DÖNTETLEN A DVTK ELLEN

Felkészülésünk második hetének zárásaként lejátszottuk első edzőmérkőzőzésünket. A Kolorcity Kazincbarcika SC ma 10:30-tól a szintén a Merkantil Bank Ligában szereplő DVTK-t fogadta. A találkozón kifejezetten jól kezdett csapatunk, az első félidőben több lehetőségünk is adódott a gólszerzésre, ebből egyet értékesíteni is tudtunk. A harmincnyolcadik percben egy szögletet követően Szemere visszafejelt labdájába Ur ért bele, majd Takács juttatta azt kapuba, így a játékos góllal tért vissza Barcikán. A második játékrészben nagyban átalakított csapatunk fölé kerekedtek a vendégek, melynek egyenlítés lett a vége. A hetvenegyedik percben egy jobb oldali beadást követő szituációból Lukács Dániel lőtt Megyeri II kapujába, ezzel beállítva a végeredményt. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK 1-1

Vezetőedzőnk a következőképpen értékelte a mérkőzést:

"Sok fizikai, kevés taktikai gyakorlással a hátunk mögött léptünk pályára az első felkészülési mérkőzésen! A sok új játékos, a más játékrendszer okozhat ilyenkor nehézséget, de az első félidőben mégis jól néztünk ki, nagyon fegyelmezetten védekeztünk és játszottunk! A második félidő a DVTK volt ami az egyenlítő gólban is megmutatkozott! Jó nap volt elégedett voltam mindennel, remekül dolgoztak a srácok!"

KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DVTK 1-1 (félidőben: 1-0)
Gólszerzők: Takács Tamás 38' illetve Lukács Dániel 71'

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK:

Kolorcity Kazincbarcika SC 1. félidő: Megyeri Gábor, Szekszárdi Tamás, Ur László, Süttő Attila, Szemere Balázs, Nagy János, Hleba Tamás, Pálinkás Gergő, Székely Dávid, Takács Tamás
Kolorcity Kazincbarcika SC 2. félidő: Megyeri II Gábor, Szekszárdi Tamás (Dvorschák Gábor 62'), Lippai Tibor, Süttő Attila (Nagy Ákos 62'), Szemere Balázs (Zsigrai Bálint 71'), Nagy János, Pálinkás Gergő (Arday Dominik 62'), Kurdics Levente, Sztankó Dávid, Rédling Kevin, Filkóházi Dávid
Vezetőedző:  Varga Attila

DVTK 1. félidő: Branislav Danilović, Csirmaz István, Mrva Patrik, Szatmári Csaba, Benkő Péter, Oláh Bálint, Zsemlye Balázs (Illés Bálint 25'), Bertus Lajos, Csatári Gergő, Eppel Márton, Korbély Kristóf
DVTK 2. félidő: Póser Dániel - Farkas Dániel, Szűcs Kornél, Szatmári Csaba, Bárdos Bence - Holdampf Gergő, Bényei Ágoston,  Vajda Botond - Lukács Dániel, Szőke Adrián, Jurek Gábor
Vezetőedző: Dragan Vukmir