GYŐZELEM TÖRÖKSZENTMIKLÓSON - VARGA ATTILA ÉRTÉKELT

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Hétközi fordulót játszottak ma az NB3-as csapatok. A Kolorcity Kazincbarcika SC hat győztes mérkőzést követően az idei bajnokságban eddig pont nélküli Törökszentmiklós együtteséhez utazott. A 16:00-tól megrendezett találkozón korán, a tizenegyedik percben egy Süttő Attila által értékesített büntetővel szereztünk vezetést, melyet az első játékrészben Laczkó Milán növelt kettőre A szünetet követően a hazai együttesnek is kidolgozott néhány helyzetet, azonban ezeket Fila Károly és a kazincbarcikai védők rendre hárítani tudták, így ekkor is mi domináltunk a játékban. A találkozó utolsó harmadában Kálmán Szilárd talált be a törökszentmiklósi kapuba, ezzel háromra növelve góljaink számát és beállítva a végeredmény.

Az újabb győzelmet követően vezetőedzőnk, Varga Attila értékelt:

"Nagyon kiegyensúlyozottan játszott a csapat. Amikor vezetsz 3-0-ra, tudat alatt óvatosabb leszel mert készülsz a vasárnapra! Örülök hogy megúsztuk sérülés nélkül és,hogy elkerültek a problémák!A játék visszafogott volt az eredmény nagyon jó . Előre játszottunk, és rendkívüli módon akartunk nyerni! Gratulálok a csapatnak!"

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-3 (félidőben: 0-2)
Gólok: Süttő Attila (b) 11', Laczkó Milán 31', Kálmán Szilárd 81'