GYŐZELEMMEL ZÁRTUK AZ ÉVET - VARGA ATTILA ÉRTÉKELT

Az NB3-as bajnokság idei utolsó fordulójában a Tiszafüredi VSE otthonában lépett pályára a Kolorcity Kazincbarcika SC. A mérkőzés szerencsétlenül indult a hazaiaknak, hiszen a nyolcadik percben Háda Zoltánt egy Kristófi Sándor ellen elkövetett szabálytalanság után kiállította Horváth Zoltán játékvezető. Az esetet követően Nagy János végezte el a szabadrúgást, melyet egyből a tiszafürediek kapujába lőtt, ezzel megszerezve csapatunk számára a vezetést. Örömünk azonban ekkor még nem tarthatott sokáig, hiszen a tizenhetedik percben Szabó Viktornak köszönhetően egyenlíteni tudtak vendéglátóink. Hamarosan azonban ismét változott az eredmény, a huszonhetedik percben Szemere passzából Laczkó Milán talált be. 2:1-es barcikai vezetésnél újabb tiszafüredi kiállítás következett, Fehér Zsolt Laczkót szerelte szabálytalanul a tizenhatoson belül, így ismét villant a piros lap és kettős emberhátrányba kerültek a hazaiak, majd a szitiációt követően Kristófi Sándor értékesítette a megítélt büntetőt: 1-3. A szünetet követően is a Barcika bizonyult jobbnak, két csereként beállt játékos is bizonyított, először Vladul Stefan talált be az ötvenhetedik percben, majd Kálmán Szilárd a kilencvenedikben állította be az 5-1-es kazincbarcikai győzelmet. A mai sikert követően tehát továbbra is négy pontos előnnyel vezetjük a tabellát és első helyről vonulhatunk el a téli szünetre.
A győzelmet követően a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőedzője, Varga Attila nyilatkozott:

"Az,hogy húsz meccsből megnyertünk tizenhét mérkőzést hatvankét gólt rúgtunk és csupán tizenkét gólt kaptunk az nem szerencse ,az nem a véletlen műve! A csapat a szezon végére elfáradt,ez normális hiszen rengeteg meccsen léptünk pályára de a győzniakarás sohasem hiányzott! Elégedett vagyok! Sűrű,hosszú volt a szezon rengeteg jó mérkőzés van a hátunk mögött, elégedett vagyok, hisz vezetjük a ligát,továbbjutottunk a magyar kupában! A bajnoki hajrában, így a mai napon sem játszottunk túl jól de a hozzáállás mindig magas szintű volt! Köszönöm a csapatnak a vezetőknek a városnak ezt a csodálatos félévet!"

TISZAFÜREDI VSE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-5 (félidőben: 1-3)
Gólok : Szabó Viktor 17' illetve Nagy János 9', Laczkó Milán 28', Kristófi Sándor (b.) 30', Vladul Stefan 57', Kálmán Szilárd 90'
Kiállítva: Háda Zoltán 8', Fehér Zsolt 29'