ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ETO FC GYŐR

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - ETO FC GYŐR 0-0

90+2. PERC: Süttő szögletét követően Laczkó tartja meg szépen a labdát, lövése elkerüli a kaput.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

87. PERC: Csatári kap jó labdát, amit emberét maga mögött hagyja vezethet a kapu irányába, a szintén jó ütemben érkező Laczkónak passzolna, aki elől Csonka Bonifác tisztáz.

86. PERC: Süttő szögletét követően Pálinkás fejel kapura, Fadgyas bravúrral tolja ki, a másik oldalról elvégzett sarokrúgás után nem alakul ki helyzet a vendégek kapuja előtt.

82. PERC: Süttő távoli szabadrúgását a vendégek fejelik ki.

80. PERC: A Kazincbarcika csapatkapitánya 21-es Ur László kap sárga lapot.

76. PERC: Kettős csere a Barcikánál, 7-es Ádám Ferenc helyett 20-as Laczkó Milán érkezik, illetve 15-ös Székely Krisztiánt 22-es Székely Dávid érkezik.

74. PERC: Kettős csere a vendégeknél, 11-es Óvári Zsoltot 20-as Tuboly Máté váltja, valamint 25-ös Kovács István helyett 91-es Kiss Máté lép pályára.

72. PERC: Pálinkás csúsztatja fejjel a labdát kapura melyet Fadgyas véd, a kipattanót Kállai rúgja kapura, mellé.

70. PERC: Toma György szabálytalankodik Heil Valter ellen, a Győr játékosának villan a második sárga, így a kiállítás sorsára jut, emberelőnyben folytatjuk a játékot.

68. PERC: A játékvezető 11-es Pálinkás Gergőnek mutatja fel a sárga lapot.

67. PERC: Süttő szögletét követően Nagy János lő éles szögből kapura, a vendégek kapusaé a labda.

64. PERC: Győri cserével folytatódik a játék, 27-es Vitális Milánt 30-assal váltja Priskin Tamás.

64. PERC: A Győr csapatából 22-es Toma György kap sárga lapot.

62. PERC: Süttő szögletébe Pálinkás fejel bele, majd az újabb barcikai próbálkozást megelőzve Fadgyas húzza le a labdát.

57. PERC: Újabb sárga villan, ezúttal Kállai Zalán kapja azt.

55. PERC: Áll a játék, Nagy Jánost kell ápolni.

48. PERC: Süttő Attila kap sárga lapos figyelmeztetést.

46. PERC: Varga Attila egy ponton változtatotta  félidőben, 4-es Szemere Balász helyett 32-es számmal Kállai Zalán folytatja a játékot.

Újább kezdőrúgót köszönhetünk, a labdát Farkas Botond U11-es csapatunk játékosa indítja útjára, aki születésnapja alkalmából leptek meg ezzel szülei.

46+1. PERC: Gól nélküli döntetlennel ér véget az első félidő.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

39. PERC:  Ádám Ferenc szabálytalanságát követően, Vitálus körülbelül tizennyolc méterről végez el szabadrúgást, a labda elszáll a barcikai sorfal felett, azonban Megyeri II magabiztosan fogja azt.

34. PERC: Egy Csonka Bonifác ellen elkövetett szabálytalanságot követően 8-as Nagy János kap sárga lapot.

30. PERC: Szépen felépített barcikai támadás végén a vendégek fejelik ki a labdát.

28. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kap a Győr 68-as számú játékosa Kiss Bence.

25. PERC: Vitális Milán szabadrúgása jól száll középre, Süttő kifejeli a labdát, ami Kiss elé kerül és annak távoli kapuralövését követően szögletre ment a Barcika.

20. PERC: Ádám Ferenc, Pálinkás és Süttő összjátékát követően utóbbi lő kapura, az erőtlen lövést Fadgyas fogja.

12. PERC: Süttő végzi el a sarokrúgást, melyet a vendégek fejelnek ki, Nagy János próbálkozhat távolról, lövése azonban elkerüli a kaput.

12. PERC: Pálinkás Gergő beadásáról Ádám Ferenc marad le, a vendégkapu elől Benczenleitner rúgja ki a labdát, szöglettel jön a Kazincbarcika.

9. PERC: Kényszerű győri csere, 10-es Babati Benjámint 68-as számmal váltja Kiss Bence.

7. PERC: Áll a játék, a Győr két labadrúgóját is ápolni kell.

5. PERC: Távoli győri szabadrúgást követően Pálinkás fejeli ki a labdát, szöglettel jönnek a vendégek, melyet a barcikai védelem hatástalanít.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kazincbarcika kék-sárga-sárgában, az ETO FC Győr pedig tiszta zöldben lépett pályára. A mai találkozót Nagy Norbert vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Tőkés Róbert, a tartalékjátékvezető pedig Tóth Tamás.

-1. PERC: A mai mérkőzés egy ünnepélyes kezdőrúgással kezdődik, hiszen csapatkapitányunk Ur László édesapját lepte meg egy kezdőrúgással, melyet unokájával végez el. Boldog születésnapot kívánunk!

A Merkantil Bank Liga mai kilencedik fordulójában az ETO FC Győr csapatát fogadjuk a Kolorcity Aránában. A mérkőzést a vendég csapat jóvoltából a LINK-re kattintva élőben nézhetik.

A mai bajnokin a két csapat a következő összeállításban lép pályára.