ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - VASAS C

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - VASAS FC 1:2

93. PERC: Csere a Kazincbarcika csapatánál 11-es Kovác Alan helyett 23-as számmal Bereczki Dániel lép pályára.

92. PERC: Otigba fejesével újabb gólt szerez a Vasas, mellyel a vezetést is megszerzik. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - VASAS FC 2:1

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

87. PERC: Vernes Richárd góljával egyenlít a Vasas. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - VASAS FC 1:1

85. PERC: Barcikai szabadrúgást követően Mikló csúsztat kapura, a labda a kapu melett száll el.

84. PERC: Áll a játék, Németh Tamáshoz érkezik a barcikai ápolószemélyzet, miután játékosunk rosszul lépett bele a vendégek lövésébe.

82. PERC: Hazai oldalon is kettős csere következik, 8-as Majzik Adrián helyett 68-as Iszák Dominik érkezik, illetve 33-as Kelemen Marko helyett 7-essel Oldal Tibor folytatja a játékot.

79. PERC: Kettős csere a Vasasnál, 29-es Terbe Botondot 98-as Kilyén Szabolcs váltja, valamint 12-es Kovács Milán helyett 10-es Szatmári Lóránd érkezik

78. PERC: Nagy a kavarodás a hazai kapu előtt, többen próbálkozhatnának, végül Feczesin fejel, a labda a felsőlécen pattan meg, kifelé.

75. PERC: A vendégek 7-es számú játékosa Vernes Richárd felesleges beszéd miatt kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: Újabb vendégcsere 33-as Balajti Ádám helyére 77-essel érkezett Pekár László

73. PERC: Németh Tamás szabadrúgása a Vasas sorfalán pattan meg, majd Majzik szerzi meg a labdát, de a vendégek védelme megakadályozza a helyzet kidolgpozását.

68. PERC: Kovács Milán szabálytalankodik Kovác Alannel szemben, a szabadrúgást Mjazik végzi el, a labdát pedig Jova magabiztosan húzza le.

65. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika csapatánál is megtörtént az első csere, 30-as Borbély Bálintot a hosszú idő után visszatérő Mikló Roland váltja 19-es számmal.

64. PERC: Cserél a vendégcsapat vezetőedzője, 70-es Radó András helyett 7-es számmal Vernes Richárd folytatja a játékot.

60. PERC: Majzik beadását követően Kovác fejelte be a labdát Jova kapujába, ezzel vezetést szerezve csapatunknak. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - VASAS FC 1:0

58. PERC: Terbe a jobb oldalról keresi Balajtit, a lövésre azonban Oltean érkezik jó ütemben, aki belépésével meg is akadályozza a veszélyesebb helyzet kilakulását.

57. PERC: Balajti Ádám közelről talált be Horváth kapujába, a játékvezető azonban lest ítél így marad a 0:0.

55. PERC: Németh Tamás szabadrúgását a kifejelik, a kipattanóra Korbély érkezik, akinek lövése Jova kapuja mellett száll el.

53. PERC: Kelemen Marko ellen szabálytanodnak a középpályán, a szituációt követően Majzik végzi el a megítélt szabadrúgást, ami veszélytelen.

51. PERC: Balajti Ádám végez el szabadrúgást, a labdát nem kapura, hanem a bal oldalon álló vendégjátékosoknak lövi át, helyzet nem alakul ki, a  barcikai védelem ma is jól végzi a dolgát.

47. PERC: A második féldiő első kapuralövése a Vasasé: Feczesin lőtt, fölé.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második játékrésze, a szünetben egyik csapatnál sem volt csere.

45. PERC: Kovác Alan sárga lapos figyelmeztetésével ér véget a találkozó első félideje.

45. PERC: Balajti távoli szabadrúgására Horváth érkezik kikapujából és húzza le a labdát.

43. PERC: Majzik Adrián próbálkozik egy jól irányzott távoli lövéssel, a labdát Jova Levente fogja.

42. PERC: Balajti Ádám kapott labdát, lövése most magasan elszáll a kapu fölött.

38. PERC: Balajti vezeti kapura a labdát a középpályáról, az őt szreelni karó Dávid Zoltán kicselezi a befejező lövés is jó, azonban megpattan a visszaérő barcikaiakon, így Horváth könnyedén véd.

34. PERC: Balajti Ádám kapott labdát szélen, amit a tizenhatoson belül passzolt volna társainak, azonban Farkas András szerelt.

31. PERC: Korbély vezeti a labdát a vendégek tizenhatosának irányába, majd belülről Tomának lövi átú, amit 22-es számú játékosunk kapura lő, Jova kezéből kipattan a játékszer az érkező barcikai játékosok elől azonban mentenek a vendégek.

29. PERC: Kovác Alan próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, amit Jova könnyedén fog.

24. PERC: Kovác Alan beadását követően Kelemen Marko rúghatott közelről kapura, sajnos a labda magasan a kapu felett szállt el.

19. PERC: Kelemen Markoval szembeni szabálytalanságot követően Majzik végzi el a megítélt szabadrúgást, a labdát Oltean fejeli kapu irányába, amit Jova Levente húz le.

16. PERC: Újabb Balajti által elvégzett szöglet következik, melyet ismét a barcikai játékosok fejelnek ki Horváth kapuja előtt.

14. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben a Kolorcity Kazincbarcika SC csapata birtokolta többet a labdát.

12. PERC: Majzik szabadrúgását a Vasas játékosai tizenhatoson belülről hárítják.

6 . PERC: Toma lőtte Jova kapujára a labdát távolról, a próbálkozás azonban veszélytelennek bizonyult .

3. PERC: Balajti szögletét a tizenhatoson belül tömörülő barcikai játékosok hatástalanítják.

3. PERC: Balajti Ádám távolról azonban nagyon pontosan végzi el az imént megítélt szabadrúgást, a lövés centikkel szállt el Horváth kapuja mellett.

2. PERC: Az első sárga lap nagyon hamar felvillan Derdák játékvezető kezében. Borbély Bálint szabálytalanul szerelte a Vasas játékosát, így ő kapja a figyelmeztetést.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC csapata sárgában, a Vasas FC pedig piros-kék-pirosban lépett pályára. A találkozó játékveztője Derdák Marcell, asszisztensei Máyer Gábor és Ország Péter, a tartalékjátékveztő szerepét perdig Kovács J. Zoltán tölti be idei huszadik bajnokinkon. #hajrábarcika

Huszadik fordulójához érkezett az idei NB2-es bajnokság, ami egyben azt is jelenti, hogy ma játszuk a tavaszról előrehozott első mérkőzésünket. A Kolorcity Kazincbarcika SC a Vasas FC ellen lép pályára a Kolorcity Arénában. A mérkőzést a LINK-re kattintva Önök is élőben nézhetik.