ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE

VÉGEREDMÉNY : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE 3-1

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

87. PERC: Kovács Dávid indul meg a bal szélen és remek beadását öbvetően Vladul Stefan duplázik a mai mérkőzésen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE 3-1

84. PERC: A frissen beállt 12-es Pataki Viktornak mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

83. PERC: Cserél az Eger 8-as Antal Zsolt helyett 12-es Pataki Viktr érkezik.

82. PERC: Márton próbálkozik távoli kapuralövéssel, lövése elkerüli a kaput.

79. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatából 24-es Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

75. PERC: Szabó Balázs ad kiváló labdát a szélen érkező Kovácsnak, a játékvezteő azonban les miatt megállítja az akciót.

72. PERC: Kettős csere a Kazincbarcika csapatánál, 20-as Laczkó Milánt és 23-as Bartos Juliát 18-as Kovács Dávid és 24-es Heil Valter váltják.

69. PERC: Szabó Balázs beadását a vendégek védői rúgják ki, a szituációt követő szögletből helyzet nem alakul ki.

61. PERC: Süttő Attila kap sárga lapos figyelmeztetést.

58. PERC: Szemere passzát követően lövési lehetőség adódott Vladul Stefan előtt. A játékos jobb alsóba tartó lövése pontatlan és erőtlen is volt, valamint a vendégek kapusa is jól érezte az irányt, így marad a 2-1.

49. PERC: Egy jó indítást követően, a bal oldalon érkező Szabó Balázs lövi a labdát a kapu alsó sarkába, ezzel vezetést szerezve a Kolorcity Kazincbarcika SC csapatának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE 2-1

46. PERC: Folytatódik a mérkőzés, szünetben egyik csapat összeállításában sem történt változás.

45+3. PERC: Egyenlít a Kolorcity Kazincbarcika, barcikai bedobást követően a labda Vladul Stefan elé kerül és rúgja azt kapura. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE 1-1

45. PERC: Az első játékrész végén három percet hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Laczkó Milánnak reklamálásért mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

42. PERC: Az Eger csapata megszerzi a vezetést, gólszerző 50-es Tóth Ákos. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - EGER SE 0-1

39. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kap a Kolorcity Kazincbarcika 9-es számú játékosa, Szabó Balázs.

37. PERC: Süttő szögletét követően Zimányi Ádámot kell ápolni a vendégek gólvonala előtt, a játékos tudja folytatni  a játékot.

28. PERC: Laczkó kap jó labdát és rögtön kapura is lövi azt, a közeli lövés centikkel kerüli el az egriek kapuját.

27. PERC: Ádám Ferenc kap labdát az egri tizenhatoson belül és lövi azt kapura, Ivicevic könnyedén fogja azt.

25. PERC: Egy jobboldali egri beadást követően a középen érkező Csifó emelkedett a legmagasabbra és fejelt a barcikai kapu mellé.

21. PERC: Újabb barcikai szöglet, Süttő sarokrúgását a vendégek védői fejelik ki.

21. PERC: Az imént megsérült Szabó Balázs tudja folytatni a játékot.

18. PERC: Ismét áll a játék, ezúttal Szabó Balázst kell ápolni.

17. PERC: Barcikai szöglet következik, melyet Süttő végez el, a labdát Bartos lövi kapura, a lövég ugyan mellé ment, azonban Zimányi Ádám is jó ütemben csúszott be a hazai akció megakadályozására.

14. PERC: Az Eger csapatából 14-es Nagy-Kolozsi Dániel próbálkozik rögzített szituációból egy távoli lövéssel, Fila jól vetődik azonban a labda a kapu mellett száll el.

11. PERC: Az imént megsérült 25-ös számú Schildkraut Krisztián nem tudja folytatni a játékot, így kényszerű csere következik, 11-essel Vladul Stefan lép pályára.

7. PERC: Ádám Ferenc kap labdát él lő az egriek kapujára, ez a labda is a kapu felett száll el.

5. PERC: Áll a játék, Schildkraut Krsiztiánhoz érkezik az ápolószemélyzet.

2. PERC: Hadnagy ajándékozza labdát Szemerének a vendégek tizenhatosa előtt. A barcikai védő a középen érkező Laczkónak adja be azt, aki kapásból lő a kapu fölé.

1. PERC: Elkezdődött  a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában, az Eger SE pedig kékben lépett pályára. A találkozót Tóth Tamás vezeti, asszisztensei Kövér Tamás és Vilmányi Simon.

Második hazai mérkőzést játssza ma a héten a Kolorcity Kazincbarcika SC, hiszen csapatunk a csütörtöki DVTK elleni MOL Magyar Kupa mérkőzést követően ma az NB3-as bajnokság soron következő tizenötödik fordulójában az Eger SE csapatát fogadja a Kolorcity Arénában.
A 15:00-kor kezdődő találkozón a két csapat összeállítása a követező: