ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 4:0

90+1. PERC: A tizenegyest Kristófi Sándor végzi el és szerzi meg mai negyedik gólunkat. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC  4:0

90. PERC: Vladul Stfant szerelik szabálytalanul a tizenhatoson belül, a két perces hosszabbításban büntetővel jön a Barcika.

86. PERC: Vladul Stefan találatával három gólra növeli előnyünket. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC  3:0

80. PERC: Utolsó cseréjével él Varga Attila, a mai napon két gólt szerző 10-es Kálmán Szilárd helyett hosszú idő után, súlyos sérülésből felépülve 24-es Heil Valter érkezik.

77. PERC: Kettős csere a vendégeknél, a pályát 10-es Menougong George és 77-es Pogonyi Benjámin helyett 6-os Borai Szabolcs és 7-es Urbán Barnabás lépnek pályára.

76. PERC: Újabb lap villan a játékvezető kezében, ezúttal csapatunk 23-as számú játékosa, Bartos Julián kapja.

74. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 10-es Kálmán Szilárd kap sárgát.

72. PERC: Varga Attila is frissít csapatunkon, 25-ös Schildkraut Krisztián helyett 7-es Kristófi Sándor folytatja a játékot.

69. PERC: A Hidasnémeti csapatából 11-es Tóth Krisztián kap sárga lapos figyelmeztetést.

68. PERC: Csere a Hidasnémetinél: 94-es ogdán Maxim helyére 99-es Zavodni Tamás érkezik.

67. PERC: Veszélyes szituáció a barcikai kapu előtt, először Czető lő kapura, a labda a lécről pattan kifelé, az ismétles Megyeri kezéből pattan ki, majd Dvorschák szabadít fel.

63. PERC: Bartos Julián lő távolról kapura, a labda Szalma Pálé, marad a 2:0.

59. PERC: Csere a Hidasnémeti csapatánál: 21-es Riznicsenkó Viktor helyett 9-es Szurdok Dávid lép pályára.

57. PERC: Süttő Attila szöglete jól érkezik a kapu előtt álló barcikai játékosok számára, azonban lövésre már nincs lehetőségük, a kipattanó játékszert a sarokrúgást elvégző játékosunk szerzi meg, próbálkozni azonban ő sem tud.

50. PERC: Pogonyi Benjámin lő kapura, a ladba a háló felett száll el. így egyelőre nem tud szépíteni a Hidasnémeti.

46. PERC: Elkezdődőtt a második játékrész, a szünetben vezetőedzőnk, Varga Attila három ponton változtatott csapatunk összeállításán: 8-as Nagy Jánost 23-as Bartos Julián váltotta, 15-ös Székely Krisztián helyett 16-os Süttő Attila folytatja a játékot, illetve 21-es Ur Lászlót 13-as Dvorschák Gábor lépett pályára.

45. PERC: Bogdán Maxim próbálkozik egy távoli kapiralövéssel, a labda Megyerié.

35. PERC: Kismarton próbálkozik szélről, Szalma szögletre ment.

33. PERC: Székely Kisztiánnak adóik lehetősége, játékosunk szépen kidolgozta a helyzetet, azonban a vendégvédők zavarásában jól irányzott lövése centikkel száll el a kapu mellett.

24. PERC: Újabb barcikai gól, melyet ismét Kálmán Szilárd jegyez, 10-es számú játékosunk szabadrúgásból szerezte meg a Kolorcity Kazincbarcika SC második találatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 2:0

19. PERC: Újabb veszélyes szituáció a vendégek kapuja előtt, Ur lövése a felsőlécen pattan kifelé.

16. PERC: Vladul Stefan szerez gólt, a találat érvénytelen.

12. PERC: Szöglettel jön a Kazincbarcika, a Kálmán által elvégezett sarokrúgás bizonyul veszélyesnek a Hidasnémeti kapujára.

3. PERC: Kálmán Szilárd távolról lövi el a labdát, jól irányzott lövését a vendégek kapusa nem tudja védeni, így egy korai góllal szerzünk vezetést. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 1:0

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában , a Hidasnémeti VSC csapata pedig feketében lépett pályára. A találkozót Muhari Gergő vezeti, asszisztensei Sinkovicz Dániel és Vad Anita.

A MOL Magyar Kupa második fordulójában a Hidasnémeti VSC csapata ellen vívhatjuk ki a továbbjutást a Kolorcity Arénában. A 18:00-kor kezdődő mérkőzésen a két csapat összeállítása a következő: