Kazincbarcikai Sport Club
https://kbsc.hu/MTK BUDAPEST - KAZINCBARCIKA: A VEZETŐEDZŐK ÉRTÉKELTEK

MTK BUDAPEST - KAZINCBARCIKA: A VEZETŐEDZŐK ÉRTÉKELTEK

Szerző:

Szabó Noémi

Publikálva:

Utolsó frissítés:

Kategória:

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Pont nélkül zárta a Merkantil Bank Liga 2019/2020-as szezonjának nyolcadik fordulójában megrendezésre került MTK Budapest elleni mérkőzését a Kazincbarcika. A mérkőzést követően a csapatok vezetőedzői, Michael Boris a hazaiaktól, valamint a Gálhidi György a vesztes fél oldaláról is értékelték a mérkőzést.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEGZÉSE

Egyérteleműen az MTK kezdte jobban a vasárnapi találkozót, a hazai csapat többet birtokolta a labdát és minél előbb törekedett a vezetés megszerzésére, így egy jó iramú mérkőzés elébe néztünk a tegnapi nap délutánján. Az MTK játékosai az első játékrész első felében többször is gólt szerezhettek volna, ahogy Berki, Lukács vagy éppen Toma helyzeteiből nekünk is meg voltak a lehetőségeink. A meccs a 35. percben hozott nagy fordulatot, hiszen egy Bognár István által elvégzett szöglet után a játékvezető Fótyik Dominik kapu előtti mozdulatát kezezésnek ítélte meg, ennek értelmében játékosunknak el kellett hagynia a pályát, így emberhátrányban és egy Bognár által elvégzett büntetőt követően 1:0-ás hazai vezetéssel folytatódott a meccs. A második játékrészben fokozottan a védekezésünkre koncentráltunk, hiszen az egyenlítő találat megszerzése mellett az is fontos volt, hogy ne kapjunk újabb gólt, utóbbi sikerült, előbbi azonban elmaradt, ahogy a második félidő nagy helyzeteiről sem beszélhetünk. MTK BUDAPEST - KAZINCBARCIKA 1:0

MICHAEL BORIS

"Természetesen elédegett vagyok az eredményel, fontos volt hogy a szerdai Vasas elleni találkozó előtt győzni tudjunk és közelebb kerüljünk az élmezőnyhöz. A piros lap utáni játékkal már nem voltam annyira elégedett, meg kell majd néznem videón miért nehezítettük meg a saját dolgunkat és miért volt olyan hektikus a játékunk. A piros lapig jól játszottunk, többet birtokoltuk a labdát, de tíz ember ellen meg kellett volna szereznünk a második gólt, a további meccseken jobban kell védekeznünk. A játékunkban az utolsó passzok pontatlanok voltak, túl közel kerültünk az ellenfélhez , nem találtuk meg a megfelelő megoldásokat és 2-3 passz után rögtön indítani akartunk."

GÁLHIDI GYÖRGY

"Az elmúlt hetekben a Vasas, a Nyíregyháza, és további jó csapatok ellen értünk el döntetlent és a mai mérkőzésben is benne volt ez. Sajnos azt érzem, hogy egy jogtalan tizenegyes döntötte ma el a meccset. Tíz emberrel is hajtottak a játékosaim és nagyon nagyot küzdöttek, meg volt a lehetőségünk az egyenlítésre a mérkőzés vége felé, de ez most így sikerült. A játékosaim mindent megtettek, nagyon büszke vagyok rájuk. Nem játszottunk nagyon jól, de küzdöttünk, hajtottuk és szívünket-lelkünket kitettük."

Kép forrása: MTK Budapest Facebook

További híreink

A Ferencvárosnál jártak tanulmányúton a Kolorcity KBSC utánpótlásedzői

Dátum: 2025. nov 13. 18:00

A Kolorcity Kazincbarcika SC utánpótlásedzői csütörtökön szakmai tanulmányúton vettek részt Budapesten, ahol a Ferencvárosi Torna Club utánpótlás-nevelési rendszerével ismerkedhettek meg.

Jegyinformációk a Debrecenbe utazóknak

Dátum: 2025. nov 13. 16:30

A Fizz Liga 14. fordulójában, 2025. november 22-én, szombaton 17 órától Debrecenben szerepel csapatunk. A Nagyerdei Stadion vendégszektorba szóló teljes árú belépőjegyek a mérkőzést megelőző 2.napig online 2300 forintba kerülnek és a nagyerdeistadion.hu oldalon már megvásárolhatók.

Utánpótlás: Az elmúlt napok eredményei

Dátum: 2025. nov 13. 08:00

Utánpótlás csapataink is pályára léptek az elmúlt napokban. U19-eseink mérkőzését a 63. percben 9-0-s barcikai vezetésnél a játékvezető az ellenfél sportszerűtlen viselkedése miatt beszüntette. U17-es csapatunk Felsőzsolcán, U14-es csapatunk pedig Miskolcon lépett pályára. Eredmények, edzői nyilatkozatok, minden egy helyen.

Kolorcity KBSC - FTC 1-3 (1-2)

Dátum: 2025. nov 09. 17:00

A Fizz Liga 13. fordulójában a bajnoki címvédő Ferencvárost fogadtuk Mezőkövesden. A mérkőzésen Kártik Bálint büntetőjével hamar megszereztük a vezetést, de a Ferencváros - magyar válogatott játékosainak is köszönhetően - a 35. percben előbb Varga Barnabás fejesével egyenlíteni, majd a félidő vége előtt nem sokkal Tóth Alex találatával fordítani is tudott. A második játékrészben mindent megtettünk az egyenlítésért, de Sebrails Makreckis góljával eldőlt a mérkőzés. Gratulálunk a Ferencvárosnak! Két hét múlva Debrecenben folytatjuk.

Mérkőzések

Eredmények

Klubunk támogatói

KBSC Galéria