ÚJABB HÁROM PONT - EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

Tegnap délután az NB3-as bajnokság Keleti csoportjának huszonhetedik fordulójában a Törökszentmiklósi FC-Veteriner csapatát fogadta a Kolorcity Kazinclbarcika SC. A Kolorcity Arénában megrendezett találkozón mindenképp a Barcika volt a mérkőzés esélyese, hiszen listavezetőként láttuk vendégül a sereghajtó együttest. A jól szervezett vendégeinknek azonban majdnem sikerült borsot törni az orrunk alá, hiszen a három pont sorsa a hosszabbítás perceiben dőlt el javunkra. A Kazincbarcika a találkozó egésze alatt törekedett a gólszerzésre, azonban hiába a számtalan hazai helyzet, ezúttal ez vendégeinknek sikerült hamarabb. A harmincegyedik percben Rimóczi János talált be Megyeri kapujába, ezzel vezetést szerezve a Törökszentmiklósnak, mely eredmény a szünetig nem is változott. A második játékrészben sem kedvezett a szerencse csapatunknak, viszont a megsérült Kovács helyére beállt Pinyaskó a nyolcvannegyedik percben egyenlített. A hosszabbításban egy Pinyaskó ellen elkövetett szabálytalanságot követően megítélt büntetőnél Süttő állt a labda mögé, aki kihagyta a tizenegyest, viszont a kipattanót a kapu előtt jól helyezkedő Pálinkás Gergő közelről belőtte a hálóba, ezzel újabb három pontot szerezve csapatunknak. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 2-1

Varga Attila:

"Az első félidőben nem jó szinten játszottunk, de meg volt a lehetőségünk és több gólt kellett volna szereznünk, de ez sajnos nem sikerült. A második játékrészben mindent egy lapra tettünk fel, támadásban viszont hiányoztak a hatékony kulcs passzok, ezért voltak nehézségeink! Egy olyan ellenféllel néztünk szembe, amely fizikálisan erős és szervezett csapat."

Gergely Mátyás:

"Úgy gondolom, hogy egy küzdelmes mérkőzés volt a részünkről. Az az igazság, hogy négy játékosom hiányzott a csapatból, de ettől függetlenül azt gondolom, hogy a csapat küzdőszelleme egy pontot érdemelt volna."

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 2-1 (félidőben: 0-1)
Gólok: Pinyaskó László 84', Pálinkás Gergő 93' illetve Rimóczi János 31'