ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAÖRS

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAÖRS 0:2

90+1. PERC: Toma György kapja meg a második sárga lapját, mellyel a kiállítás sorsára jut. 22-es számú játékosunk így a szerdai DVSC elleni mérkőzésünket kénytelen lesz kihagyni.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

84. PERC: Zsidai lő jobb oldalról kapura, Szemerédi bravúrral véd.

83. PERC: Cserél a Budaörs, 10-es Sajbán Miklós helyett 17-es Csiki Norbert kap lehetőséget.

81. PERC: A Budaörs 3-as számú játékosa, Zeke Márió kap sárga lapot.

77. PERC:  Újabb vendégcsere 9-es Horváth Roland helyett 18-as Halácsi Fülöp lép pályára.

72. PERC: Majzik szabadrúgása után Fótyik próbálkozik lövéssel, a budaörsi védők lábában akad el a labda.

71. PERC: Cserél a Budaörs, 11-es Petró Balázs helyett 16-os Zsidai László folytatja a játékot.

68. PERC: Petneházi szabadrúgására nincs érkező, de szögletre ment a Budaörs. A sarokrúgást szintén a vendégek 8-as számú játékosa végez el, a labdát kapura lövi, Szemerédi véd.

65. PERC: 23-as számmal Bereczki Dáneil kap sárga lapos figyelmeztetést.

60. PERC: Három helyen változtat csapatán Vitelki Zoltán. 24-es Farkas András heyett 9-es Korbély Kristóf érkezik, 10-es Tóth Lászlót 33-assal Kelemen Marko váltja, valamint 18-as Tóth Borisz helyett 23-as számmal Bereczki Dániel folytatja a játékot.

56. PERC: Menyhárt adja be a labdát, amit 7-es Halmai Ádám lő kapura, góljával már kettővel vezet a Budaörs.KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAÖRS 0:2

53. PERC: Petneházi szögletét követően Fótyik fejeli ki a labdát, a kipattanót Molnár Caba rúgja kapura, Szemerédié a labda.

47. PERC: Petheházi szabadrúgását Oltean fejeli ki a kapu elől.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapat edzője sem változtatott.

45+1. PERC: Petneházi végez el szabadrúgást, a labda egyből a kapuba száll. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAÖRS 0:1

44. PERC: Szabálytalan szerelés miatt Fótyik Dominiknak villan a sárga lap.

36. PERC: Sajbán Miklós próbálkozik lövéssel, felé. A szituációt követően Horváth Roland végez el szögletet, amit a barcikai védők hárítanak.

35. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

33. PERC: Tóth László kapott jó labdát a budaörsi kapu előtt, a játékos azonban a tizenegyes pont magasságában megcsúszött a lövés közben, így Kovács könynedén hárított.

29. PERC: Toma távoli szabadrúgása jól csavarodott a tizenhatosn belülre, a lövés azonban lökdösődés miatt elmaradt, szabadrúgás kifelé.

23. PERC: Petneházi Márk lő kapura, mellé.

21. PERC: Halmai Ádám indítja Petrót, a labda Szemerédi Noberté.

20. PERC: Tóth kap labdát a középpályán, Kovácnak passzol, a lövést a budaörsi védők hárítják.

16. PERC: Zeke beadását 9-es Horváth Roland fejelte a kapu mellé.

10. PERC: Szöglet a másik oldalon, Tóth László végzi Olteant kereste a labdával, azonban 17-es játékosunk felett elszállt. így Kovács öklözte ki. A kipattanóra Farkas érkezhetett volna, végül Toma lőtt erőtlenül, melyet a vendégek kapusa könnyedén fogott.

7. PERC: A mérkőzés első szögletét a Budaörs végzi el, Petneházi Márk sarokrúgását Kovác Alan vágja ki a tizenhatoson belülről.

5. PERC: Tóth László kapott labdát a tizenhatoson belül, a játékvezető les miatt visszafújta a támadást.

1. PERC: Egy perces gyászszünetet követően elkezdődött a Kolorcity Kazincbarcika SC - Budaörs találkozó. A hazai csapat sárgában, a vendégek pedig fehérben léptek pályára. A mérkőzést Hanyecz Bence vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Tőkés Róbert, a tartalékjátékezető pedig Nagy Norbert. #hajrábarcika

A Merkantil Bank Liga 2020/2021-es sorozatának tizennegyedik fordulójában a tabella második helyén álló, Budaörs csapatát fogadjuk. A két csapat összeállítása a következő: