodik fordulójában. A mérkőzést Horváth Tibor vezetei, asszisztensei Szalai Balázs és Horváth Róbert, a tartalékjátékvezető pedig Szilágyi Sándor. A Vasas piros-kékben a Kazincbarcika pedig tiszta fehérben lépett pályára a mai napon.

Először lép pályára a Kazincbarcik a Vasas nem rég átadott létesítményében, az Illovszky Rudolf Stadionban. Természetesen a mérkőzés során honapunkon élő szöveges közvetítéssel jelentkezünk, azonban EZEN A LINKEN a Vasas jóvoltából Önök is élőben nézhetik a meccset.