MOL MAGYAR KUPA - TELJES A NEGYEDIK FORDULÓ MEZŐNYE

Hétvégén rendezték meg a MOL Magyar Kupa idei versenykiírásának harmadik fordulóját, amikor is az OTP Bank Ligában és a Merkantil Bank Ligában szereplő együttesek is becsatlakoztak a küzdelmekbe. A Kolorcity Kazincbarcika SC a szintén másodosztályú HR-Rent Kozármisleny ellen Nagy János nyolcvanhatodik percben szerzett góljával vívta ki a továbbjutás (a mérkőzésről írt összefoglalónkat ITT olvashatják el), így a mai sorsoláson mi is ellenfelet kapunk majd.
A Mol Magyar Kupa harmadik fordulójában minden NB1-es csapat sikerrel vette az akadályt, a másodosztályú együttesek közül kilencen búcsúztak, hiszen többen nem bírtak magasabb osztályban szereplő ellenfelükkel valamint hat NB2-es csapat játszott egymás ellen. A hétvégén kiesett tavaly még első osztályban szereplő Gyirmót FC Győr, akiket az NB3-as Iváncsa ejtett ki és a Soroksárnak sem termett babér az ESMTK otthonában. A negyedik körben tehát tizenkét NB1-es, tizenegy NB2-es, hat NB3-as és három megyei első osztályban szereplő csapat száll majd versenybe.
A következő forduló párosításait ma 18:15-től az M4Sport műsorán sorsoják.