ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:2

90+2. PERC: Fótyik Dominik kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc hosszabbítás következik.

84. PERC: Az előbbi szituációt követően kontrából indult meg a Nyíregyháza, melynek befejezéséül 97-es Györgyi Arthur lőtte közelről Horváth kapujába a labdát, így két gólra növelve a vendégek vezetését. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:2

84. PERC: Farkas András szögletét követően a vendég védők fejelik ki a labdát.

81. PERC: Kettős csere a Barcikánál, a pályát 66-es Csősz Richárd és 19-es Mikló Roland hagayják el, helyettük érkezi k 26-ossal Kalmár Benedek és 9-essel Korbély Kristóf.

78. PERC: Kettős csere a Nyíregyházánál, 74-es Kalocsai Lászlót 17-essel Starosta Dávid váltja, valamint 30-as Hames Yasin helyett 97-es számmaé érkezik Györgyi Arthur.

75. PERC: Majzik végez el szögletet, Kovác fejel, a kipattanó Miklóé lövését Fadgyas húzza le.

72. PERC: Egy távoli lövéssel próbálkozik a Nyíregyháza, Horváth vetődik, de a labda egyébként is elkerüli kapuját.

72. PERC: Pacsi Bálint változtat a csapaton, 17-es Oltean helyett 7-es Oldal Tibor lép pályára.

69. PERC: Szabadrúgást követően a nyíregyházi kapu előtti kavarodásban végül. Fótyik lő kapura, mellé.

63. PERC: Cserél a Nyíregyháza, 19-es Gresó Mátyás helyett 22-essel Svedyuk Alex Pál érkezik a pályára.

60. PERC: Megszerzi a vezetést a Nyíregyháza Spartacus FC, a gólszerző 48-as számmal az imént csereként beállt, Hornyák Marcell. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0:1

60. PERC: Kovác passza után Csősz lőhet kapura, a labdát Fadgyas fogja.

57. PERC: Gálhidi György is változtat csapata összetételén,  7-es Zamosthy Balázst 48-assal Hornyák Marcell váltja a Nyíregyháza Spartacus FC-nél.

54. PERC: Kettős csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél, 99-es Tóth-Gábor Kristóf helyett 8-as Majzik Adrián lép pályára, illetve 5-ös Németh Tamás helyett 11-es számmal Kovác Alan folytatja a játékot.

52. PERC: Paku szöglete után helyzet nem alakul ki a barcikai kapu előtt.

46. PERC: Elkezdődött a második játékrész, a szünetben egyik csapat összeállításában sem történt változás.

45+1. PERC: Gresó szögletét követően Jánvári fejel kapura, fölé.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: Zamostny fejel kapura, Horváth fogja a labdát.

40. PERC: Toma Takács irányába történő passza a nyíregyházi védők lába előtt gurul el, azonban helyzet mégsem követi a szituációt.

38. PERC: Hamed közeli lövését bravúrral védi Horváth.

32. PERC: Toma szögletét követően Farkas bedobását Takács lövi kapura, gól nem szletik a szituációból.

27. PERC: Csősz Richárd kap sárga lapos figyelmeztetést.

25. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Nyíregyháza csapatának 74-es számú játékosa, Kalocsai László kapja.

22. PERC: Áll a játék, Kovács Mátéhoz érkezik az ápolószemélyzet.

19. PERC: Németh Tanás szögletét Oltean fejeli kapura, a labdát Fadgyas fogja.

18. PERC: Mikló adja be táűvolról a labdát, Tóth-Gábor fejelne kapuba, azonban pontatlan.

17. PERC: Nyíregyházi szögletet követően Gresó érkezik a kipattanóra, lövése a kapufát találja el.

14. PERC: Toma passzát követően Mikló érkezik jó ütemben és lő kapura, azonban a labda csak az oldalhálót találja el.

11. PERC: Szöglettel jön a Barcika. A sarokrúgást Németh Tamás végzi el, a labdát Fadgyas húzza le.

10. PERC: Oldalról végezhet el szabadrúgást a Nyíregyháza, Gresó labdja jól kanyarodik, Horváth öklözi ki magabiztosan a nyíregyháziak elől.

1. PERC: Elkeződött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC sárga-kék-sárgában, a Nyíregyháza Spartacus FC pedig fehérben lépett pályára. A mai találkozót Szőts Gergely vezeti, asszisztensei Kovács Gábor (1980) és Dr. Bede Tamás, a tartalékjátékvezető pedig Kovács Imre.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ma kora délután a Nyíregyháza Spartacus FC ellen játszik bajnoki mérkőzést a Kolorcity Arénában. A találkozó élőben a LINK-re kattintva nézhető.