ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGE: SOROKSÁR SC -KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:2

2. FÉLIDŐ

90+4. PERC: Vége a mérkőzésnek, Soroksáron Szűcs Kornél és Kovác Alan góljaival szereztük meg első győzelmünket.

90+3. PERC: Toma György kap sárga lapot.

90+1. PERC: Soroksári szögletet követően Korbély fejeli ki a labdát a középpályán.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás

89. PERC: Az elmúlt percekben egyértelműen a hátrányban lévő Soroksár támadott többet, azonban ezeket rendre hárítottuk.

84. PERC: A mai találkozó utolsó cseréje következik, 10-es számmal Tóth lászló 11-es Kovác Alan helyett érkezik a pályára.

83. PERC: Pászka Lóránd szöglete után nem adódik lehetősége a szépítésre a Soroksárnak.

76. PERC: Toma passzát követően Kovác vezeti kapura a labdát és a helyzetet kihasználva meg is szerzi második gólunkat. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:2

72. PERC: Utolsó cserelehetőségét hazsnálja ki Lipcsei Péter, 7-es Szerető Krisztofer helyett 15-ös Gárdos András folytatja a játékot.

70. PERC: Valencsik Dávid szereli szabálytalanul Németh Tamást, ezért a játékvezető sárga lapos figyelmeztetésben részesíti.

67. PERC: Második cserelehetőségével él Vitelki Zoltán, 7-es Oldal Tibort 9-es Korbély Kristóf váltja.

66. PERC: A Soroksár csapatából 23-as Derekas Zoltán kapott sárga lapot.

66. PERC: Orosz vezeti védőinken keresztül a labdát a tizenhatosunkon belülre, ahol végül Fótyik Dominik ment.

64. PERC: Soroksári összejáték után Erdélyi László fejezi be a támadást, Horváth László védi a lövést.

62. PERC: Németh fejel kapura, a labda Vargáé.

59. PERC: Vitelki Zoltán változtat a csapaton, 23-as Bereczki Dáneil helyett 5-ös számmal Németh Tamás érkezik a pályára.

58. PERC: Újabb távoli soroksári lövés száll el kapunk mellett.

56. PERC: Majzik szélről érkező szabadrúgása hosszú a kapu elé érkező kazincbarcikai játékosoknak, szöglet következik, a labda a Soroksáré.

52. PERC: Orosz kap labdát a középpályán, amit játékosainkat kicselezve jutatt el a tizenhatosunk elé, Derekasnak passzol, aki laposan lő kapura, Horváth véd.

51. PERC: Derekas Zoltán próbálkozik egy távoli kapuralövéssel.

48. PERC: A mérkőzés első sárga lapos figyelmeztetését csapatunk 7-es számú játékosa, Oldal Tibor kapja.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, a szünetben Lipcsei Péter változtatott a csapaton. A játékot 16-os Huszák Tamás és 20-as Lovrencsics Balázs helyett, 29-es Korozmán Kevin és 99-es Erdélyi László folytatják.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: A találkozó első félidejének végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

41. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben leginkább a mi térfelünkön folyik a játék, a Soroksár próbálkozásait azonban rendre hárítani tudjuk.

36. PERC: Pászka Lóránd távoli szabadrúgását nagy készülődés előzte meg, a lövést követően kapunk előtt végül mégsem alakult ki helyzet.

30. PERC: Derekas próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, melyet Horváth magabiztosan fog.

26. PERC: Bereczki szögletével a hazai térfél közepén álló Majzikot, a beadott labdát Mikló véti el, Krausz visszafejelte, Bereczki rúgta kapura, majd az ezt követően a gólvonal előtt kialakult kavarodás közepette Szűcs Kornél értékesíti azt. SOROKSÁR SC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

22. PERC: Kovác érkezik jó ütemben a tizenhatoson belülre, a azonban még a lövés előtt szabályosan szerelik.

21. PERC: Újabb Bereczki által elvégzett sarokrúgást követően a kapusé a labda.

20. PERC: Bereczki szögletét Varga tornázza ki a felső léc alól, az ismétlésben a hazai védők akadályoznak meg minket.

19. PERC: Bereczki Dániel próbálkozik egy távoli lövéssel, ami egy szögletre lesz elég.

18. PERC: Lovrencsicset indítanák hosszan, a labdát azonban végül Horváth fogja meg.

15. PERC: Szerető Krsitofer vezeti a labdát, a beadással Derekast keresné, ismét Szűcs ér vissza, a harmadik hazai szöglet következik.

11. PERC: Oldal Tibor érkezik jó ütemben és fejeli ki a labdát a kapunk elől.

9. PERC: Szerető Krisztofer szöglete veszélytelennek bizonyul.

8. PERC: Soroksári támadást követően Szűcs Kornél vágja ki a labdát a kapu elől.

6. PERC A hazai tizenhatos előtt Toma teszi vissza a labdát Majziknak, a beadást a soroksári védők hárítják, a hazaik kontrájukkal viszont nem jutnak messzire.

3. PERC: A mérkőzés első szögletét a hazai csapat 5-ös számú játékosa, Orosz Márk végezte el, a lövés elsuhant a kapunk előtt tömörülő játékosok felett.

2. PERC: A középpályán Derekas szerzett labdát, amit kapunk felé is vezethetett, a beadás azonban pontatlan.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Soroksár csapata sárga-fekete-sárgában, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A találkozót Zám Zsolt vezeti, assisztensei Dr. Bede Tamás és Hofbauer Roland, a tartalékjátékvezető: Móri Tamás.

A 2020/2021-es bajnokság ötödik fordulójában a Soroksár az ellenfelünk. A két csapat összeállítása a következő: