ÉLŐ KÖVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - KISVÁRDA MASTER GOOD II.

VÉGEREMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - KISVÁRDA MASTER GOOD II. 0-1

90+3. PERC: Győzött és ezzel az NB3 Keleti csoportjának bajnoka a Kolorcity Kazincbarcika SC!!!!

90+2. PERC: A Kisvárda 8-as számú játékosa Szőr Levente kap sárgát.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

90. PERC: Csere a Kazincbarcikánál, 17-es Ádám Ferenc helyett 14-es Keményffy Máté érkezik.

89.  PERC: Újabb barcikai sárga villan, ezúttal Szemere Balázs kapja.

88. PERC: Heil Valter kap sárga lapot.

82. PERC: Újabb kisvárdai csere, 24-es Gosztonyi Andrást 9-es Bokor Márk váltja.

76. PERC: Nagy János szögletét követően Dvorschák igyekszik a kapuba juttatni a labdát, lövése kipattan.

75. PERC: Gosztonyi lő kapura, Fila ezúttal is hárít.

74. PERC: Újabb vendégcsere, 4-es Avetisyan Abov helyett 11-es Nikolashyn Yevhenii folytatja a játékot.

68. PERC: A Kisvárda 14-es számú játékosa, Bíró Roland kap sárga lapos figyelmeztetést.

64. PERC: Cserél a Kazincbarcika, 15-ös Székely Krisztián helyett 22-es számmal érkezik Márton András.

60. PERC: Süttő szögletét követően Perehanec Zden öklözi ki a labdát.

58. PERC: Süttő iramodik meg szélen, egészen a tizenhatosig vezeti a labdát, majd középen érkező Pálinkásnak passzol, akinek lövése messze elkerüli a kaput.

56. PERC: Csere a Kisvárdánál 20-as Simon Mátyást 21-essel Králik Péter váltja.

49. PERC: Heil Valter kerül óriási ziccerbe, az ajtó-ablak helyzet azonban most kimarad,

46. PERC: Nagy János szögletét követően a vendégek védői mentenek.

45. PERC: Hosszabbítás nélkül egy gólos barcikai vezetéssel ér véget az első félidő.

42. PERC: Remek barcikai összjátékot követően Nagy János kapásból lő, centikkel a kapu mellé.

39. PERC: Ádám vezeti kapura a labdát és fejezheti be az akciót, azonban a kisodródott helyzetből az oldalhálót találja el.

37. PERC: Kiriukhin lő a barcikai kapura, a lövés először kipattan Fila kezéből, de másodjára már magabiztosan fogja azt.

33. PERC: Ismét veszélyben a kisvárdai kapu, Székely kap jó labdát, de az ő befejezésébe is hiba csúszik.

32. PERC: A kirúgás után a túloldalon Nagy Mihály lő kapura, Fila hárít.

31. PERC: Süttő szögletét követően szépen építkezik a Barcika, a befejezés Nagy Jánosé, a labdát könnyedén fogja  vendégek kapusa.

26. PERC: A mérkőzés elmúlt perceiben a kapuk nem forognak veszélyben.

21. PERC: Kisvárdai szöglet következik, melyet Simon Mátyás végez el, a sarokrúgást követően a vendégek csapatkapitánya lő távolról, eredménytelenül.

17. PERC: Dvorschák szabálytalanságát követően szabadrúgáshoz jut a Kisvárda, a labda mögé Gosztonyi áll, lapos lövése elakad a sorfalban.

11. PERC: Az imént megítélt tizenegyest Süttő magabiztosan értékesíti. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC -  KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1-0

10. PERC: Schildkraut kap labdát, akit a tizenhatoson belül buktatnak, a játékvezető a büntetőpontra mutat.

8. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál, az imént megsérült 7-es Kristófi Sándort 25-össel Schildkraut Krisztián váltja.

6. PERC: Kisvárdai akciót követően kontrából indul meg a Kazincbarcika, a befejezés Ádám Ferencé, azonban a szélről ellőtt labda a kapu felett száll el.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Kisvárda Master Good II. csapata pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Gál Péter vezeti, asszisztensei Dobos Dávid és Pálinkás Donát Ferenc.

Az NB3-as bajnokság Keleti csoportjának harmincharmadik fordulójában ma 17:00-tól a Kisvárda Master Good II. ellen lépünk pályára. A mai találkozó két okból is kiemelten fontos csapatunk számára, hiszen egy esetleges mai győzelemmel bajnoki címet ünneplhetünk, valamint revansot vehetünk az idei bajnoki szezonban minket egyedül legyőző Kisvárdán is. Azon szurkolóink, akik nem tudnak kilátogatni a mérkőzésre a Kisvárda Master Good II. jóvoltából a LINK-re kattintva élőben nézhetik.