ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HR-RENT KOZÁRMISLENY

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-0

90+3. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Varga Attila, 11-es Pálinkás Gergőt 2-essel váltja Hleba Tamás.

88. PERC: Pálinkás kap jó labdát, aki a másik szélen érkező Ádámhoz passzol ő pedig kilövi a felső sarkot. Vezet a Barcika! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-0

87. PERC: Cserél a Kozármisleny 70-es Gál Szabolcsot 22-es Guth Ádám váltja.

83. PERC: Dvorschák labdaszerzését követően Plinkást indítja Gajág remekül előzi meg a támadó játékost.

77. PERC: Hármas csere a vendégeknél 6-os Kirchner György helyett 79-es Vajda Roland érkezik, 10-es Kulcsár Kornélt 9-es Puska Péter váltja, illetve 19-es Tóth Zoltán helyett 7-es Beke Péter lép pályára.

74. PERC: Kurdics és Csatári összjátékát követően előbbi lőhet kapura, Varasdié a labda.

73. PERC: Süttőnek passzolnak vissza a társak, aki távolról lő a kapu fölé.

69. PERC: Süttő végzi el a sarokrúgást, a jól kanyarodó labdába először Dvorschák, majd Pálinkás fejel bele, azonban Varasni megfogja azt.

69. PERC: Ádám kap jó labdát, amit jó ütemben érkező Csatárinak passzol le, akinek lövését blokkolják.

65. PERC: Újabb kettős barcikai csere. Először lépnek pályára bajnoki mérkőzésen az idei szezonban 7-es Ádám Ferenc és 15-ös Székely Krisztián, a játékteret 4-es Szemere Balázs és 22-es Székely Dávid hagyják el.

64. PERC: Kirchner lő kapura, melyet Megyeri hárít azonban a kipattanót a barcikai védők rúgják ki.

63. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 14-es számú játékosa Csatári Gergő kap sárga lapot.

60. PERC: Kurdics csúszik be és lő kapura, mellé.

59. PERC: Csere a Kozármislenynél, 55-ös Horváth Dániel helyett 21-essel Tölgyesi Viktor lép pályára.

57. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, 34-es Rédling Kevin helyett 17-essel Kurdics Levente folytatja a játékot, illetve 10-es Szabó Balázst 8-assal Nagy János váltja.

54. PERC: Ismét Pálinkás szerez labdát, ezúttal nem lövi el azt, hanem a másik szélen érkező Szabónak passzol, aki centikkel marad le arról.

46. PERC: Pálinkás kap labdát a középpályán, kapura vezeti azt és tisztán lőhet, lövése a kapufán pattan.

46. PERC: A szünetben egyik csapat vezetőedzője sem változtatott.

45. PERC: A sarokrúgást szintén Süttő Attila végzi el, melyből gólveszélyes szituáció nem alakul ki, ismételhet a bal oldalról.

44. PERC: Süttő végez el szabadrúgást kb. huszonkét méterről, a labdát a kozármislenyi védelem fejeli ki, szöglettel jön a Barcika.

41. PERC: Süttőt szerelik szabályosan a kozármislenyi tizenhatoson belül.

39. PERC: Kulcsár szabadrúgása a barcikai sorfalról pattan le, végül Csatári vágja ki a labdát.

35. PERC: Süttő szabadrúgását követően Dvorschák fejel kapura, mellé.

32. PERC: Pálinkás ezúttal szélen indul meg, majd Székelyhez passzol akinek lövése a kapufán csattan.

28. PERC: Székely kap jó labdát, amit Szabónak passzol le, a lövést viszont megelőzi a vendégek kapusa és megfogja a játékszert.

26. PERC: Süttő lő távolról kapura, a labda magasan a kapu fölött száll el.

25. PERC: Süttő beadására középen érkezik Pálinkás, azonban a vendégvédők megelőzik játékosunkat.

21. PERC: Kirchner adja be szélről a labdát, ami a tizenhatoson belül helyezkedő társaknak hosszúnak bizonyul, viszont a másik szélen jó ütemben érkezik Vogyicska, akinek lövését blokkolja a barcikai védelem.

17. PERC: Ur állítja meg szabálytalanul Barthát, szabadrúgással jön a vendégcsapat, amit Kulcsár Kornél végez el, ívelése jól kanyarodik, Tóth fejese viszont elkerüli a kaput.

14. PERC: Szemere bodobását követően Pálinkás fejel a labdába, azonban a kapu helyett az csak mellette ér földet.

8. PERC: Horváth Dániel ereszt el egy lövést távolról, amit a barcikai védők blokklonak.

4. PERC: Tóth Zoltán indul meg szélen, a labdát a tizenhatosunkon belül jól helyezkedő Kulcsárnak passzolja be, akinek lövése erőtlennek bizonyul.

1. PERC: A találkozó kezdetét követően szögletet végezhet el a Kazincbarcika, a labda mögé Süttő Attila áll, beíveli azt, azonban a társak nem találják el jól.

1. PERC: Elkezdődött  a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC ma a harmadik számú mezében, tehát fehérben lép pályára, miközben a Kozármisleny csapata bordóban vonult ki. A találkozót Lovas László vezeti, asszisztensei Belicza Bence és Ifj. Varga Gábor, a tartalék játékvezető pedig Takács Tamás.

Ma 19:00-tól a szintén NB2-es újonc HR-Rent Kozármisleny ellen lépünk pályára a Kolorcity Arénában. A mai mérkőzésen piros lapos eltiltás miatt nem léphet pályára Takács Tamás, visszatérőként azonban a kispadon foglal helyet Nagy János és Székely Krisztián is, ahogy hétközi betegségéből Dvorschák Gábor is felépült, rá kezdőként számít Varga Attila vezetőedző.