ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAFÜREDI VSE

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAFÜREDI VSE 2:1

92. PERC: Szögletet követően hatalmas tiszafüredi lehetőség marad ki.

90. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából Nagy János kap sárga lapos figyelmeztetést.

87. PERC: Újabb kettős csere a vendégeknél, 7-es Deli Márió és 11-es Barzsó Attila hagyják el a pályát, helyüket 24-es Tomola Patrik és 14-es Kertész Tamás érkeznek.

86. PERC: Süttő találja meg Nagy Jánost középen, aki Székelyt ugratja ki remkül, a játékos egy. a kapussal szembeni nagyszerű csel után a kapuba passzolja  a labdát, ezzel megszerezve a Kolorcity Kazincbarcika SC vezető találatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAFÜREDI VSE 2:1

81. PERC: A gólszerző Lasczkó Milánt percekig ápolták, azonban a játékos nem tudja folytatni a mérkőzést, így helyére 4-es számmal Szemere Balázs érkezik.

78. PERC: A tiszafürediek tizenhatos jobb sarka mellől eleresztett lövése centikkel kerülte el a bal kapufát, majd egy perccel később újabb lövésük  már kevesebb veszélyt okozva hagyja el a játékteret.

76. PERC: Bal oldali kazincbarcikai szögletet követően Dvorschák Gábor jól irányzott fejese csak centikkel kerüli el a vendégkaput.

74. PERC: Az elmúlt percekbe sokat dolgozó 25-ös Schilkraut Krisztián helyett 18-as számmal Kovács Dávid folytatja a játékot.

73. PERC: Schildkrautot buktatják a tizenhatoson belül, de a játékvezető sípja néma marad.

72. PERC: Schildkraut beadását követően az érkező kazincbarcikai játékos fejesét hatalmas bravúrral a gólvonalról mentik a tiszafüredi védők.

66. PERC:Egy ígéretes kazincbarcikai támadást követően egy remek jobblábbal leadott lövés centikkel suhan el a felsőléc felett, majd.

65. PERC: Kettős csere a Tiszafüredi VSE-nél, a pályát elhagyják az 5-ös Vincze Patrik és 10-es Mácsai László, helyettük 9-es Nagy Olivér és 21-es Kalóz Ádám érkeznek.

63. PERC: Süttő Attila passzolt be középre, majd Schildkraut érkezett de a tiszafüredi védők levarázsolták a labdát a lábáról.

62. PERC: A gólszerző Laczkó Milánt lesen állítja meg a játékvezető.

61. PERC: Süttő Attila végezhet el sarokrúgást, az érkező labdát Tajti Bence öklözi ki.

57. PERC: A megítélt szabadrúgást követően Szövetes Krisztián passzolt ki a bal oldalon érkező társának, akinek lövése az oldalhálót találja el.

56. PERC: Schildkraut Krisztián kap sárga lapos figyelmeztetést.

55. PERC: Második cseréjével él veztőedzőnk, Varga Attila 20-as Bartos Julián helyett 11-es számmal Vladul Stefan folytatja a  játékot.

54. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC Laczkó Milánnak köszönhetően megszerzi az idei bajnoki szezon első találatát, mellyel egyenlítünk a mérkőzésen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAFÜREDI VSE 1:1

53. PERC: Szép cseleit követően Ádám Ferenc szélről érkező beadása centikkel suhan el az érkező kazincbarcikai játékos feje fölött, majd a tiszafürdei védők szögletre mentettek. A sarokrúgást követően Dvorschák öt méteres fejesét hatalmas bravúrral mentette a tiszafüredeiek hálóőre.

47. PERC: Erőből középre lőtt szabadrúgás a léc alá vágódott volna, de a tiszafüredi hálóőr, Tajti Bence a léc főlé tolta a lövést.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. Varga Attila egy ponton hajtott végre cserét csapatán, 22-es Márton András helyett 10-es Kálmán Szilárd érkezett.

45. PERC: Egy gólos tiszafüredi vezetéssel ér véget a találkozó első játékrésze.

41. PERC: Az előbbi szituációt követő szögletet Süttő Attila végzi el, azonban ez veszélytelen a tiszafüredi kapura.

40. PERC: Ádám Ferenc cselezett a tizenhatoson belül, Mészáros Norbert szögletre tisztázott.

39. PERC: A Tiszafüredi VSE csapatából Süttő Attila ellen elkövetett szabálytalanság miatt 29-es Harsányi Zoltán kap sárga lapus figyelmeztetést.

32. PERC: Mácsai László próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, mely a háló felett száll el.

25. PERC: Megszerzi a vezetést a Tiszafüred, gólszerző 19-es számmal Barna Viktor. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAFÜREDI VSE 0:1

23. PERC: Újabb Schildkraut lövés, ami Tajtiról pattan ki, de másodszprra fogja a rutinos kapus. A kontrából a Tiszafüred is eljut egy kapuralövésig, azonban Fila magabiztosan érkezik kapujából.

17. PERC: Schildkraut Krisztián lő kapura, a labdát Tajti Bence magabiztosan fogja.

14. PERC: Helyzetet alakít ki a Tiszafüred, elsőként Harsányi Zoltán próbálkozik kapuralövéssel, majd a másik oldalról érkező ismétlést Fila bravúrral öklözi ki.

13. PERC: Szabadrúgáshoz jutotta Kolorcity Kazincbarcika SC, melyet Süttő Attila végez el, a kombinációt követően Ur László lő kapura, mellé.

2. PERC: Bartos Julián indul meg a bal oldalon,a  középre adott labdájára Nagy János érkezett, akinek lövése elkerüli a kaput. A szituációt követő szöglet nem veszélyes a tiszafüredi kapura.

1. PERC: Vendég helyzettel kezdődik a találkozó, de Fila könnyedén leért.

1. PERC: Elkezdődött a mai találkozó, melyet Mencsik László vezet, asszisztensei Hovanecz Máté László és Derda Dominik Kolos. A Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Tiszafüredi VSE pedig zöldben lép pályára.

Ma 17:30-kor idei első bajnoki mérkőzését játssza a nagyban átalakult Kolorcity Kazincbarcika SC. A Tisazfüredi VSE elleni találkozónak a Kolorcity Aréna ad otthont. A két csapat összeállítása a következő: