ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY: NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-2

90+1. PERC: Az utolsó Nyíregyházi csere jön, 18-as Márkus Attila helyett 3-assal Jánvári Gábor érkezik.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

90. PERC: Torkos adja be középre a labdát, Heil ment nagyot a tizenhatoson belül.

87. PERC: Az utolsó barcikai csere következik, 17-es Kurdics Leventét 28-assal Benkő Péter váltja.

86. PERC: A bünetőt Laczkó Milán értékesíti magabiztosan. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-2

85. PERC: A hazai tizenhatoson belül kialakult csetepatét követően csapatkapitányunk Ur László és a hazaiak kapusa Nagy Sándor kapnak sárga lapot.

83. PERC: Heil ellen szabályatlankodnak a tizenhatoson belül, a játékvezető a tizenegyes pontra mutat.

80. PERC: Újabb nyíregyházi kettős csere, a játékteret 9-es Novák Csanád és 88-as Farkas Bendegúz hagyják el, helyettük 28-as Szokol Zsolt és 65-ös Torkos Máté folytatják.

79. PERC: Puska Péter góljával szépít csapatunk. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-1

75. PERC: Kettős csere a Nyíregyházánál, a duplázó 19-es Gresó Mátyást, valamint 20-as Nikola Pantovicot 14-es Kovács Ádám és 22-es Pataki Bence váltják.

74. PERC: Kurdics Levente szerel szabálytanul, villan a sárga lap.

73. PERC: Deutsch szögletét követően Gresó lő távolról kapura, a labda megpattan ismétlés következik a másik oldalról.

70. PERC: Negyedik cserelehetőségével él Varga Attila, 9-es Takács Tamás helyett 20-assal Laczkó Milán folytatja a játékot

69. PERC: Nagy János lő kapura, mellé.

68. PERC: Nagy János szabadrúgása a hazai sorfalban akad el.

66. PERC: Barcikai helyzet, Ádám Ferenc beadást követően Takács Tamás lő egy kapufát.

65. PERC: Deutsch adja be a labdát a középen jól helyezkedő Nováknak, Ur László ment nagyot.

64. PERC: Farkas lő kapásból, a labda Megyeri kapuja felett száll el.

59. PERC: Szép hazai összjátékot követően Gresó lőhet éles szögből kapura, Megyeri tornázza ki a jól kanyarodó labdát.

57. PERC: Áll a játék, a hazaiak kapusát, Nagy Sándort kell ápolni egy barcikai szabadrúgást követő ütközés után.

52. PERC: Novák és Gresó játszanak össze utóbbi Sigérnek passzol, aki négyre növeli a hazaiak vezetését.  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4-0

46. PERC: A szünetben három ponton változtatott a csapat összeállításán Varga Attila vezetőedző, 10-es Szabó Balázs, 16-os Süttő Attila és 23-as Szekszárdi Tamás helyett 8-as számmal Nagy János, 17-essel Kurdics Levente és 19-essel Puska Péter lépnek pályára.

45+1. PERC: Süttő szabadrúgását követően Nagy Sándor húzza le a labdát.

45. PERC: Az első játékrész végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

45. PERC: Pálinkás csúsztat kapura, mellé.

37. PERC: Pantovic lövi át a labdát a középen remek ütemben érkező Gresónak, aki magabiztosan kapura is lövi azt, ezzel dupláz a mai mérkőzésen. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3-0

35. PERC: Az újabb sarokrúgásnál is Süttő áll a labda mögé, a játékszer ezúttal középre kanyarodik, Nagy Sándor öklözi azt ki.

34. PERC: Kazincbrcikai szöglet következik, melyet Süttő végez el, a kis szöglet variációt követően Szabóhoz kerül a labda, majd Szemere ereszt el egy távoli lövést, ez az ismétlésre elegendő csak.

33. PERC: Sigér Ákos kap sárga lapos figyelmeztetést.

31. PERC: Az imént megítélt büntetőt Gresó Mátyás magabiztosan értékesíti, ezzel kettőre növelve a Nyíregyháza vezetését. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2-0

30. PERC: Süttő rántja el Farkas Bendegúzt a tizenhatosunkon belül, a játékvezető gondolkodás nélkül sípjába fúj és a tizenegyes pontra mutat.

29. PERC: A középen érkező Takácsot indítják a társak, játékosunk azonban lesen van.

26. PERC: Gresó kap labdáta középpályán és vezeti azt kapura, a tizenahtos előtt lövés helyett az érkező Pantovicnak passzolja azt le, a helyzet veszélytelenné válik.

22. PERC: Szép hazai összjátékot követően Novák Csanád cselezi tisztára magát a tizenhatoson belül és szerzi meg a vezetést a Nyíregyházának. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1-0

21. PERC: A játékvezető a Nyíregyháza 20-as számú játékosának Nikola Pantovicnak és a Kazincbarcikából 6-os Heil Valternak mutatja fel a sárga lapot.

19. PERC: Ádám Ferenc készíti le a labdát Szabó Balázsnak, aki az ötös szélénél álló Takácsnak adja azt be, aki rosszul találja el a játékszert, így a helyzet veszélytelen marad Nagy Sándor kapujára.

18. PERC: Kazincbarcikai kontrát követően Pálinkás próbálkozik, eredménytelenül.

17. PERC: Sigér Ákos lő távolról kapura, a labda a kapufán pattan meg, szerencsénkre kifelé.

17. PERC: Újabb hazai szöglet, melyet Deutsch végez el, a labdába ugyan Baki Ákos belefejel, komolyabb helyzet mégsem alakul ki kapunk előtt, kirúgás következik.

15. PERC: A sarokrúgást követően a labdát Megyeri húzza le könnyedén.

14. PERC:Noválk adja át a labdát a másik szélen jó ütemben érkező Gresónak, akinek lövése egy szögletre elég.

6. PERC: Sigér beadását követően Márkus fejeli a labdát Megyeri kapujába, a gól les miatt érvénytelen.

3. PERC: Süttő kap labdát és lövi el azt távolról Nagy Sándor kapujára, mellé.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai Nyíregyháza Spartacus FC piros-kékben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig fehérben lépett pályára. A mai mérkőzést Berényi Tamás vezeti, asszisztensei Rózsa Dávid és Ring Kevin, a tartalékjátékvezető pedig Kovács Imre.

Ma 16:00-tól Sényőn játsszuk soron következő bajnoki mérkőzésünket, hiszen a Nyíregyháza ideiglenes otthona a Sényő-Carnifex FC Sporttelep. A Merkantil Bank Liga nyolcadik fordulójában a megrendezésre kerülő Nyíregyháza Spartacus FC - Kolorcity Kazincbarcika SC találkozót a hazai csapat jóvoltából a LINK-re kattintva élőben nézhetik távol maradó szurkolóink.