ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : FC AJKA - KAZINCBARCIKA

VÉGEREDMÉNY: KAZINCBARCIKA - FC AJKA  1:1

91. PERC: A mérkőzés végén három perc hosszabbítás következik.

90. PERC: Toma György szabadrúgását követően Fótyik fejel kapura, a vendégek kapusa védi, ezt követően újabb Krausz próbálkozik fejjel,sajnos a labda centikkel a kapu felett szállt el.

84. PERC: Utolsó cseréjét használja ki a hazai csapat, 9-es Fekete Ádámot 16-ossal Oltean Sergiu Adrián váltja.

82. PERC: Második cserelehetőségével él a Kazincbarcika, a gólszerző Németh Tamás helyett 21-essel Géringer Tamás folytatja.

81. PERC: Németh Tamás majdnem duplázott, Fekete passzolt neki a tizenhatos vonalában középre , a középre tartó lövést a vendégek kapusa védte.

75. PERC: Változtat a csapaton Dzurják József, 23-as Gábor Lukács József érkezik 11-es Kovác Alan helyére.

70. PERC: Újabb csere a vendégek oldalán, 22-es Nagy Barnabás helyére 8-as Nagy István érkezett.

68. PERC: Góllal debütál a Kazincbarcika színeiben Németh Tamás. Bedobást követően 5-ös számú játékosunk lőtte ki a vendégek kapujának hosszú sarkát. KAZINCBARCIKA - FC AJKA 1:1

67. PERC: A mérkőzés első cseréjét az FC Ajka hajtja végre, 7-es Nagy Mihály Krisztiánt 19-es számmal Csizmadia Zoltán váltja

64. PERC: Az ötödik hazai szögletet Toma György végzi el, a vendégek kapusa üti ki a labdát.

62. PERC: Újabb távolról érkező lövés, ezúttal Kovác Alantól, ismét felé.

60. PERC: Újabb hazai szöglet következik, ezúttal Német Tamás végzi el, a laposan érkező labdát a vendégek rúgják ki.

58. PERC: Farkas András lő távolról kapura felé.

57. PERC: A vendégek 33-as számmal játszó játékosa, Kovács Nikolasz kap sárga lapos figyelmeztetést.

54. PERC: Kovác Alant szerelik szabálytalanul a vendégek tizenhatosán belül,a  játékvezető nem ítél büntetőt .

51. PERC: A Kazincbarcika második szögletét Toma György végzi el, a sarokrúgást újabb szöglet követi.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapatban sem történt változás.

45+1. PERC: Nagy Mihály kerül helyzetbe, az éles szögből érkező lövés nem talál kaput.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

40. PERC: A Kazincbarcika csapatából 3-as számmal játszó Fótyik Dominik kap sárga lapot.

39. PERC: Nagy Mihály lő kapura mellé.

36. PERC: A szögletet követően Oldal Tibor fejelt rossz irányba a kapu előtt.

35. PERC: A Németh Tamás által elvégeztt szabadrúgás felpattant a sorfalon, az első kazincbarcikai szöglet következik.

34. PERC: Toma György harcol ki szabadrúgást a tizenhatoson kívül.

30. PERC: Lengyel majdnem duplázott, azonban a bal szélről érkező lövése a kapufáról kifelé pattant.

28. PERC: Tóth Gergely találja el a labdát rosszul, a lövést Horváth könnyedén fogja, ezt követően Zamostny lő kapura, a labda ismét a kapusunké.

21. PERC: A mérkőzés első szögletét Soltész Dominik végzi el, a kipattanót 2-es számmal játszó Lengyel Béla értékesíti. KAZINCBARCIKA - FC AJKA 0:1

16. PERC: A fél pálya közepéről elvégzett szabadrúgást Soltész végzi el, Iszák a tizenhatoson belülről fejeli ki a labdát.

14. PERC: Áll a játék, az Ajka 5-ös számaml játszó játékosát, Kenderes Zoltánt kell ápolni,

13. PERC: A Kazincbarcika számára megítélt szabadrúgást Fótyik végezte el, komolyabb helyzet azonban nem alakult ki.

12. PERC: A sárga lapot követő megítélt szabadrúgást Soltész Dominik végezte el, a lövés a kapufán csattant, a kontrából a Kazincbarcika indult meg, az Ajka csak szabálytalanság árán tudta megállítani az akciót.

11. PERC: Krausz Raul kap sárga lapos figyelmeztetést, az Ajka 30-as számban játszó játékosának szabálytalan szerélése miatt.

4. PERC: Oldal indul meg a középpályáról, Feketének továbbítja  a labdát a kapuralövés azonban pontatlan.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika sárga-kék-sárgában, az Ajka pedig fehér színben lépett pályára. A mérkőzés játékveztője Takács János. asszisztensei Kovács Gábor és Kovács II. Gábor, a tartelékjátékveztő pedig Berényi Tamás lesz a mai meccsen.