ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAZINCBARCIKA - SOROKSÁR SC

VÉGE: KAZINCBARCIKA - SOROKSÁR SC 0:1

90+2. PERC: A Soroksár is kihasználja utolsó cserelehetőségét 21-es Pál András 9-es Csernik Kornél helyére érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc hosszabbítás következik.

83. PERC: A Soroksár csapatából 16-os Huszák Tamás kap sárga lapos figyelmeztetést.

79. PERC: Változtat a Soroksár, 4-es Szerető Krisztofert 20-as Pócsik Botond váltja.

76. PERC: Utolsó cserelehetőségét használja ki a Kazincbarcika, a pályát 22-es számmal Toma György hagyja el, helyére 20-assal Kercsó Bence érkezik.

73, PERC: A Kazincbarcika csapatából 24-es Farkas András kap sárga lapot.

70. PERC: Cserél a Soroksár, 23-as Derekas Zoltán 8-as Lőrinczy Attila helyére érkezik.

68. PERC: Emberelőnyben folytatjuk a játékot, hiszen a Soroksár 10-es számú játékosa, Matija Misic második sárga lapját kapja a mai mérkőzésen, így a kiállítás sorsára jut.

64. PERC: A Soroksár csapatából 10-es Matija Misic kap sárga lapot.

63. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál, 6-os Heil Valtert 5-ös Lukács Raymond váltja.

58. PERC: A Kazincbarcika csapatából 3-as számú Fótyik Dominik kap sárga lapos figyelmeztetést.

57. PERC: A Soroksár 9-es számú Csernik Kornél góljával szerzi meg a vezetést. KAZINCBARCIKA - SOROKSÁR SC 0:1

55. PERC: Cserél a Kazincbarcika, 9-es Berki István helyére 11-es számmal Ádám Ferenc érkezik.

54. PERC: Áll a játék, Berki Istvánt kell ápolni.

53. PERC: A tizenhatos elől Berki István lő kapura, Abu Attila könnyedén fogja a labdát.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, csere egyik oldalon sem volt.

45. PERC: Az  eseménytelenül eltelt első félidő végén nincs hosszabítás.

30. PERC: Berki szabadrúgásából Krausz Raul fejelt kapura, mellé.

29. PERC: Főként a vendégek térfelén folyika játék, de komolyabb helyzetek nem alakultak ki a mérkőzés első harmadában.

23. PERC: A mérkőzés első soroksári szöglete következik, a vendégek nem tudtak helyzetet kialakítani a sarokrúgást követően.

11. PERC: Újabb hazai szabadrúgás következik, Fótyik kapura lövi a labdát, azonban az a felső léc felett száll el.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, melyet egy Oldal Tibor bedobás követ.

6. PERC: Egy Oldal Tibor ellen elkövetett szabálytalanság után szabadrúgást ítél a játékvezető, melyet Berki végez el, a labda a Soroksár játékosain pattan meg kifelé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Soroksár feketében, a Kazincbarcika sárga-kékben lépett pályára. A találkozót Nagy Norbert vezeti, asszisztensei Kovács II. Gábor és Kovács Gábor, a tartalékjátékvezető Szilágyi Sándor.