ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BUDAÖRS-KAZINCBARCIKA

VÉGEREDMÉNY : BUDAÖRS - KAZINCBARCIKA 3:1

90+1. PERC: A hosszabbításban szépít a Kazincbarcika, gólszerző 5-ös számmal Lukács Raymond. BUDAÖRS - KAZINCBARCIKA 3:1

90. PERC: A mérkőzés végén két perc lesz a hosszabbítás.

86. PERC: A mai mérkőzés első sárga lapját 10-es számmal játszó Kanalos Tony-Markos kapja.

81. PERC: Bakos Szabolcs próbálkozott egy távoli lövéssel, mellé.

80. PERC: Egy budaörsi szögletet követően, 6-os számmal játszó Zsidai László fejel kapura. BUDAÖRS - KAZINCBARCIKA 3:0

76. PERC: A Budaörs is kihasználta utolsó cserelehetőségét, a pályát 7-es számú Kulcsár Tamás hagyja el, helyére 18-assal érkezik Bakos Szabolcs.

71. PERC: Berki István szabadrúgását két egymást ismétlő kazincbarcikai szöglet követi, de mindkettő veszélytelen a hazaiak kapujára,

69. PERC: Kihasználja utolsó cserelehetőségét a Kazincbarcika 26-os Fekete Ádámot 10-es Kanalos Tony-Markos váltja.

68. PERC: Lukács Raymond kap labdát a tizenhatoson belül, rosszul eltalált lövése a hazaiak kapuja mellett száll el.

63. PERC: Fodor Dániel indítja Zsidai Lászlót, Fótyik Dominik ment szögletre a kapunk elől.

61. PERC: Egy budaörsi szögletet követően Gálhidi György is változtat a csapaton, 5-ös Lukács Raymond 20-as Kercsó Bence helyére érkezik.

59. PERC: Második cserelehetőségét használja ki a Budaörs, az első gólt jegyző 10-es számú Horváth Emilt 14-essel Fodor Dániel váltja.

56. PERC: Egy büntető gyanús szituáció után a játékveztő sípja néma maradt, a budaörsiek tizenegyes helyett 6-os számmal játszó Zsidai László lövéséből szerzik meg második találatukat. KAZINCBARCIKA - BUDAÖRS 2:0

50. PERC: A Budaörs 11-es számmal játszó játékosát, Medgyes Sinant kell ápolni.

46. PERC: A félidőben cserélt a Budaörs 9-es számmal játszó Molnár Bence helyére 17-essel Szabó Bálint érkezett.

45. PERC: A mérkőzés első játékrészének végén egy perc hosszabbítás következik.

44. PERC: A Kazincbarcika szögletét Ádám Ferenc végzi el.

43. PERC: Bedobás után Géringer Tamás próbálkozott egy a kapu irányába tartó rúgással, az erőtlen lövés csak egy budaörsi védőig jutott.

39. PERC: Budaörsi szabadrúgás után Ódé Norbert fejel a kapunkra, felé.

38. PERC: A Budaörs szögletét Molnár Bence végzi el, Iszák Dominik ment a kapunk előtt.

33. PERC: Kényszerű cserét kell végrehajtanunk, hiszen 7-es számmal játszó Oldal Tibor nem tudja folytatni a játékot, helyére 11-es számmal érkezik Ádám Ferenc.

32. PERC: Áll a játék, Oldal Tibort kell ápolni a pályán, aki el is hagyja a játékteret.

31. PERC: Újabb budaörsi kapuralövés ezúttal Kulcsár Tamástól, az erőtlenül ellőtt labdát azonban konnyedén fogja kapusunk.

29. PERC: Kulcsár Tamás szerez labdát és a kapunk elé érkező Molnár Bencének továbbítaná azt , Krausz Raul ment a tizenhatosunkon belül.

27. PERC: Ódé Norbert próbálkozik egy távoli lövéssel, fölé.

20. PERC: Molnár Bence érkezik jó ütembe a kapunk elé, de annak ellenére hogy csak Horváth Lászlóval találta szemben magát lövése mégis a kapu mellett száll el.

17. PERC: Berki István szabadrúgása ugyan a Budaörs tizenhatosa felé tart, azonban a neM túl magasan ellőtt labdát a hazaiak szerzik meg.

10. PERC: Oldal Tibor kap labdát a középpályán és szépen vezeti ellenfelünk tizenhatosához, a Berki irányába való indítás azonban sikertelen, hiszen a budaöris védők hárítják a támadást.

6. PERC: Ismét Horváth Lászlónak kell védenie, kapusunk ezúttal a felsőléc alól menti a labdát.

5. PERC: Szépen járatja a labdát a Budaörs a térfelünkön befejezésként egy a jobb szélről érkező lövést Horváth László véd, majd a kipattanó utáni próbálkozást is bravúrral hárítja.

2. PERC: Hamar megszerzi a vezetést a Budaörs csapata, gólszerző 10-es számmal Horváth Emil egy a jobb alsó sarokba laposan rúgott labdával. BUDAÖRS - KAZINCBARCIKA 1:0

1. PERC: Elhangzott a kezdősípszó a hazai Budaörs zöld-feketében, a Kazincbarcika sárga-kék színekben lépett pályára. A mai mérkőzést dr. Kovács Gergely vezeti, asszisztensei Kulman Tamás és Ország Péter, a tartalékjátéveztő pedig Derdák Marcell.