ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOMBATHELYI HALADÁS

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC- SZOMBATHELYI HALADÁS 0:1

90+1. PERC: Cserél a Szombathey 11-es Medgyes helyett 19-es Horváth Olivér lép pályára.

88. PERC: Megszerezte a vezetést a Szombathely, gólszerző: 7-es számmal Tóth Barna. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC- SZOMBATHELYI HALADÁS 0:1

87. PERC: 33-as számú Kelemen Marko kap sárga lapos figyelmeztetést.

86. PERC: Cserél Vitelki Zoltán, 7-es Oldal Tibor helyett 5-ös számmal Németh Tamás folytatja a játékot.

85. PERC: Változtat csapatán Mátyus János,  76-os Kis Bence helyére 7-es Tóth Barna érkezik.

80. PERC: Cserél a Kazincbarcika, 24-es Farkas András helyett 68-as számmal Iszák Dominik lép pályára.

78. PERC: Németh Márió veszélyeztetett egy távoli lövéssel, amit Szemerédi öklöz ki.

73. PERC: Sárga lapot figyelmeztetésben részesül 24-es Farkas András, illetve a vendégek csapatából 8-as Holdampf Gergő.

70. PERC: Veszélyes vendéghelyzetet követően Farkas András ment a gólvonalról.

64. PERC: Vitelki Zoltán változtat a csapaton 17-es Olteant 33-as Kelemen Marko váltja, illetve 11-es Kovác Alan helyett 30-as számmal Borbély Bálint folytatja a játékot.

63. PERC: Németh Márió visszahúzása miatt Oltean Sergiu Adrián kapott sárga lapos figyelmeztetést.

61. PERC: Cserél a Szombathely 70-es Jancsó András helyett 31-es számmal Németh Márió lép pályára.

55. PERC: Tóth László szögletét követően helyzet nem alakult ki.

53. PERC: Kiss Bence szabadrúgása a sorfal és a kapu felett száll el.

52. PERC: Medgyes ugrott ki Farkas András mellett, lövését Szemerédi Norbert hárította.

46. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Szombathelyi Haladás 29-es számú játékosa Németh Milán kapja.

45. PERC: Az első játékrész végén hosszabbít a játékvezető

41. PERC: Barcikai szöglet következik, melyet Tóth László végez el, helyzet nincs.

39. PERC: Kiss Bence egy egyéni akció után harcolt ki szögletet. A sarokrúgás nem veszélyes, a kipattanót Toma vágja ki.

35. PERC: Kiss Bence szögletét a hazai védők hatástalanítják.

27. PERC: Majzik bedobása Tóth Lászlóé, a játékos több szombathelyi védőt is kicselez, a kapuralövés azonban elmarad.

26. PERC: Majzik adja be a labdát, akinek beadására nem érkeztek barciakai játékosok.

24. PERC: Tóth indítja Kovác Alant, aki a beadással Tomát kereste, de 22-es játékosunk ezúttal pontatlanul lőtt a szombathelyi kapura.

21. PERC: Németh Milán lő kapura, a megpattanó lövést Szemerédi bravúrral védi.

16. PERC: Oldal Tibor próbálkozik egy távoli lövéssel szélről, a labda Verpeczé.

14. PERC: Kiss szögletét Fótyik Dominik fejeli ki.

13. PERC: Toma szabadrúgása ugyan a barcikai játékosokon pattan meg a tizenhatoson belül, Verpecz húzza le a labdát.

12. PERC: Toma beadása Kovácé, 11-es számú játékosunk egy ollozó mozdulattal nem sokkal lő a kapu mellé.

8. PERC: Tóth László fűzi át magát a szombathelyi védőkön, lövésre azonban már nincs lehetősége.

4. PERC: Tóth László Majzikot indítaná, Devecseri vágja ki a labdát a tizenhatos sarkáról.

1. PERC: A mérkőzés első szöglete a Kazincbarcikáé, melyet Tóth László végez el. A kis szögletet Oldal Tibornak passzolja le, a beadásra a vendégek érkeznek hamarabb.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat sárgában a Szombathelyi Haladás pedig feketében lépett pályára. A találkozót Kovács Imre vezeti, asszisztensei Baghy Csaba és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezető pedig Oláh Gábor.

A Merkantil Bank Liga 2020/2021-es sorozatának tizenharmadik fordulójában a Szombathelyi Haladás ellen lépünk pályára. A Kolorcity Kazincbarcika SC kezdőcsapatában bajnoki mérkőzésen először olvasható Szemerédi Norbert neve, a kispadon kapusként Zilahy Patrik foglal helyet.