VERESÉG A KISVÁRDA ELLEN

Ma 13:00-tól az OTP Bank Ligában szereplő Kisvárda Master Good csapatát fogadta a Kolorcity Kazincbarcika SC. A felkészülési mérkőzés a Pete András Stadion műfüves pályáján került megrendezésre, ahol a vendégek már korán, a negyedik percben megszerezték a vezetést. A gól egy Navratil ellen elkövetett szabálytalanság után megítélt büntetőből született, melyet Bumba értékesített. Az első félidőben a 19. percben újabb tizenegyest végezhetett el a Kisvárda, ekkor Sassá lövését Horváth László védte, azonban a 20. percben Karabelov újabb találattal növelte vendégeink vezetését. Az első negyvenöt percben hazai oldalon Tóth-Gábor próbálkozott többször is kapuba juttatni a labdát, ezeket azonban a várdai védők sorra hárították. A szünetetben és azt követően Pacsi Bálint összesen kilencszer változtatott a csapaton: Horváth László helyett Szemerédi érkezett a kapuba, Németh Tamást Farkas Máté, Majzikot Gubacsi, Tóth Lászlót Bereczki, Farkas Andrást Oltean, Borbélyt Tóth Borisz, Tóth-Gábor Kristófot Kelemen Marko, Fótyikot pedig Iszák váltotta, illetve Kovács Máté helyett Kovác Alan lépett pályára. A második játékrészben mind a vendégeknek, mind nekünk adódtak lehetőségeink, az 59. percben Dávid Zoltán felívelését követően Tóth-Gábor Kristóf fejelt kapu fölé, a 86. percben pedig Bereczkinek lett volna alkalma gólt szerezni. A Kisvárdának pedig Jelena és Hej által akadtak kapunkra veszélyes szituáció, melyet Horváth és Szemerédi is hibátlanul hárított, így a végeredmény a Kisvárda két első félidőben szerzett góljával maradt 0:2.