ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC 2-2

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

87. PERC: Kettős csere a Barciknál, 7-es Ádám Ferencet 10-es Szabó Balázs váltja, illetve 11-es Pálinkás Gergő helyett 36-so Horváth Milán érkezik.

85. PERC: Egyenlít a Tiszakécske, Balázs Benjámin beadását Zamostny Balázs váltja gólra, aki ezzel ma duplázik a mérkőzésen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC 2-2

78. PERC: A Kazincbarcika csapatából 7-es Ádám Ferencnek mutatja fel a sárga lapot a játékvezető.

75. PERC: Varga Attila változtat a csapat összeállításán, az első barcikai gólt jegyző, 2-es számú Hleba Tamás helyett 6-ossal érkezik Heil Valter.

74. PERC: Tiszakécskei szögletet követően Zamostny fejesét védi Megyeri II, a kipattanót Winkler hibázza el.

72. PERC: Csere a Tiszakécskénék 27-es Horváth Zoltán helyett 30-as Geiger Norbert lép pályára.

65. PERC: Mindkét vezetőedző változtat, Varga Attila 17-es Kurdics Levente helyett 20-as Laczkó Milánt küldi pályára, a Tiszakécskénél pedig 25-ös Vachtler Csaba helyett 28-as Gyurján Bence folytatja a játékot.

63. PERC: Vachtler szögletét követően Hleba ment a tizenhatosunkon belöl.

60. PERC: A Nagy János szögletéből érkező labdát Pálinkás csúsztatja meg fejjel, mellé.

58. PERC: Horváth Zoltán kap sárga lapos figyelmeztetést.

57. PERC: Vachtler próbálkozhat kétszer is a kazincbarcikai kapu előtt, egyik lövés sem jelent veszélyt a Barcika számára.

48. PERC: Csatári lő kapura, Halasinak kell védenie.

46. PERC: A félidőben három pontot változtatott csapata összeállításán a Tiszakécske vezetőedzője. 20-as Pongrácz Viktort 7-es Winkler András váltotta, 21-es Farkas Norbert helyett 29-es Farkas András lépett pályára, illetve 23-as Lovas Zsombor helyett 15-ös Kiss Norbert folytatja.

45. PERC: Az első félidő végén egy perc a hosszabbítás.

42. PERC: Egy Ádám Ferenc ellen elkövetett szabálytalanság után a vendégek 23-as számú játékosa, Lovas Zsombor kap sárga lapot.

40. PERC: Egy barcikai akció befejezéseként Szemere beadására Kurdics érkezik remek ütemben, jól irányzott lövését Halasi védi.

35. PERC: Zamostny távoli lövését Megyeri II öklözi ki, az ezt követően szögletből érkező labdát a barcikai védelem hatástalanítja.

29. PERC: Kurdics beadása után Csatári jutattja a kécskei kapuba a labdát, ismét vezet a Barcika. Hleba Tamás mellett Csatári Gergő is ma szerzi meg az első kazincbarcikai gólját. Már itt megragadnánk az alkalmat, hogy gratuláljunk nekik! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC 2-1

22. PERC: Áll a játék, a barcikai gólt jegyző Hleba Tamáshoz érkezik az ápolószemélyzet.

19. PERC: Nagy a kavarodás a barcikai kapu előtt, a labda Zamostny elé kerül, aki magabiztosan lövi azt Megyeri II kapujába, ezzel egyenlít a Tiszakécske. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISZAKÉCSKEI LC 1-1

16. PERC: Vachtler Csaba szögletét Ur László rúgja ki, az ezt követő tiszakécskei bedobásból sem alakul ki helyzet a kapunk előtt.

11. PERC: Nagy János kapja a mérkőzés első sárga lapját.

8. PERC: Szemere bedobását követően Hleba Tamás elé kerül a labda, játékosunk körülbelül huszonhárom méterről egy remekül célzott lövéssel szerzi meg a Kazincbarcika vezetőgólját. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - TISAZKÉCSKEI LC 1-0

7. PERC: Ádám Ferenc és Pálinkás Gergő szép összjátékát követően, előbbi a jó ütemben érkező Kurdicsnak passzolja le a labdát, aki a vendég védők sűrűjében kisodródott helyzetéből nem lövéssel próbálkozik, inkább Csatárinak teszi azt vissza sarokkal, a kécskei védelem blokkol.

1. PERC: Pályán a csapatok, a Kolorcity Kazincbarcika SC kék-sárga-kékben, a Tiszakécske pedig fehér szerelésben játszik ma. A találkozó játékvezetője Takács Tamás, asszisztensei Sinkovicz Dániel és Tőkés Róbert, tartalék játékvezetőként pedig Takács Ákos van ma jelen a Kolorcity Arénában.

Tizenharmadik fordulójához érkezett az idei NB2-es bajnokság. A Merkantil Bank Liga csapatai ezúttal rendhagyóan szombaton lépnek pályára, tekintettel a holnapi nemzeti ünnepre. A Kolorcity Kazincbarcika SC ma 17:00-tól a Tiszakécske ellen méretteti meg magát.