ÉLŐ TUDÓSÍTÁS: SZENTLŐRINC SE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: SZENTLŐRINC SE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

90+1. PERC: Villan a sárga Kovács játékvezető kezében, most a szentlőrinciek 55-ösének, Lénárt Gábornak mutatja azt fel.

88. PERC: Az elmúlt percek mindenképp a cserékről szólnak, most a Szentlőrinc vezetőedzője változtat, 24-es Rétyi Róbertet 9-es Bányai Péter váltja.

86. PERC: Mi is változtatunk, 17-es Kudics Levente helyett 6-os Heil Valter lép pályára.

84. PERC: Kettős csere a hazaiaknál, 10-es Szabó Mátét 7-essel Mervó Bence váltja, valamint 16-os Vidnyánszky Mátyás helyére 55-ös Lénárt Gábor érkezik.

81. PERC: Hleba Tamás kap sárga lapot.

78. PERC: Egyenlítünk, újra egálban a két csapat! Egy barcikai kontra végén Kállai Zalán érkezik és fejel a szentlőrinci kapuba. SZENTLŐRINC SE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-1

76. PERC: Az egyik barcikai védőről kipattant labdát Németh Erik lövi kapunkra, szerencsére célt téveszt.

73. PERC: Ismét barcikai csere, ezúttal 10-es Szabó Balázs hagyja el a játékteret, aki helyett 22-essel Székely Dávid folytatja.

69. PERC: Csere a Szentlőrincnél, 11-es Grumic Miroslav helyére 8-assal Filipovic Marko érkezik.

61. PERC: Varga Attila vezetőedző kép ponton változtat csapatunkon. 11-es Pálinkás Gergőt 9-essel Takács Tamás váltja, 19-es Puska Péter helyett pedig 32-essel Kállai Zalán lép pályára.

56. PERC: Több veszélyesebb helyzet kidolgozása után a hazai együttes megszerzi a vezetést. Egy szögletet követően Rétyihez kerül a labda, aki az ötös vonalában érkező Keresztest keresi azzal, a szentlőrinciek 14-ese pedig a kapuba is fejeli a játékszert. SZENTLŐRINC SE - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

49. PERC: Megyeri sem pihenhet a második félidő elején, Vidnyánszky kerül óriási helyzete, a lövést kapusunk fogja.

47. PERC: Saját tizenhatosának veszít labdát a hazai együttes, melyre Pálinkás rögtön le is csap és kapura is lövi azt, Prokopnak kell védenie.

46. PERC: Elkedződött a második félidő, a szünetben egyik vezetőedző sem változtatott csapata összeállításán.

45. PERC: Gól nélkül zárul az első játékrész.

36. PERC: Ismét próbálkozik a Szentlőrinc. Daróczi indítja a középen érkező Szabót, a hazaiak 10-es számú játékosa viszont csak becsúzva ér a labdába, ami végül a kapufát találja el.

33. PERC: Újabb szabadrúgást végezhetnek el a hazaiak. A labda jól kanyarik, de a tizenhatosunkon belül helyezkedő szentlőrinci játékosok azonban csak Megyeri kezébe tudják azt lőni.

26. PERC: Szabó veszélyezteti a kapunkat. A Szentlőrinc körülbelül húsz méterről végezhet el szabadrúgást, a labda mögé Szabó áll, aki a bal felsőt célozza meg azzal, a lövést Megyeri bravúrral védi.

20. PERC: Továbbra sem bővelkedik helyzetekben a találkozó.

15. PERC: A mérkőzés elmúlt tíz percében egyik csapatnak sem adódott komolyabb helyzete, a játék leginkább mezőnyben folyik.

9. PERC: Megyerinek kell védenie miután Daróczi a jó ütemben érkező Szabó Máténak passzol és az kapura is lövi a labdát. A Szentlőrinc első veszélyes helyzetét kapusunk könnyedén hárítja.

1. PERC: Elkezdődött a találkozó. A hazai csapat piros-fekete szerelésben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárga-kék színekben lépett pályára.

Tizenkilencedik fordulójához érkezett a Merkantil Bank Liga, ami egyben azt is jelenti, hogy az NB2-es csapatok utolsó őszi mérkőzésüket játsszák ezen hétvégén. A Kolorcity Kazincbarcika SC a Szentlőrinc vendégeként bizonyíthat 13:00-tól.
A két eddig csupán kétszer találkoztak a Merkantil Bank Liga küzdelmeiben. A 2020/2021-es idényben csapatunk a tizenkettedik fordulóban lépett pályára először ellenük. A Kozármislenyi Stadionban akkor Tóth László korán, a negyedik percben talált be a szentlőrinci kapuba, amivel be is állította a találkozó 0:1-es végeredményét, így akkor mi utazhattunk haza három ponttal. A tavaszi visszavágón a Kolorcity Arénában Toma György góljára Nagy Barnabás válaszolt, így itthon egy 1-1-es döntetlent követően osztozkodtunk velük a pontokon. Érdekességként említenénk meg, hogy utóbbi mérkőzésen a Kazincbarcika jelenlegi játékosa, Hleba Tamás még a Szentlőrinc csapatát erősítette és játszott a találkozón.
A mai mérkőzést Kovács Imre vezeti, asszisztensei Aradi József és Sinkovicz Dániel, tartalék játékvezetőként pedig Molnár Attila van jelen.