ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ÚJPEST FC II.

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ÚJPEST FC II. 1:1

90. PERC: Az utolsó percben egyenlítenek a vendégek. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ÚJPEST FC II. 1:1

89. PERC: Újabb újpesti csere, 14-es Radosevic Ognjen helyett 3-as Horváth Balázs lép pályára.

87. PERC: Kálmán Szilárd szabadrúgását követően Szemere fejelte kapura a labdát, a játékszer azonban a háló felett szállt el.

85. PERC: Csere az Újpest csapatánál, 7-es Szűcs Áront 17-es Hajdú Péter váltja.

82. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben egyértelműen a Kazincbarcika dominál, azonban lehetőségeinket egyelőre nem sikerül gólra váltani.

76. PERC: Újpesti csere következik, 16-os Nagy Zsolt helyett 29-es számmal Nagy Roland lép pályára.

75. PERC: Szép barcikai összejátékot követőenn Márton András fejezi be a támadást, lövése a vendégek kapuja mellett köt ki.

70. PERC: Szemere Balázs lövését kell védenie az újpestiek kapusának.

60. PERC: Vladul Stefan kap labdát a tizenhatoson belül, játékosunk nem tudja kihasználni az előtte adódott lehetőséget.

52. PERC: Újabb helyzet adódik Kovács előtt, a labda az újpesti kapu felett száll el.

50. PERC: Kovács Dávid próbálkozik egy kapuralövéssel, Tomorinak kell védenie.

49. PERC: Kálmán Szilárd szabadrúgására jó ütembe érkezik a kapu elé Vladul Stafan, azonban a labdát az újpestiek kapusa húzza le.

46. PERC: Varga Attila vezetőedző négy pontot változtatott a szünetben a Kolorcity Kazincbarcika SC mai összeállításán. A pályát elhagyta 9-es Szabó Balázs, 17-es Ádám Ferenc, 20-as Laczkó Milán, 25-ös Schildkraut Krisztián, helyettük 10-es Kálmán Szilárd, 11-es Vladul Stefan, 18-as Kovács Dávid és 23-as Bartos Julián folytatják a játékot.

45+1. PERC: Süttő Attila távoli szabadrúgása a vendégek kapusáé és ezzel véget is ér az első félidő.

45. PERC:  Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

33. PERC: Ádám Ferenc több újpesti játékost kicselezve jut lehetőséghez, azonban 17-es játékosunk lövése erőtlennek bizonyul, így Tomori könnyedén fogja a LABDÁT.

30. PERC: Szemere adja be a labdát szélről, a tizenhatoson belül érkező barcikai játékosok azonban nem tudják kihasználni a helyzetet.

28. PERC: Schildkraut szerez labdát a térfelünkön és indul meg vele, azonban vendégeink már a középpályán megállítják az épülő támadást.

22. PERC: Szabó Balázs passzol a tizenhatoson belül érkező Schildkrautot, 25-ös számú játékosunknak azonban hosszúnak bizonyul az indítás.

20. PERC: Varga György újabb távoli kapuralövése köt ki a háló mellett.

16. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb lehetőség egyik csapat előtt sem adódott a mérkőzés elmúlt perceiben.

8. PERC: Egy rövid kihagyásunkat kihasználva kapura tör az Újpest, a lila-fehérektől Varga György próbálkozik egy távoli lövéssel, a labda azonban nem veszélyezteti Fila kapuját.

6. PERC: Szöglettel jön a Kazincbarcika, Süttő sarokrúgását a vendégek vágják ki a középpályára.

4. PERC: A mérkőzés első perceiben vezetést szerzünk, Ádám Ferenc érkezik jó ütemben egy szélről beadott labdára és juttatja azt kapuba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ÚJPEST FC II. 1:0

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kzaincbarcika SC sárgában, az Újpest csapata pedig lila-fehér összeállításban lépett pályára. A találkozót Takács Ákos vezeti, asszisztensei Benkő Norbert és Novák Levente.

Ma rendezik az NB3 Keleti csoportjának harmadik fordulóját, amikor is a Kolorcity Kazincbarcika SC az Újpest FC II. csapatát fogadja a Kolorcity Arénában. A 17:30-kor kezdődő mérkőzésen a csapatok a következő összeállításban lépnek pályára:

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC  ÚJPEST FC II.