ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-2

2. FÉLIDŐ

90+2. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika csapatából a 2-es számmal játszó Hleba Tamás kap sárga lapot, mert szabálytalanul állította meg a hazaiak 70-es számú játékosát, Nagy Kevint.

90. PERC: A mérkőzés végén 3 percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Műesésért kap sárga lapott a hazaiak 19-es számú játékosa, Szalka Dominik. Mivel már neki is volt egy sárga lapja, így ő is a kiállítás sorsára jut. Újra egyforma létszámban a pályán a csapatok.

87. PERC: Az elmúlt percekben Megyeri Gábor rendre bravúrral hárítja a gólveszélyes mosonmagyaróvári próbálkozásokat.

84. PERC: Takács Tamás megkapja a második sárga lapját, miután letalpalja a 16-os Tóth Lászlót, így emberhátrányban folytatja a Kazincbarcika.

81. PERC: Takács közelről lő a kapu mellé.

79. PERC: Újabb sárga lapot gyűjt be a Kazincbarcika, most a 9-es Takács Tamásnak mutatja fel azt a játékvezető.

76. PERC: Az iménti szituációt követően szabadrúgást végezhet el a hazai csapat a tizenhatos oldalsó vonalától. A labda a két tagú barcikai sorfal felett száll el, majd a nagy kavarodást követően Megyeri ment szögletre.

75. PERC: Ismét villan a sárga a játékvezető kezében, ezúttal Szemere Balázs kapja azt.

74. PERC: A frissen beállt 19-es Szalka Dominik követ el szabálytalanságot a szintén imént pályára lépő Hleba Tamással szemben, amiért meg is kapja a sárga lapos figyelmeztetést.

70. PERC: Mindkét együttes változtat: a hazaiaknál a 14-es Boros Gábor helyett 19-essel Szalka Dominik. A Barcikánál  a 10-es számú Szabó Balázst 11-es Pálinkás Gergő váltja, valamint Hleba Tamás érkezik 2-es számmal a 32-es Kállai Zalán helyett.

63. PERC: Takács vezeti a labdát a hazai tizenhatoson belülre, a szélen jó ütemben érkező Szabónak adja le azt, aki visszapasszol ugyan, de Takács helyett a már felzárkózó védelem lábán akad el.

62. PERC: Nagy a kavarodás Slakta kapuja előtt, végül Heil próbálkozik egy távoli lövéssel, erőtlen.

57. PERC: Hármas csere a hazai csapatnál: 11-es Horváth Kevin, 23-as Gáncs Botond és a 7-es Jasarevic Mahir hagyják el a játékteret, helyükön 70-essel Nagy Kevin, 20-assal Dezamits Dominik és 16-os Tóth László folytatják.

53. PERC: Hazai szögletet követően jól kanyarodik a labda, Megyeri vetődik és ment.

49. PERC: Székelyt szerelik a tizenhatoson belül. A játékost ápolni kell, de nem sérült meg, így Süttő szögletével folytatódik a játék. Helyzet nem alakul ki a sarokrúgást követően.

46. PERC: Cserél a hazai együttes: a 4-es Czingráber Mátét 24-essel Papp Szilárd váltja.

1. FÉLIDŐ

45+3. PERC: Ismét vezetés szerez a Barcika. A gólszerző a 9-es Takács Tamás, aki egy felívelést követően a kijövő hazai kapus mellett lövi a kapuba a labdát. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-2

45+2. PERC: Ismét Székely Dávid kerül helyzetbe, a labdát a jó ütemben kiérkező hazai kapus üti ki. Süttő szögletét követően Heil fejezi be az akciót, aki a kapus, Slakta kezébe fejeli azt.

45. PERC: Az első játékrész végén három perc a hosszabbítás.

45. PERC: A Mosonmagyaróvár szerencsére számolatlanul hagyja ki a helyzeteit.

44. PERC: Süttő szögletét a hazai védelem fejeli ki.

42. PERC: Az 5-ös számú Debreceni kap sárga lapot reklamálásért.

42. PERC: Újabb barcikai csere, a 23-as Szekszárdi Tamást 24-es számmal Lippai Tibor váltja.

36. PERC: Mosonmagyaróvári szabadrúgást követően Szemere fejeli ki a labdát a tizenhatoson kívülre, amit a hazaiak szereznek meg és Illés Gábor távolról a kapuba is juttatja azt. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

34. PERC: Egy szélső beadást követően ismét veszélyben a Kazincbarcika kapuja. A nagy kavarodást követően a helyzet azonban kimarad.

33. PERC: Újabb gólveszélyes hazai helyzet, ezúttal a befejezésbe csúszik hiba.

23. PERC: Az előbbi szabálytalanság következtében Megyeri II nem tudja folytatni a játékot, hordágyon hagyja el a pályát, így kapuscsere a Barcikánál: 31-es Megyeri II Gábor helyett 1-essel Megyeri Gábor a Kolorcity kapujában.

21. PERC: Hazai sárga lap, Nagy Zoárd kapja.

17. PERC: A találkozó első sárga lapját a Kolorcity Kazincbarcika SC 23-as számú játékosa Szekszárdi Tamás kapja.

14. PERC: Hazai szabadrúgást követően Debreceni fejelt a barcikai kapu fölé.

10. PERC: Gáncs fejesét bravúrral hárította Megyeri II.

4. PERC: Székely Dávid góljával szerez vezetést a Kolorcity Kazincbarcika SC. Jobb oldali támadást követően Kállai adja be a labdát, ami Székely elé kerül, aki a jobb felső sarokba lövi azt. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0-1

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, melyen a hazai csapat fehérben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A találkozót Gaál Ákos vezeti, asszisztensei Kulman Tamás és Ország Péter.

Csapatunk ma Mosonmagyaróváron szeretné megszerezni első idegenbeli győzelmét, hiszen a Merkantil Bank Liga negyedik fordulójában ma 17:30-tól a szintén újonc Credobos Mosonmagyaróvár ellen lépünk pályára. A két csapat összeállítása a következő: