ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC II.

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCBARCIKA SC - DVSC II. 3-0

90. PERC: A mérkőzés végén nem hosszabbít a játékvezető, így 3-0-ás győzelemmel ér véget a találkozó.

81. PERC: Mindkét csapat vezetőedzője több ponton változtat együttese összeállításán. A Kazincbarcikánál elhagyja a pályát 8-as Nagy János, 9-es Szabó Balázs és a mai mérkőzésen duplázó, 17-es Ádám Ferenc, helyükre 5-ös Bognár Dávid, 13-as Dvorschák Gábor és 14-es Keményffy Máté érkeznek. A DVSC II.-nél 3-as Korhut Mihály és 11-es Kalafat Almos Kaan helyett 19-es Bökönyi Adrián és 20-as Székelyhidi Sándor lépnek pályára.

80. PERC: Újabb barcikai gól, Ádám Ferenc duplázik a mérkőzésen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC II. 3-0

73. PERC: A második barcikai tizenegyest Ádám Ferenc értékesíti magabiztosan. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC II. 2-0

72. PERC: Szabó Balázzsal szemben szabálytankodnak a tizenhatoson belül, melynek következtében a játékvezető újabb büntetőt ítél.

72. PERC: Csere a Barcikánál 7-es Kristófi Sándort 10-es Pinyaskó László váltja.

70. PERC: Sinanovic kereste passzával a középen érkező Kristófit, a labda épphogy elszáll a támadó feje fölött és elkerülte a vendégek kapuját.

69. PERC: Újabb csere a debrecenieknél 6-os Balla Mátyás helyett 7-es számú Sármány Kristóf folytatja a játékot.

62. PERC: Kettős csere a vendégeknél, a pályát elhagyják 9-es Kenderesi Dávid és 17-es Pintér Ádám, helyükre 10-essel Gyönyörű Gergő és 13-as Simon Mátyás érkeznek.

59. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC csapatánál, 25-ös Schildkraut Krisztián helyett 11-es Sinanovic Sinan érkezik

56. PERC: A büntetőt Süttő Attila végzi el, melyet magabiztosan lő a kapu közepébe, ezzel megszerezve a vezetést a Kazincbarciknának. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVSC II. 1-0

55. PERC: Ádám Ferencet buktatják a tizenhatoson belül, melyet követően a játékvezető gondolkodás nélkül a tizenegyes pontra mutat.

54. PERC: Süttő szögletét követően nagy a kavarodás a vendégek kapuja előtt, végül Ádám Ferenc juttatja a labdát a kapuba, azonban a találatot érvényteleníti a játékvezető, marad a 0-0.

53. PERC: Székely passzol az érkező Kristófinak, aki egyből kapura lövi a labdát, ami az oldalhálót találja el.

49. PERC: Kristófi kap jó labdát, de Kosicky eszén ezúttal sem tud túljárni.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, csere egyik oldalon sem történt a szünetben.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: A labda mögött Pintér áll, a játékszer jól tekeredik középre, de Szemere magabiztosan fejeli ki.

43. PERC: Ur László szabálytalankodik, melynek jutalma egy vendég szabadrúgás.

41. PERC: Ismét egy hazai védelmi megingás: a labdát ezúttak Kenderesi lövi ollózó mozdulattal Fila kapujára, mely a felsőléc felett száll el.

39. PERC: Süttő labdaeladását követően, Kalafat vezeti a labdát a tizenhatos vonaláig, a beadására Tordai érkezik, aki lövésével Filát találja el. A róla kipattanó labdát megszerzik a barcikai védők.

38. PERC: Schildkraut passzával a középen érkező társakat keresi, de Korhut olvasta az akciót. Az esetet követően a labda Ádámhoz kerül, akinek megmozdulása ezúttal nem jelent veszélyt a debreceni kapura.

37. PERC: Székely lő kapura, Kosicky azonban ezúttal is hárít.

33. PERC: Süttő szabadrúgását követően les miatt fúj sípjába a játékvezető. A szituációt követően a földre került Schildkrauthoz érkezik az ápolószemélyzet.

25. PERC: Szemere bedobását követően Ádám elé kerül, aki kapura lő, majd a kipattanó labdával középre cselezi magát a tizenhatoson belül, azonban az újabb lövéséből sem születik meg a barcikai vezetőtalálat.

20. PERC: A szögletet követően, helyzet nem alakul ki, de a labda a Barcikánál marad, az adogatást követően Schildkraut távoli lövését Kosicky védi.

19. PERC: Az imént megítélt szabadrúgást bal oldalról végzi el Nagy János, lövése elakads a sorfalban, így újabb sarokrúgás következik.

18. PERC: Kristóf passzol Süttőnek, a labda az egyik vendégjátékos kezén pattan meg, így a játékvezető szabadrúgást ítél.

17. PERC: Süttő ezúttal a másik oldalról végez el sarokrúgást, a kisszögletet Szabónak passzolja le, majd a visszaadott labdát egészen a vendégek kapujának sarkáig vezeti, majd visszagurított labda elakad a hajdúsági védőkben.

13. PERC: Kristófi kap remek labdát a társaitól, de kiszorított helyzetbe kerül. A lövése ígyis csak centikkel megy el a kapu előtt.

12. PERC: Következik a mérkőzés első hazai sarokrúgása, melyet Süttő Attila végez el. A labda jól kanyarodik középre, azonban komolyabb helyzetet nem sikerül kialakítani a vendégek kapuja előtt.

7. PERC: Újabb vendégszöglet, ami barcikai felszabadítással végződik, így ez sem veszélyezteti Fila kapuját.

5. PERC: A mérkőzés első szögletét a vendégek 17-es számú játékosa Pintér Ádám végzi el, mely egy ismétlésre elegendő. Az újabb sarokrúgást követően Kovács Róbert lesen állva kapja a játészert, így a labda visszakerül a hazaiakhoz.

1. PERC: Egy perces gyásszünettel kezdődött a mérkőzés a közelmúltban elhunyt három volt barcikai labdarúgó emlékére, fájó szívvel búcsúzunk Kiss Lászlótól, Csermenka Csabától és Fodor Gézától. A Barcika kékben, a DVSC II. csapata pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Kovács Gábor Péter vezeti, asszisztensei Hovanecz Máté László és Gergely Márton.

Ma 16:00-tól számunkra is elkezdődik a 2021/2022-es bajnoki idény tavaszi szezonja. A Kolorcity Kazincbarcika SC az idei évben először játszik hazai pályán tétmeccset, a bajnokság huszonegyik fordulójában a DVSC II. csapata ellen lépünk pályára a Kolorcity Arénában. A két csapat összeállítása a következő: