ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3-2

90+2. PERC: A Békéscsaba 26-os játékosa Mágócsi Bence kap sárgát.

90. PERC: A mérkőzés végén két perc a hosszabbítás.

90. PERC: Hosszú idő után újra pályára lép házi gólkirályunk, 20-as Laczkó Milán ő 17-es Ádám Ferencet váltja.

89. PERC: Kerttős csere a vendégenél, 30-as Marik Soma és 88-as Varga Tamás helyett 5-ös Sipaki Patrik és 14-es Borbély Bence érkeznek.

82. PERC: Szabó Balázs kap sárga lapot.

81. PERC: Ádám ugratja ki Schildkrautot, aki a kapusba lövi  a labdát.

78. PERC: Ismét szépít a Békéscsaba, a gólszerző 26-os Mágocsi Bence. KOLORCITY KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3-2

76. PERC: Békéscsabai csere, 8-as Styecz Benvce 26-os Mágocsi Bence érkezik.

72. PERC: Három ponton változtat csapata összetételén Varga Attila. A pályán 4-es Szemere Balázs, 7-es Kristófi Sándor és 8-as Nagy János hagyják el, helyettük  14-es Keményffy Máté, 15-ös Székely Kerisztián és 22-es Márton András érkeznek.

70. PERC: Süttő szabdrúgását követően Pálinkás fejel közelről, a kapuba tartó lövését Krnács tornázza ki.

70. PERC: Békéscsabai csere 9-es Korógyi Szabolcs helyett 7-es Pap Szabolcs érkezik.

67. PERC: Süttő szögletét követően komolyabb helyzet nem alakul ki a vendégek kapuja előtt.

64. PERC: Schildkraut tizenhét méterről lő és méri el nagyon a vendégkapu jobb oldalát.

58. PERC: Süttő Attilának mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

55. PERC: Ádám Ferenc bal oldali beadását követően Pálinkás Gergő fejeli a békéscsabai kapuba a labdát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 3-1

51. PERC: Az első csere a Kazincbarcikáé, Megyeri Gábor helyett Fila Károly áll be a Kolorcity Kazincbarcika SC kapujába.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik csapat vezetőedzője sem változtatott.

45. PERC: Hosszabbítás nélkül ér véget az első játékrész.

44. PERC: Hazai szabadrúgás okozott veszélyt a békéscsabai kapu előtt, de a vendégvédelem tisztázott.

32. PERC: Zahorán bal oldali beadását követően Korógyi góljával szépít a Békéscsaba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2-1

29. PERC: Újabb barcikai gól, ezúttal Nagy János eredményes távolról. KOLORCITY KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 2-0

28. PERC: Ismét Pálinkás fejel kapura, ezúttal mellé.

27. PERC: A Békéscsaba 6-os számú játékosa, Zahorán Balázs visszahúzásért kap sárga lapot.

26. PERC: Nagy János szögletét követően jól kanyarodik a labda , azonban helyzet nem alakul ki belőle a békéscsabai kapu előtt.

23. PERC: Meg van a Kazincbarcika vezetőgólja, melyet Kristófi  Sándor jegyez. KOLORCITY KAZINCBARCIKA - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1-0

22. PERC: Kristófi beadását követően Pálinlás fejel közelről kapura, Krnács véd.

19. PERC: Bónus lő tizenkilenc méterről  kapura, Megyeri bravúrral hárít.

17. PERC: Süttő sarokrúgását követően több barcikai játékos is a magasba ugrik azonban nem sikerül kapura fejelni a labdát, az ezt követő kavarodásból Szabó Balázs lő kapura.

16. PERC: Schildkraut veszi célba a jobb alsó sarkot, Krnács ment szögletre.

15. PERC: Oláh Ákos futja le a barcikai védőket és a tizenhatson belül lőhet kapura, szerencsére a harmadik békéscsabai helyzet is kimarad.

13. PERC: Zvara lő laposan kapura körülbelül huszonkét méterről, Megyeri könnyedén fogja a labdát.

12. PERC: Bónus Marcell próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a labda magasan Megyeri kapuja felett száll el.

10. PERC: A mérkőzés első tíz percében egyértelműen a Kazincbarcika uralta a játékteret.

1. PERC: Elkezdődött a mai a mérkőzés, a Kazincbarcika kékben, a Békéscsaba pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Muhari Gergő vezeti, asszisztensei Dobos Dávid és Pálinkás Donát. A kezdőrőúgást Demeter Zoltán Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. választóükerületének országgyűlési képviselője végezte el, köszönjük a támogatását!

Végéhez ért a 2021/2022-es NB3-as pontvadászat. A bajnok Kolorcity Kazincbarcika SC ma 17:00-tól a Békéscsaba 1912 Előre II. ellen játsza idei utolsó bajnoki mérkőzését. A két csapat összeállítása a következő:

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC    BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.