ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : DVTK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: DVTK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

90+3. PERC: Egy gólos diósgyőri győzelemmel ér véget a borsodi rangadó.

90+1. PERC: Cserél a DVTK 23-as Vladimir Koman helyett 99-es számú Papp Marcell érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: Süttő Attila kap sárga lapot.

88. PERC: Újabb barcikai kettős csere, 22-es Székely Dávid helyett 7-es Ádám Ferenc lép pályára, valamint 10-es Szabó Balázst 20-as Laczkó Milán váltja.

84. PERC: Bertus jobb oldali szögletét követően a labda Koman elé kerül, aki meg is szerzi a vezetést a hazaiaknak . DVTK - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

78. PERC: Megyeri kétszer egymást követően is bravúrral hárít.

76. PERC: Csere a Barcikánál 9-es Takács Tamás helyett 8-assal Nagy János folytatja a játékot.

74. PERC: Diósgyőri szabadrúgást követően Bertus labdája Megyeri kapuja felett száll el.

72. PERC: Kettős csere a Diósgyőrnél, 4-es  Bokros Szilárdot 8-assal Bertus Lajos váltja, illetve 17-es Szőke Adrián helyére 9-essel Eppel Márton érkezik.

69. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 14-es számú játékosa Csatári Gergő kap sárga lapot.

63. PERC: Mezőnyben folyik a játék, komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott a találkozó elmúlt perceiben.

55. PERC: A második félidő eddig eltelt tíz percében a hazai csapat uralja a játékteret, helyzeteik befejezésébe azonban vagy hiba csúszik, vagy a barcikai védelem hatástalanítja azokat.

46. PERC: Barcikai cserével indul a második félidő, 13-as Dvorschák Gábor helyett 23-as számmal Szekszárdi Tamás folytatja a játékot.

45+1. PERC: Csatári és Süttő szép összjátékát követően végül utóbbi adja be a labdát, amit a hazaiak rúgnak ki. Szöglettel jön a Barcika, a labdát Dvorschák lövi kapura, lövése azonban erőtlennek bizonyul. Gól nélküli döntetlennel ér véget az első játékrész.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

38. PERC: Süttő adja be a labdát, Takács jól helyezkedik a diósgyőri kapu előtt, azonban a labdát a kapu mellé fejeli.

37. PERC: Cserél a Diósgyőr 42-es Könyves Norbert helyett 11-es számmal Jurek Gábor lép pályára.

34. PERC: A Diósgyőr 36-os számú játékosa Viczián Ádám kap sárga lapos figyelmeztetést.

31. PERC: Süttő sarokrúgását követően végül Szabó Balázs lő kapura, Danilovic véd.

30. PERC: Székely szerez labdát és tartja azt meg, lövését a hazaiak kapusa tornázza ki, így pattan meg a felsőlécen, szöglettel jön a Barcika.

28. PERC: Kis szögletet követően Holdampfhoz kerül a labda, akinek távoli lövését Megyeri Gábor hárítja.

24. PERC: Szabó kap labdát és lő kapura veszélytelenül.

21. PERC: Koman szöglete jól kanyarodik, a labda a barcikai védelemről pattan ki, Holdampf csap le a játékszerre, az ő lövése elakad a lábakban.

14. PERC: Könyves Norbert beadását követően Koman fejel kapura, a labda az oldalhálót találja el.

11. PERC: Kibontakozó hazai akciót állít meg Süttő Attila, mielőtt Csirmaz kapura lőhetné a labdát.

10. PERC: Süttő Attila bedobását követően Pálinkás fejel a kapu irányába a disógyőri védők sűrűjéből, a labdát Danilovic húzza le.

7. PERC: Diósgyőri támadást követően Dvorschák lövi ki a labdát a tizenhatoson belülről.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai DVTK pirosban, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárga-kék-sárgában lépett pályára. A találkozót Ducsai József vezeti, asszisztensei Rózsa Dávid és Ring Kevin, a tartalékjátékveztő pedig Kovács J. Zoltán.

Ma már a hatodik fordulót rendezik a Merkantil Bank Liga 2022/2023-as sorozatában, amikor is a Kolorcity Kazincbarcika SC a szomszédvárba, azaz a DVTK Stadionban lép pályára a Diósgyőr együttese ellen. A mérkőzést a hazai klub jóvoltából a LINK-re kattintva élőben nézhetik.