ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR

VÉGE: KOLORCITY KAZINCBARCIKA  SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:1

90+3. PERC: Csákvári szöglettel  ér véget a mérkőzés, amin megszereztük elsőhazai győzelmünket.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: Németh Tamás lép pályára Tóth László helyett, akit a játékvezető egy percen belül piros lappal ki is állít, így az utolsó perceket emberhátrányban játszuk.

88. PERC: 9-es Korbély Kristófnak is felmutatja a sárga lapot a játékvezető.

87. PERC: Kovác Alant szereli szabálytalanul 71-es Posztobányi Patrik, aki meg is kapja a sárga lapot.

86. PERC: Csere a csapatunknál: 19-es Mikló Roland helyett 30-as számmal Borbély Bálint lép pályára.

83. PERC: Utolsó, ötödik cseréjét használja ki Visinka Ede: 11-es Vukasovic Marko helyett 8-as Nándori Botond kap lehetőséget.

80. PERC: Kocsis lő távolról kapura, a labda nem veszélyezteti Horváth hálóját.

75. PERC: Megszerzi a vezetést a Kolorcity Kazincbarcika SC, a gólszerző ismét Fótyik Dominik. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 2:1

74. PERC: Újabb kettős  csere az Aqvital FC Csákvárnál, 7-es Ganbayer helyett 24-es Papp  Milán folytatja és 9-es Daru Bence helyére 19-es Vörös Tamás érkezett.

69. PERC: A mai mérkőzés hivatalos nézőszáma: 463.

67. PERC: Szintén kettőt változtat csapatán Visinka Ede. 30-as Magyar Zsolt helyett 10-es Kocsis Bence folytatja a játékot, valamint 4-es Koch Attila helyett 97-es László Noel játszik a  továbbiakban.

63. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál 7-es Oldal Tibor helyére 23-as Bereczki Dániel érkezik, illetve 17-es Oltean Sergiut 9-es számmal Korbély Kristóf váltja.

53. PERC: Szabadrúgást követően Oltean fejel kapra, Markek fogja a labdát.

51. PERC: A vendégek tizenhatosán belül Kovác Alant szerelik szabálytalanul. A megítélt büntetőt Fótyik Dominik értékesíteni, egyenlít a Barcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1

48. PERC: A vendégek 11-es számú játékosa Vukasovics Marko kap sárga lapot.

46. PERC: A félidőben Vitelki Zoltán változtatott a csapat összetételén 24-es Farkas András helyett 11-es Kovác Alan lépett pályára.

45. PERC: Egy gólos vendégvezetéssel ér véget az első játékrész.

42. PERC: A mérkőzés első gólját a Csákvár jegyzi, Magyar Zsolt beadását 9-es Daru Bence jutatta Horváth kapujába. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 0:1

39. PERC: Toma György próbálkozik egy távoli lövéssel, a kipattanóra Oltean érkezik, azonban Markek védi a lövést.

38. PERC: Mikló Roland végez el szögletet, a labdát a vendégek kapusa öklözi ki.

32. PERC: Magyar beadását követően Daru rúghat kapra, a labdát Horváth László tornázza ki a felsőlécre.

27. PERC: Tóth László szöglete Markeké.

23. PERC: A mérkőzés első sárga lapját Toma György kapja, aki ezzel ötödik figyelmeztetését gyűjtötte be, így a következő, Szentlőrinc elleni bajnokin nem léphet pályára.

19.  PERC: Oldal Tibor lő távolról kapura, a labdát Markek tolja szögletre, a srokrúgást követően nem alakul ki helyzet.

18. PERC: Majzik kap labdát a tizenhatoson belül, a vendégek védőit sorra kicselezi, a lövésig viszont nem jut el.

16. PERC: Ganbayer próbálkozik távolról, a lövés erőtlennek bizonyul.

10. PERC: Majzik veszít labdát, amit vissza is szerez, ezt követően Mikló végez el egy kis szöglettel Toma irányába, a beadásnak szánt lövés  jó, a labda viszont nem jut el a kapuig.

7. PERC: A mérkőzés első szöglete a Csákváre, melyet 95-ös számmal játszó Madarász Márk végez el, a labdát Dávid Zoltán fejeli ki a tizenhatoson belülről.

4. PERC: A játék többségben a vendégek térfelén zajlik, a labdát is mi birtokoljuk többet, azonban igazán veszélyes helyzetet egyelőre ennek ellére sem sikerlt még kialakítanunk.

2. PERC: Mikló próbálkozik egy távoli lövéssel, a ladba a kapu mellett köt ki.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat sárgában a vendégek kék-fehérben pedig lépnek pályára. A találkozót Veizer Roland vezeti, asszisztensei Kovács II. Gábor és Tőkés Róbert, a tartalékjátékvezető pedig Szőts Gergely.

A 2020/2021-es bajnokság tizenegyedik fordulójában az Aqvital FC Csákvár csapatát fogadjuk. A találkozót ezúttal a vendégcsapat jóvoltából a LINKre kattintva online is követhetik. A két csapat összeállítása az álábbiakban olvasható: