ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST

VÉGEREDMÉNY: KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST  3:1

92. PERC: A hosszabbítás perceiben Mikló Roland második gólját szerzi meg a mérkőzésen. KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST 3:1

90. PERC: A mérkőzés végén három perc lesz a hosszabbítás.

90. PERC: A Kazincbarcika utolsó cseréje következik: 21-es Géringer Tamás érkezik , 11.es Kovác Alan helyére.

84. PERC: A Kazincbarcika csapatából 20-as számmal Leonardo Mitruscsák kap sárga lapot.

82. PERC: Mikló Roalnd góljával másodszor is megszerezzük a vezetést!!! A labda útja: Oltean, Mitruscsák, Kovác és Mikló! KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST 2:1

79. PERC: A Kazincbarcika csapatában 20-as Leonardo Mitruscsák váltja 16-os Korbély Kristófot.

76. PERC: Utolsó cseréjét hazsnálja ki Michael Boris, 23-as Fülöp Noel hagyja el a pályát, helyette 11-es számmal Gera Dániel folytatja.

72. PERC: Az MTK csapatából 22-es Katona Máté kap sárga lapot.

71. PERC: Első cserelehetőségével él a Kazincbarcika, 5-ös Németh Tamást 18-as számmal Szűcs Kornél váltja.

69. PERC: Jó szögből vegezheti el a Kazincbarcika szabadrúgását Kovác Alan, a lövés azonban a sorfalon pattan.

65. PERC: Második cseréjével él az MTK, 17-es Prosser Bálintot 21-es Bíró Bence váltja.

57. PERC: Elszabadultak az indulatok a pályán, sárga lapot kap a Kazincbarcika csapatából Németh Tamás, illetve az MTK 29-es számú játékosa Lencse László.

53. PERC: Lencse László góljával egyenlít az MTK, KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST 1:1

50. PERC: Az MTK szabadrúgását Bognár végzi el, a labda a tizenhatoson belül pattogott, komolyabb helyzet nem alakult ki.

46. PERC: A szünetben cserélt az MTK, 14-es Kata Mihályt 27-es számmal Palincsár Martin váltotta.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: Németh Tanás ellen elkövetett szabálytalanságot követően az MTK csapatából sokadik szabálytalanságát követően a 14-es Kata Mihály kap sárga lapot, Némethet ismét a pályán kell ápolni.

43. PERC: Toma szabadrúgásával Kovác Alant kereste. A labda el is jutott 11-es számú játékosunkhoz, azonban a partjelző lest intett.

42. PERC: Korbély vezeti a labdát az MTK tizenhatosába, a vendégek védői szerelik a játékost.

41. PERC: Lencse passzolt középre, azonban Fótyik olvasta a játékot és mentett a kapu előtt.

40. PERC: Németh próbálkozott egy távoli lövéssel, ami kapu mellett szállt el.

39. PERC: Az MTK kapuralövéseit Horváth rendre hárítja.

38. PERC: A szögletet ismét Toma végezte el, a labdát Kovác jutatta a kapuba, a játékvezető azonban les miatt nem adta meg a találatot.

37. PERC: Óriási Kazincbarcika helyzet maradt ki, Toma beadására többen érkeztek, végül Heil rúgta kapura Kovác Alan centikkel maradt le, újabb szöglet.

34. PERC: A szituációt követően újabb sarokrúgás következett, helyzet azonban ebből sem alakult ki.

33. PERC: Toma szögletét Oltean fejelte kapura, a labda a háló tetején landolt, az ismétlés laposan jött be, veszélytelen volt.

27. PERC: Áll a játék,  Kazincbarcika csapatából Krausz Rault, az MTK-nál pedig Fölöp Noelt kell ápolni a tizenhatos vonala előtt.

20. PERC: A Kazincbarcika beadását Krausz fejelte tovább, a labda Kovác Alan elé került, aki nem hibázott és a kapuba jutatta azt. KAZINCBARCIKA - MTK BUDAPEST 1:0

20. PERC: Toma György szögletét Somodi öklözi ki.

19. PERC: Heil Valter ellen elkövetett szabálytalanság után az MTK csapatából 9-es Bognár kap sárga lapot.

16. PERC: A mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését a Kazincbarcika csapatának 22-es számú játékosa, Toma György kapta.

14. PERC: Prosser Dániel végzi el az MTK szabadrúgását, a kapura tartó lövést Horváth védi.

8. PERC: A mérkőzés első szögletét az MTK végzi el, Bognár beadása pontatlan volt.

5. PERC: Lencse kapott labdát a tizenhatoson belül, a lövésre azonban nem maradt ereje, Horváth biztosan jött ki a kapujából.

2. PERC: Mikló adta be bal oldalról a labdát, a beadás azonban pontatlan volt.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a kazincbarcika sárga-kék-sárgában, az MTK fehérben lépett pályára. A találkozót Takács Tamás vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Belicza Bence Péter, a tartalék játékvezető pedig Nagy Norbert.

A 14:30-kor kezdődő Kazincbarcika -  MTK Budapest bajnoki mérkőzésen a csaapatok összeállításai a következőek: