ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 0:2

90+3. PERC: Ladányi zavartalanul vezetheti a labdát csapatunk üresen álló kapujára, így szerezve meg a Soroksár második gólját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 0:2

90+2. PERC: A Soroksár 5-ös számú játékosa Ladányi Gergő kap sárga lapot.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

89. PERC: Horváth László és Fótyik Dominik is sárga lapot kapnak, utóbbi játékosnak ez az ötödik, így a vasárnapi Békéscsaba elleni bajnokin biztosan nem számíthatunk rá.

88. PERC: Csapatunk 66-os számú játékosa, Csősz Richárd kap piros lapot, így emberhátrányban folytatjuk.

87. PERC: Újabb sárga villan a Soroksárnak, ezúttal 99-es Erdélyi László kapja.

86. PERC: Lipcsei Péter változtat csapatán, 14-es Ramadan Amman helyett 5-ös Ladányi Gergő lép pályára.

85. PERC: A Soeroksár 18-as számú játékosa Pászka Lóránd kap sárga lapot.

84. PERC: Korbély kapott labdát, lövése centikkel száll a kapufa mellett.

81. PERC: Cserél a Soroksár 11-es Gárdos András helyett 8-as Kópis Norbert folytatja.

80. PERC: Németh Tamás végezhet el szabadrúgást a kaputól krülbelül húsz méterre, a beadásra Fótyik érkezik fejelni, azonban Major magabiztosan húzza le.

77. PERC: Tóth-Gábor Kristóf kap labdát és lövi azt távolról kapura, Major véd.

72. PERC: Kettős csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél, 74-es Kovács Mátét 5-össel Németh Tamás váltja, illetve 19-es Mikló  Roland helyett 24-essel Farkas András folytatja a játékot.

71. PERC: Mikló szép egyéni akciót követően passzol Oldalhoz, aki Kovácsot akarjaa játékbahozni, azonban a befejezést a soroksári védők akadályozzák meg.

68. PERC: Majzik Adrián lő kapura, fölé.

65. PERC: Első cserelehetőségével él Lipcsei Péter, 10-es Magyari Szilárd helyett 21-essel Tóth Dominik lép pályára a vendégeknél.

65. PERC: Szűcs Kornél szereli szabálytalanul Magyari Szilárdot, amiért ő is megkapja a sárga lapot.

64. PERC: A Soroksár 10-es számú játékosa Magyari Szilárdot reklamálás miatt sárga lappal figyelmezteti a játékvezető.

59. PERC: A Soroksár csapatatának 22-es számú játékosa, Takács Zsolt kap sárga lapot.

58. PERC: Ramadan Ammar cselezi lő kapura, Horváth véd óriásit.

53. PERC: Toma szabadrúgása a soroksári sorfalban akad el.

52. PERC: Toma indítja Oldalt, akit szabálytalanul szerelnek, így a tizenhatos oldalvonala melől végezhetünk el szabadrúgát.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második félideje, a Kolorcity Kazincbarcika SC csapatában két ponton történt változás: 17-es Oltean Sergiu Adriánt 66-os Csősz Richárd váltotta, illetve 11-es Kovác Alan helyett 9-essel Korbély Kristóf folytatja a játékot.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél, 77-es Takács Tamás helyett 99-essel Tóth-Gábor Kristóf érkezik a pályára.

42. PERC: Büntetőhöz jut a Soroksár, Derekas Zoltán nem hibázik a tizenegyesnél. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SOROKSÁR SC 0:1

38. PERC: Pászka szabadrúgását a kapujából kiérkező Horváth öklözi ki,

33. PERC: Mikló passzol Oldalhoz, akinek szélről érkező lövését Major Barnabás a felsőléc alól tornázza ki.

30. PERC: A Soroksár 23-as számú játékosának Derekas Zoltánnak mutatja fel a játékvezető a sárga lapot.

29. PERC: Szöglettel jön a Barcika, Kovács beadását a soroksári védők blokkolják.

27. PERC: Takács Tamást állítják meg szabálytalanul, a szituációt követően Kovács Máté végez el szabadrúgást, melyből helyzet nem alakul ki.

24. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 17-es számú játékosa Oltean Sergiu Adrián kap sárga lapot.

22. PERC: Szép barcikai összejátékot követően Takács Tamás lő távolról kapura, a labda centikkel száll el a kapufa mellett.

19. PERC: A mérkőzés első szöglete a Soroksáré, Ramadan sarokrúgását követően a barciakai védők hárítanak a tizenhatoson belül.

18. PERC: Derekas fejel kapura, a labdát a kapujából jó ütemben kiérkező Horváth húzza le.

17. PERC: Olteannal szemben szabálytalankodnak, a megítélt szabadrúgást Majzik végzi el és rúgja a labdát kapu felé,.

14. PERC: Magyari Szilárd lövését védi Horváth László.

10. PERC: Áll a játék, Oldal Tiborhoz érkezik az ápolószemélyzet.

7. PERC: Barcikai szabálytalanságot követően Pászka cégzi el a megítélt szabadrúgást, melyből helyzet nem alakul ki.

5. PERC: Takács passzát követően Oldal lő kapura, lövést a soroksári védők blokkolják.

3. PERC: Oldal kap labdát a szélen és adja be azt a kapu előtt tömörülő barcikai játékosoknak, ami Takács majd Kovác lábán is megpattan, azonban végül Major kaparintja meg a játékszert.

1. PERC: Kazincbarcikai letámadást követően szereztük meg a labdát, Kovács Máté lőtt tábvoltól kapura, mellé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyen a Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Soroksár SC pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Nazsa Tamás vezeti, akinek munkáját Becséri Gergely és Belicza Bence Péter segítik, a tartalékjátékvezető pedig Nagy Norbert.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ma kora délután a Soroksáre SC ellen pótolja a huszonnegyedik fordulóban elmaradt bajnoki mérkőzését a Kolorcity Arénában. Csapatunk továbbra is Dzurják József és Koszta Péter irányításával vág neki a találkozónak, akik munkáját ma már Kriston István is segíti. A találkozó élőben a LINK-re kattintva nézhető.