ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 2-1

90+2. PERC: A labda mögé Süttő Attila áll, a tizenegyes azonban kimarad. A kiattanóra Pálinkás érkezik jó ütemben és  közelről a kapuba juttatja azt. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 2-1

90+2. PERC: Pinyaskót buktatják a tizenhatoson belül, a játékvezető a büntetőpontra mutat.

89. PERC: Cserél a Törökszentmiklós: 6-os Katona György helyett 9-essel Poczai Ronald a pályán a hátralévő percekben.

87. PERC: Süttő passzát követően Sinanovic veszi célba a vendégek kapuját, lövése centikkel kerüli csak el azt.

85. PERC: Ádám Ferenc szabadrúgását követően Süttő lő kapura a bal szélen, lövése a felsőlécről a gólvonal előtt pattan le.

84. PERC: Pálinkás passzát követően Sinanovic lő kapura. A kipattanó labda, Pinyaskó elé kerül, aki közelről juttatja azt Csáki kapujába, ezzel egyenlít a Kazincbarcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 1-1

82. PERC: Sinanovic lő kapura, mellé.

78. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál: 7-es Kristófi Sándor helyett 11-es Sinanovic Sinan érkezik, illetve 8-as Nagy Jánost 25-ös Schidkraut Krisztián váltja.

70. PERC: A törökszentmiklós 16-os számú játékosa, Telinger István kap sárga lapos figyelmeztetést.

67. PERC: Újabb vendégcsere a 15-ös Szecsei Péter helyett 11-es Kinyig Milán lépett pályára.

67. PERC: Pálinkás távoli lövését bravúrral tolja ki Csáki.

64. PERC: Ádám Ferenc lövése a felsőlecet találja el.

62. PERC: A vendégeknél a gólszerző 14-es Rimóczi János helyett 5-ös Ramos György lép pályára.

62. PERC: Nagy János szögletét követően Ur fejel a kapu felé.

57. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 9-es Szabó Balázs helyett 14-es Keményffy Máté érkezik

51. PERC: Ádám Ferenc szögletét követően komolyabb helyzet nem alakul ki a törökszentmiklósi kapu előtt.

50. PERC: Süttő szögletét a vendégek kapusa tolja ki.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második játákrésze. A szünetben egyik csapat összeállítása sem változott.

45+2. PERC: A Törökszentmiklós 6-os számú játékosa Katona György kap sárga lapot.

45. PERC: Törökszentmiklósi szögletet követően a labda Megyeri kezében landol.

41. PERC: Süttő Attila szögletéből nem alakul ki helyzet a törökszentmiklósi kapu előtt.

37. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál. Az imént megsérült 18-as Kovács Dávid helyett 10-essel Pinyaskó László folytatja a játékot.

33. PERC: Ádám Ferenc ad remek labdát Szabó Balázsnak, aki körülbelül tizenegy méterről ló kapura, a kísérlet erőtlen így könnyedén védi a törökszentmiklósi hálóőr.

31. PERC: A mai mérkőzésen a vendégek Rimóczi János góljával szereznek vezetést. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 0-1

29. PERC: Telinger István szögletét Megyeri fogja.

25. PERC: Székely szerez labdát a barcikai térfélen, amit a tizenhatos vonaláig vezet, majd középre adja azt. Ádám Ferenc lő kapura, amit a törökszentmiklósi hálóőr tol ki.

22. PERC: Egy barcikai szabadrúgást követően Pálinkás fejel kapura, mellé.

15. PERC: Orovecz távoli szabadrúgása nem jelent veszélyt Megyeri kapujára.

9. PERC: Süttő Attila végez el sarokrúgást a másik oldalról, ami hosszú a vendégek tizenhatosán belül tömörülő barcikai játékosoknak.

8. PERC: Nagy János szöglete kanyarodik jól, a törökszentmiklósi védők ismét hárítanak.

6. PERC: Ádám Ferenc lő, a labda azonban a kapu mellett száll el.

3. PERC: A találkozó első szabadrúgását Ádám Ferenc végzi el, a kapura irányuló labdát a vendégek védői fejelik ki.

1. PERC: A mérkőzés első helyzete Szabó Balázs nevéhez fűzűdik, akit Ádám Ferenc ugrat ki, azonban az indítás hosszúnak bizonyul.

1. PERC: Raduly Józsefre emlékezve egy perces gyászszünetet követően kezdődött el a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában, a Törökszentmiklós pedig kékben lépett pályára. A találkozót Szilágyi Sándor vezeti, asszinsztensei Kövér Tamás és Vilmányi Simon.

Ma ismét hazai pályán játszik a Kolorcity Kazincbarcika SC. Listavezető csapatunk 16:00-tól az NB3 Keleti csoportjának huszonhetedik fordulójában fogadja a sereghajtó Törökszentmiklósi FC-Veteriner együttesét. A két csapat a következő összeállításban lép pályára: