ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SÉNYŐ-CARNIFEX FC

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SÉNYŐ CARNIFEX FC 3:0

90+4. PERC: Heil Valter bedobását követően Kovács vezeti kapura és a köz.pen érkező Schildkrauthoz passzol, aki ellentmondást nem tűrően szerzi meg a Kazincbarcika harmadik gólját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SÉNYŐ-CARNIFEX FC 3:0

90+3. PERC: Csere a Kazincbarcikánál 8-as Nagy János helyére 24-essel Heil Valter érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás

88. PERC: Mindkét csapat összeállítása változik, a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél 15-ös Székely Krisztián helyett 7-es Kristófi Sándor érkezik, illetve a Sényőnél 11-es Kalocsai Lászlót 9-es Toldi András váltja.

85. PERC: A Sényő csapatából a frissen beállít, 8-as számú Barta kap sárgát miután szabálytalanul állítja meg Schildkrautot.

84. PERC: Megyeri Gábor kap sárga lapos figyelmeztetést.

81. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál a pályát elhagyja a ma két gólt szerző 20-as Laczkó Milán, illetve 17-es ádám Ferenc helyett 18-as Kovács Dávid és 25-ös Schildkraut Krisztián lépnek pályára.

79. PERC: Csere a Sényő csapatánál 21-es Tóth Márk helyett 8-as Barta Gábor folytatja a játékot.

78. PERC: Süttő Attila szögletét követően a sényői kapura veszélyes helyzet nem alakul ki.

73. PERC: Ádám Ferenc középreemelését a vendégek kapusa öklözi ki.

72. PERC: Ur László indul meg, akit csak szabálytalanul tudnak megállítani, ezért Orosz Máté jutalma egy sárga lap.

66. PERC: Kalocsai kap jó labdát szélen, a középreadást követően Ur ment a gólvonalról, majd Fabu is próbálkozik, de ekkor Megyeri hárít.

64. PERC: A Sényő-Carnifex FC csapatán három ponton változtat az együttes edzője. A pályát elhagyja 20-as Lakatos László, 3-as Bodó Gábor és 24-es Vámos Márk, helyükre 17-es Páll Zsombor, 15-ös Schmidt Péter és 13-as Farkas Márk érkeznek.

60. PERC: Ádám Ferenc jó beadását követően Laczkó a felsőlécet találja el, amiről a játékszer sajnos kifelé pattan, az ismétlés Szabó Balázsé, azonban a lövés lecsúszik a lábáról, maard a 2:0.

60. PERC: Újabb sényő akció, amienk végén Fabu próbálja bevenni a hazai kaput, de Süttő a kapu előtt tisztáz.

58. PERC: Süttő viszi végig szélen a labdát, majd a tizenhatoshoz érve a középen érkező Székelyt keresi, de a barcikai játékosnak hosszúnak bizonyul az indítás.

54. PERC: A  Sényő csapatának 7-es számú játékosa, Fabu Márton kap sárga lapot.

53. PERC: Gyorsan elvégezett vendégszögletet követően előbb Kalocsai lő kapura, ezt Megyeri kiöklözi, az ismétlésnél Fabu próbálkozik, lövését újabb sarokrúgásra menti a hazai együttes, ami már nem veszélyezteti a barcikai kaput.

50. PERC: Újabb vendéglövés, ezúttal Vámos próbálkozik távolról.

48. PERC: Süttő Attila kap labdát szélen és vezeti azt végig, lövését Nagy Máté tolja ki, azonban a labda Nagy János elé pattan, aki rögtön kapuralőtte azt, lövése nem jelent veszélyt.

47. PERC: A vendégek harciasan kezdik a második játékrészt, Megyerinek hosszú idő után kell labdába érnie Orosz Máté lövését követően.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő. A szünetben Varga Attila veztőedző egy ponton változtatott a Kolorcity Kazincbarcika összeállításán 10-es Kálmán Szilárd helyett 9-es Szabó Balázs folytatja a játékot.

45 PERC: Hosszabbítás nélkül, két gólos kazincbarcikai vezetéssel ér véget az első játékrész.

43. PERC: Ádám Ferenc viszi végig a labdát, majd a középen érkező Kálmánnak passzol, a szépen felépített barcikai akciót a játékvezető les miatt állítja meg.

39. PERC: Sényői szögletet követően helyzet nem alakul ki a térfelünkön.

36. PERC: Újabb Székely akció, középre tartó lövését azonban most is védi a vendégek hálóőre.

27. PERC: A köépkezdést követően nem tartja meg sokáig a labdát a vendégcsapat: Székely szerzi meg és szép egyéni akció végén lövését védi Nagy Máté.

26. PERC: A sényői védőkről Laczkó elé kerül a labda, 20-as számú játékosunk magabiztosan vezeti kapura a játékszert és juttatja azt a hálóba, így Laczkó Milán duplázik a mérkőzésenKOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SÉNYŐ-CARNIFEX FC 2:0

25. PERC: A találkozó első sárga lapját a Barcika 22-es játékosám

24. PERC: Laczkó kap jó labdát, azonban a játékvezető les miatt megállítja az akciót.

23. PERC: Kálmán Szilárd próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, labdája veszélytelen Nagy Máté kapujára.

18. PERC: Süttő passzol a középen érkező Ádám Ferencnek, akinek fejesét szögletre mentik a vendégek.

15. PERC: Ur László ugartja ki a jó ütemben érkező Szemerét, azonban Nagy Máté magabiztosan jön ki kapujából. Ezt követően a sényői játékosok elvesztik a labdát, amire a barciakai támadók csapnak le, az akciót Laczkó góllal fejezi be. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1:0

8. PERC: Kapacina Valer végez el szabadrúgást a bal oldalról, labdája jól kanyarodik középre, de Székely tisztáz, az ismétlés Orosz Máté nevéhez fűződik, labdája magasan száll el a kapu fölött.

6. PERC: Székely kap jó labdát, aki a tizenhatoson belül Laczkóhoz passzol, a támadó lövésével az oldalhálót találja el.

3. PERC: A mérkőzés első kapuralövése a vendégek nevéhez fűződik: 24-es Vámos Márk tizenhat méterről próbálta bevenni Megyeri kapuját, a lábán megcsúzó labda a barcikai védők sűrűjében akad el. A szituációt követő sarokrúgásból helyzet nem alakult ki.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában, a Sényő-Carnifex FC pedig kékben lépett pályára. A találkozót Mencsik László vezeti, asszisztensei Szarvas Dávid és Derda Dominik Kolos.

Az NB3 Keleti csoportjának ötödik, hétközi fordulójában a Sényő-Carnifex FC csapatát fogadjuk a Kolorcity Arénában. A 17:30-kor kezdődő mérkőzésen a csapatok a következő összeállításokban lépnek pályára.