ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA - DOROGI FC

KAZINCBARCIKA - DOROGI FC 0:3

90+2. PERC: A hosszabbítás perceiben 24-es Nyíri Vince góljával állítja be a végeredményt a Dorogi FC.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc hosszabbítás lesz.

82. PERC: A Dorog is él az utolsó csere lehetőségével, 18-as Vígh Ádám érkezik 99-es Paudits Patrik helyére.

81. PERC: A tizenhatoson belül Kanalos Tony-Markos lő a kapu felé.

78. PERC: Gálhidi György kihasználja utolsó cserelehetőségét, 11-es Ádám Ferenc 5-ös Lukács Raymond helyére érkezik.

75. PERC: Cserél a Dorog, 57-es Délczeg Gergely helyére 21-es Albert Ádám érkezik.

74. PERC: Lukács Raymo d kap sárga lapos figyelmeztetést.

71.PERC: Cserél a Dorofi FC 71-es Girsik Áron érkezik 45-ös Földi Botond helyére.

69. PERC: 57-es számmal játszó Délczeg Gergely góljával kettővel vezet a Dorogi FC. KAZINCBARCIKA - DOROGI FC 0:2

66 PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, helyére 9-es Berki István helyére  10-essel Kanalos Tony-Markos érkezik, illetve 21-es Géringer Tamást 8-as Lakatos Miklós váltja.

63. PERC: Papp Máté lőtt távolról kapura.

60. PERC: A mérkőzés 60. percében 99-es Paudits Patrik góljával megszerzi a vezetést a Dorogi FC. KAZINCBARCIKA - DOROGI FC 0:1

46. PERC: A félidőben egyik csapat vezetőedzője sem változtatott.

45. PERC: Az első játékrész végén nincs hosszabbítás.

42. PERC: Berki István kapu elé érkezőp szabadrúgása után több lehetősége is volt a Kazincbarcika csapatának a gólszerzésre, azonban egyiket sem sikerült értékesítenünk.

39. PERC: A Dorogi FC csapatából 57-es számú Délczeg Gergely részesül sárga lapos figyelmeztetésben.

38. PERC: Takács Péter távoli szabadrúgása a kapu felett száll el.

37. PERC: 15-ös számmal játszó Krausz Raul kap sárga lapot.

33. PERC: A mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését 9-es számmal játszó Berki István kapta.

26. PERC: Farkas András bedobását követően Oldal Tibor indul meg a kapu irányába és több dorogi jáétékos mellett is sikeresen viszi el a labdát, de a Berkinek továbbított lövést a hazaiak már kivédekezik.

21. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

15. PERC: Földi Botond lő a tizenhatoson belülről kapunkra, fölé.

12. PERC: Takács Péter lő távolról kapura, a lövést Horváth László könnyedén fogja.

11. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, amiből komolyabb helyzet nem alakult ki.

9. PERC: Oldal passzolt Berkinek, aki a tizenhatos széléről próbálta bevenni Mursits kapuját, eredménytelenül.

1. PERC: A mai mérkőzés játékvezetője Böcskei Balázs, asszisztensei Máyer Gábor és Szilágyi Norbert, a tartalékjátékveztő pedig Berényi Tamás. A hazai csapat sárga-kékben, a vendégek piros-feketében léptek pályára.