ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 7:0

90. PERC: Hosszabbítás nélkül, hét gólos barcikai győzelemmel ér véget a mai mérkőzés.

89. PERC: Hazai szögletet követően a labda Vladul Stefanhoz kerül, akinek lövése egy vendégvédőn megpattanva  a kapuba kerül. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 7:0

81. PERC: A saját tizenhatosuk vonalában vesztik el a labdát a vendégek, melyet Schildkraut szerez meg, aki a középen érkező Vladul Stefannak passzol. A támadójátékos nem lövi kapura, hanem a mellette üresen érkező Kálmánt keresi a labdával, akinek lövését szögletre tolja a vendégek kapusa, a sarokrúgás veszélytelen.

80. PERC: Ádám Ferenc passzol a bal oldalon érkező Kristófinak, aki a labdát a kapusba lövi.

77. PERC: Csere a Hidasnémetinél, 8-as Molnár Martint 18-as Szalóczy Dávid váltja.

73. PERC: A frissen beállt Kálmán Szilárd lő kapura, a labdát a vendégek kapusa fogja.

70. PERC: Kettős csere a Barcikánál, a mai napon három gólt szerző 20-as Laczkó Milánt 10-essel Kálmán Szilárd váltja, illetve 23-as Bartos Julián helyett 25-össel Schildkraut Krisztián folytatja a játékot.

68. PERC: Csere a Hidasnémetinél, 11-es Tóth Krisztiánt 19-es Zavodni Tamás érkezik.

67. PERC: Laczkó indul meg a jobb oldalon és veszi észre a középen érkező Vladul Stefant, aki kifutó kapus felett a kapuba juttatja a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 6:0

65. PERC: Újabb remek jobb odlali támadás után Heil Valter passzol a tizenhatoson belül jó ütemben érkező Bartosnak, aki kapásból lövi el a labdát, mely a kapufán csattan.

61. PERC: Varga Attila változtat: 16-os Süttő Attilát 11-essel Vladul Stefan érkezik.

60. PERC: Szabó remek passza után, Laczkó Milán kerül ziccerbe, lövése centikkel kerüli el a bal felső sarkot.

55. PERC: Remek jobb oldali barcikai támadás után, Laczkó kerül ziccerbe, a labdát elviszi a kapus mellett és az üres kapuba passzol. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 5:0

52. PERC: Csere a vendégeknél: 4-es Homonnay Márk helyett 17-es Tóth Dominik folytatja a játékot.

51. PERC: Laczkót szerelik a tizenhatoson belül, a játékvezető sípja néma marad. A labda marad a kék-sárgáknál, Bartos elé kerül, aki kapusba lövi azt.

46. PERC: A szünetben változott a Kolorcity Kazincbarcika SC összeállítása, a pályát elhagyta 8-as Nagy János és 18-as Kovács Dávid, helyükre 7-es Kristófi Sándor és 24-es Heil Valter érkeztek. Szintén cserélt a Hidasnémeti 14-es Bogdán Maxim helyett 3-as Riznicsenkó Viktor lépett pályára.

44. PERC: Hazai labdaszerzést követően Ádám Ferenc remek ütemben indul meg, majd önzetlenül továbbpasszol Kovácsnak, aki elveszíti a labdát, majd a visszaszerzést követően Laczkó remek lövéssel pókhálózza ki a jobb felső sarkot. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 4:0

37. PERC: Barcikai támadás után Laczkó centikkel marad le a labdáról, mely a kapus és a védő között ragad meg, ezzel hatástalanítják a hazai akciót.

30. PERC: Szögletet követően a hosszú sarok felé lecsorgó labdát a másfél méterre álló Dvorschák nyugodtan az üres kapuba passzolja KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 3:0

23. PERC: Ádám Ferenc kiváló ütemben ugratja ki Laczkó Milánt, aki a kapuig vezette a labdát és végül a kapust átemelve a kapuba juttatja azt. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 2:0

20. PERC: Süttő Attila szögletét követően Ur László fejel kapura, mellyel meg is szerzi a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőtalálatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HIDASNÉMETI VSC 1:0

14. PERC: Kovács passzol Laczkónak, utóbbi beadása a vendégek védőiben akad el.

6. PERC: Ádám Ferenc középreadása centikkel száll el Kovács Dávid előtt.

4. PERC: Nagy János végezhet el szabadrúgást, 8-as számú játékosunk egyből kapura csavarja a labdát, a jól irányzott lövés a kapufáról pattan, sajnos kifelé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC játékosai kékben, a Hidasnémeti VSC csapata pedig arany-pirosban lépett pályára. A találkozót Kovács Tamás vezeti, asszisztensei Deme Rajmund és Kurinka Béla.

Az NB3 Keleti csoportjának kilencedik fordulójában ismét hazai pályán játszik a Kolorcity Kazincbarcika SC. Csapatunk ma 17:30-tól a Hidasnémeti VSC együttese ellen lép pályára. A két csapat összeállítása a következő: