GYŐZELEM HIDASNÉMETIBEN - VARGA ATTILA ÉRTÉKELT

A Kolorcity Kazincbarcika SC az NB3-as bajnokság huszonnyolcadik fordulójában a Hidasnémeti VSC otthonában lépett pályára. A találkozó előtt is biztos volt, hogy nem vár ránk könnyű mérkőzés, ez a helyszínen be is bizonyosodott, hiszen a pálya állapota nem volt éppen tökéletes, azonban csapatunk ezzel a körülménnyel is profi módon bírkózott meg. A Kazincbarcika már a találkozó első percétől igyekezett megszerezni a vezetést, ez a harmincegyedik percben sikerült is. Szemere Balázst buktatták a hazai tizenhatoson belül, mely szituációt követően a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A labda mögé Süttő Attila állt, aki magabiztosan értékesítette a megítélt tizenegyest. A találkozó első félidejében ez az egy gól született, azonban a szünetet követően még háromszor volt eredményes a Kazincbarcika. A hatvanadik percben Sinanovic Sinan kapott remek labdát szélen, amit egy igazítást követően lőtt védhetetlenül a kapu felső sarkába, 0-2. Ur László tíz perccel később Süttő Attila beadásából fejelt kapura: 0-3, majd a hetvenötödik percben Páinkás Gergő egy kipattanó labdát juttatott a hidasnémeti kapujába, ezzel négy gólra növelve előnyüket és beállítva a találkozó végeredményét.
A huszonnyolcadik fordulót követően a Kazincbarcika továbbra is tizenhárom pont előnnyel vezeti a DEAC előtt bajnokság tabelláját, illetve a BKV Előre már tizenhét pontos hátrányban van hozzánk képest.

A mérkőzést követően csapatunk vezetőedzője, Varga Attila értékelt:

"Csapatomnak mindig a győzelem megszerzése a legfontosabb! A pálya körülmények miatt nem volt élvezetes a mérkőzés, de szakmailag nagyon nehéz bajnokin vagyunk túl. Nem foglalkoztunk a körülményekkel a csapat profi módon beleállt a találkozóba és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk!"

HIDASNÉMETI VSC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-4 (félidőben: 0-1)
Gólok: Süttő Attila (b.) 31', Sinanovic Sinan 60', Ur László 70', Pálinkás Gergő 74'