ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC -DOROGI FC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DOROGI FC 2-0

2. FÉLIDŐ

90+4. PERC: Győzelemmel térünk vissza az NB2-be!

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

90. PERC: A vendégek 5-ös számú játékosa Guyrácz András kap sárga lapot egy Szabó Balázs ellen elkövetett szabálytalanságot követően.

89. PERC: Kállai kap jó labdát és vezeti azt középpályáról a dorogi kapura, azonban a vendégek védői tisztáznak.

85. PERC: Gyurácz hibáját követően a labdára Szabó Balázs csap le, azonban Kovács Olivérnek sikerül tisztáznia.

80. PERC: Utolsó cserelehetőségével él vezetőedzőnk, Varga Attila : 14-es Csatári helyett 13-as Dvorschák Gábor lép pályára.

76. PERC: Magyari Szilárd szabadrúgása Megyeri II kapuja felett száll el.

71. PERC: Hármas csere a Kazincbarcikánál: 11-es Pálinkás Gergőt 10-es Szabó Balázs váltja, 22-es Székely Dávid és 16-os Süttő Attila helyett 34-es Rédling Kevin és 18-as Nagy Ákos folytatják. Szintén cserélt a Dorog, ahol a pályát 99-es Paudits Patrik és 16-es Szedlár Zoltán hagyták el, helyettük 80-as Szalai József és 18-as Vígh Ádám érkeztek.

69. PERC: Süttő Attilát kell ápolni.

62. PERC: Három ponton változtatott a Dorog vezetőedzője csapata összeállításán, 9-es Albert Ádámot 66-is Szerencsi Miklós váltotta, 88-as Tomás Lénárt helyett 8-as Lustyik Levente érkezett, illetve 21-es Rácz Ferenc helyén  11-es Magyari Szilárd folytatja a játékot.

60. PERC: A vendégek  alakítanak ki veszélyes helyzetet, Szedlár lő kapufát.

56. PERC: Albert Ádám szögletét követően Rácz lő kapura, a labda az oldalháló mellett száll el.

53. PERC: Újabb barcikai helyzet, a dorogi védők sűrűjében ezúttal Csatári fejel veszélytelenül.

53. PERC: Dorogi labdavesztést követően a játékszer Pálinkás elé kerül, akinek lövése erőtlennek bizonyul.

46. PERC: Elkezdődött  a második félidő, a szünetben egyik csapatvezetőedzője sem változtatott csapata összeállításán.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Süttő szögletét követően nem bontakozik ki helyzet a vendégek kapuja előtt.

41. PERC: Nagy János végez el szabadrúgást, a labda a dorogi kapu előtt tömörülő barcikai játékosok felé tart és Ur László kapuba is fejeli, ezzel kettőre növelve vezetésünket. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC -DOROGI FC 2-0

32. PERC: Nagy János szögletét kifejelik a vendégvédők, a labda végül Szemere elé kerül, aki fejjel juttatja azt a kapuba. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC -DOROGI FC 1-0

25. PERC: Kényszerű csere a Kazincbarcikánál, 9-es Takács Tamás helyett 17-essel Kurdics Levente folytatja a játékot.

21. PERC: Szemere indítaná a jó ütemben érkező Csatárit, a labda azonban hosszúnak bizonyul.

17. PERC: Nagy Jánoshoz érkezik az ápolószemélyzet.

12. PERC: A sarokrúgást Nagy János végzi el, a labdát Süttőnek gurítja, amit a vendégek szereznek meg.

12. PERC: Takács kap jó labdát, szélről lő kapura, Kovács Olivér hárít. Szöglettel jön a Kazincbarcika.

5. PERC: Albert Ádám kap jó labdát és szélről próbálja azt kapura lőni, Megyeri II könnyedén hárít.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kolorcity Kazincbarcika SC kékben, a Dorogi FC csapata pedig fehérben lépett pályára. A találkozót Berényi Tamás vezeti, asszisztensei Baghy Csaba és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezető pedig Ducsai József.

A Kolorcity Kazincbarcika egy harmadosztályú szereplést követően ma újra az NB2-ben bizonyíthat. Csapatunk 19:00-tól a Dorogi FC ellen lép pályára a Kolorcity Arénában.