MAGYAR KUPA ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - BUDAPEST HONVÉD

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

120. PERC: Véget ért számunkra a Magyar Kupa idei versenysorozata, a mérkőzés továbbjutója a Budapest Honvéd csapata.

116. PERC: ÚJABB HONVÉD GÓL, A VENDÉGEK MÁSODIK TALÁLATÁT 9-ES SZÁMMAL DAVIDE LANZAFAME SZEREZTE. KAZINCBARCIKA - BUDAPEST HONVÉD 0:2

111. PERC: Cserél a Kazincbarcika 20-as Kercsó Bence helyére 23-assal Virág Ákos érkezik.

109. PERC: MEGSZEREZTE A VEZETÉST A HONVÉD CSAPATA, GÓLSZERZŐ 7-ES SZÁMMAL BATIK BENCE. KAZINCBARCIKA - BUDAPEST HONVÉD 0:1

108. PERC: Mouari cselezgetett a tizenhatoson belül , majd elesett a játékvezető nem ítélt büntetőt.

105. PERC: A hosszabbításban engedélyzett egy cserével  a Honvéd csapata él elsőként, 77-es Nagy Gergő érkezik 14-es Kovács Nikolasz helyére.

101. PERC: 5-ös számmal játszó Lukács Raymond kap sárga lapos figyelmeztetést, miután szabálytanul állította meg a Hondéd támadását. A megítélt szabadrúgást a tizenhatos sarkáról Kukoc vágezte el, akinek beadását Batik fejelte kapura. A kazincbarcikaiak szögletre mentettek, ami veszélytelennek bizonyult.

91. PERC: A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete a Kazioncbarcika nevéhez fúződik, Lukács Raymond lőhetett kapura, az első  próbálkozást Horváth ütötte ki , a kipattanót szintén ő lőtte centikkel a kapu mellé.

90+.3  PERC: A mérkőzés 0:0-ás eredménnyel zárult, a szabályok értelmében 2*15 perc hosszabbítás következik.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc hosszabbítás következik.

89. PERC: A mérkőzés rendes játkidejének utolsó percében Krausz Rault kell a pályán ápolni.

86. PERC: A vendégek vezetőedzője, Guiseppe Sannino kapott sárga lapos figyelmeztést.

85. PERC: Ádám Ferenc indítaná Lukács Raymondot, a Honvéd védői azonban hamarabb odaértek a labdára, mint támadónk.

84. PERC: Fila állítja meg a vendégek akcióját.

83. PERC: Heil Valter ment a kapunk előtt.

80. PERC: A Honvéd csapata is él utolsó cserelehetőségével, 23-as Banó-Szabó Bence helyére 6-ossal Gazdag Dániel érkezett.

72. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét 9-es Berki István helyett 11-es számmal Ádám Ferenc József folytatja a játékot.

71. PERC: Kettős csere a Honvédnál, 17-es Ben-Hatira Anis helyére 9-essel Davide Lanzafame érkezik, valamint 89-es Ngog David Philippe Henrit 40-es Moutari Tidjani Amadou váltja.

64. PERC: A Honvéd csapatából 24-es Kamber Dorde kap sárga lapot.

62. PERC: 26-os Fekete Ádám helyett 5-ös számmal Lukács Raymond kap lehetőséget

60. PERC: Cserél a Kazincbarcika 7-es Oldal Tibort 21-es számmal Géringer Tamás váltja.

59. PERC: Újabb sárgalap, ezúttal a Honvéd  31-es számban játszó játékosa, Kesztyűs Barna kapja.

58. PERC: A mérkőzés első sárgalapját 9-es számmal játszó Berki István kapja.

56. PERC: Kukoc középreadásra Kovács érkezett , Fótyik mentett szögletre a kapunk előtt.

55. PERC: Berki kap labdát a középpályán Fekete Ádámot indítaná a tizenhatoson belül, akiknek azonban a lövés rövidnek bizonyul.

50. PERC: A Honvéd akcióját Farkas András állítja meg.

49. PERC: Kukoc szöglete után nagy a kavarodás a hazai kapu előtt, végül Batik fejezi be, aki oldalról a kapu mellé lövi a labdát.

46. PERC: Megkezdődött a mérkőzés második félideje, a szünetben egyik oldalon sem történt változtatás.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabít a játékvezető.

45. PERC: Ben-Hatira fejelte kapuba a labdát, a játékos azonban lesen volt, marad a 0:0.

41. PERC:  Kukoc szöglete Fekete Ádám lábában akad el, indulhat a Kazincbarcika.

39. PERC: Iszák ment a hazai kapu előtt.

38. PERC: Kukoc szabadrúgását köbvetően Iszák Dominik fejelt a saját kapunkra, Fila szerencsére fogta a labdát, így elkerültünk egy öngólt.

37. PERC: Kukoc beadását lesen kapta Be-Hatira.

36. PERC: Veszélyes helyről végez szabadrúgást a Honvéd, melyet Kukoc végez el, Batik felé száll a labda, Fótyik ment a tizenhatoson belül, kontrázhat a Kazincbarcika. Berki indult meg az ellenfél térfele felé, beadása azonban pontatlan volt.

31. PERC: Kovács Nikolasz lő távolról kapura, a lövés a kapu mellett suhan el.

26. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem alakult ki az elmúlt percekben.

19. PERC: Kukoc szöglete után Batik fejel kapura, Fila ment a felsőléc alól.

13. PERC: A Kazincbarcika első szögletét Berki István végzi el, jól csavarodik a labda a kapu irányába, de a helyzetet nem sikerlt kialakítanunk.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét követően Vadócz lőtt kapura, kapusunk fogta a lövést, azonban közben a játkvezető már sípjába fújt és kifelé ítét szabadrúgást.

6. PERC: A mérkőzés első perceiben mezőnyfölényt alakított ki a Honvéd csapata, a játék egyenlőre szinte csak a Kazincbarciak  térfelén zajlik.

1. PERC: Számunkra is elkzedődött a Magyar Kupa hetedik foprdulója. A mékőzést Takács János vezeti, assziszstensei Szert Balázs és Horváth Róbert, a Kazincbarcika sárga-kékben, a vendégek fehérben léptek pályára, a mérkőzés kezdőrúgását Berki István végezte el.