ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAFOKI MTE

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAFOKI MTE 2-1

90+3. PERC: Csere a Bracikánál 10-es Szabó Balázst 34-es Rédling Kevin váltja.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: Budafoki szabadrúgást követően Megyeri II hárít.

88. PERC: Szabó Balázs kap sárga lapot.

86. PERC: Vaszicsku Gergő góljával szépít a Budafok. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAFOKI MTE 2-1

84. PERC: Szabó Balázs indul meg a szélen, ezúttal azonban beadás helyett visszapasszol Süttőnek, ő a középen érkező Pálinkásnak adja be a labdát, aki a budafoki kapuba fejeli azt. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAFOKI MTE 2-0

83. PERC: Csizmadia Csaba három ponton is változtat csapata összeállításán. A pályát elhagyják 11-es Horváth Olivér, 15-ös Németh Márió és 21-es Sós Máté, helyettük érkeznek 7-es Györgyi Arthur, 33-as Kalmár Olivér és 82-es Sós Máté.

73. PERC: Süttő Attila szöglete elszáll a kapu előtt tömörülő játékosok felett.

73. PERC: Varga Attila harmadik cserelehetőségével él, a gólszerző 32-es Kállai Kevin helyett 23-assal érkezik Szekszárdi Tamás.

72. PERC: Kállai ereszt egy távoli lövést, a vendégek kapusa hárít.

71. PERC: Csere a Budafoknál 22-es Tischler Patrik helyett 8-assal Csonka András folytatja a játékot.

70. PERC: Kovács Dávid lövését hárítja Megyeri II.

68. PERC: Szép barcikai összjátékot láthatunk a budafoki kapu előtt: Szabó Balázs teszi ki a labdát a szélen érkező Süttőnek, aki visszaadja azt azonban Szabó lövése a kapu mellett száll el.

67. PERC: Két budafoki szögletet követően is hárít a barcikai védelem.

60. PERC: Óriási barcikai helyzet marad ki, Hleba Tamás szerez labdát félpályánál és vezeti azt, majd Székelynek passzolja le, akinek szélről eleresztett lövése megy el a kapu előtt.

58. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 9-es Takács Tamás helyett 16-ossal érkezik Süttő Attila, illetve 17-es Kurdics Leventét 22-es Székely Dávid váltja.

55. PERC: A Budafok 11-es számú játékosa Horváth Olivér kap sárga lapos figyelmeztetést.

50. PERC: Újabb budafoki akció, a labda végül a barcikai kapufáról pattan kifelé.

48. PERC: Barcikai labdavesztés a tizenhatos közelében, a labdára Tischler csap le, azonban lövése a kapu felett száll el.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben csere egyik oldalon sem történt.

45. PERC: Hosszabbítás nélkül ér véget az első félidő.

45. PERC:  Az elmúlt percekben a Budafok többször is veszélyeztette kapunkat, gólra egyik helyzetüket sem sikerült váltaniuk.

41. PERC: Németh Márió kapura tartó szabadrúgása Megyeri II kapuja felett száll el magasan.

34. PERC: Kovács Dávid beadásáról marad le az érkező budafoki játékos, Megyeri II húzza le a labdát.

32. PERC: Budafoki szabadrúgást követően nem alakul ki gólveszélyes helyzet a kapunk előtt.

30. PERC: Szabó Balázs kap labdát a szélen, ezúttal kapura is vezeti azt, azonban Gundel-Takács hárít.

26. PERC: Szabó Balázs szerez labdát a középpályán és vezeti azt a budafoki tizenhatosig, majd a szélen érkező Kállainak passzolja le, a visszagurítást követően Szabó lövését blokkolják a vendég védők, de a kapu nem szabadul fel Kállai ismétel szélről azonban kiszorított helyzetből nem sikerül dupláznia.

17. PERC: Barcikai labdaszerzést követően Kállai Zalán kap jó labdát és lövi azt kapura, Gundel-Takács vetődik ugyan, de a labdát már nem éri el, így vezetést szerez a Kazincbarcika. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - BUDAFOKI MTE 1-0

15. PERC: Szemere bedobása Takácsot találja meg, aki a vendég védők sűrűjéből cselezi ki magát, majd a rossz ütemben érkező Kurdics fejezi be az akciót veszélytelenül.

10. PERC: Budafoki bedobást követően Tischler csúsztat kapura, majd Dvorschák fejjel adja haza a ladbát Megyeri II-nek.

9. PERC: Barcikai labdavesztést követően Kovács Dávid veszi célba a barcikai kaput, Megyeri II szögletre ment. A Horváth Olivér által elvégzett sarokrúgást követően Ur László fejeli ki a labdát.

6. PERC: Szemere bedobását követően Pálinkás fejeli a budafoki kapu irányába a labdát, azonban a játékszer Gundel-Takács Bence mellett ér földet.

1. PERC: Elkezdődött  a mai mérkőzés, melyen a Kazincbarcika kékben, a Budafok pedig pirosban lép pályára. A találkozót Hanyecz Bence vezeti, asszisztensei Csatári Tibor és Horváth Róbert, a tartalék játékvezető pedig Ducsai József. HAJRÁ BARCIKA!

Csapatunk ma ismét hazai pályán bizonyíthat, hiszen a Merkantil Bank Liga harmadik fordulójában ma 19:00-tól a Kolorcity Arénában fogadjuk a Budafoki MTE együttesét. A 19:00-kor kezdődő találkozón a két csapat összeállítása a következő: